Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 19:13, 29 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Anusia napisał(a)
No i znowu szaleństwo. Pięknie zestawienia. Nie wiem które najładniejsze. Serce jednak cały czas podpowiada, że to róże z szałwią


Aniu ogród bylinowy o tej porze roku jest najładniejszy Wyszedłem dzisiaj z aparatem w plener i zrobiłem trochę zdjęć Nie mogłem się zdecydować na jakieś konkretne więc wkleiłem prawie wszystkie



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ewa777 19:28, 29 cze 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18547
Gardener27 napisał(a)


Aniu ogród bylinowy o tej porze roku jest najładniejszy Wyszedłem dzisiaj z aparatem w plener i zrobiłem trochę zdjęć Nie mogłem się zdecydować na jakieś konkretne więc wkleiłem prawie wszystkie




Ten zestaw jest mistrzowski U mnie lawenda jeszcze nie kwitnie. Francuzką przycięłam miesiąc temu i stoi, niczego nie puszcza
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gardener27 19:46, 29 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa777 napisał(a)


Ten zestaw jest mistrzowski U mnie lawenda jeszcze nie kwitnie. Francuzką przycięłam miesiąc temu i stoi, niczego nie puszcza


Dziękuję Ewo Bonica z szałwią prezentują się bardzo ładnie
Lawenda szaleje u mnie już od dwóch tygodni ale mam też taką w półcieniu która jeszcze nie kwitnie Francuską powinna już kwitnąć Może ją za bardzo przycięłaś ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
anka_ 21:51, 29 cze 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gardener27 napisał(a)

Tak to one Mają już 6 lat Gdybym ich nie przycinał zrobiły by się potężnymi krzaczorami a tak są zwartymi kulami W tamtym roku trochę mi się posypały przez budleje jakie tam rosły, dlatego już ich tam nie ma

Przemku a ile razy w roku je tniesz, żeby trzymały tak fason? Chyba mogę jeszcze ciachnąć mojego?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Warmia 22:01, 29 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Jeżu kolczasty, ja z Tobą nie wytrzymam. To się po prostu nie godzi. To jest chyba photoshop. Powidz mi kochanieńki jak to się dzieje, że u Ciebie szałwia tak ładnie wyprostowana, a moja po tych deszczach rozłożyła się jak kwietny talerz
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Gardener27 22:10, 29 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
anka_ napisał(a)

Przemku a ile razy w roku je tniesz, żeby trzymały tak fason? Chyba mogę jeszcze ciachnąć mojego?


Aniu przycinam je dwa razy w roku Na wiosnę i poprwiam jeszcze jesienią Myslę że spokojnie możesz je teraz ciąć Zobaczysz jak ładnie Ci się zageszczą
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
GosiaJoanna 22:12, 29 cze 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Bajecznie Przemo aż z tel. musiałam przenieść się na większy ekran aby dojrzeć każdy szczegół ...teraz bede miała kolorowe sny które wynagrodzą mi ciężki miniony tydzień. Dobrej nocki
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Gardener27 22:15, 29 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Warmia napisał(a)
Jeżu kolczasty, ja z Tobą nie wytrzymam. To się po prostu nie godzi. To jest chyba photoshop. Powidz mi kochanieńki jak to się dzieje, że u Ciebie szałwia tak ładnie wyprostowana, a moja po tych deszczach rozłożyła się jak kwietny talerz


Nie każda szałwia u mnie na baczność Te odmiany kompaktowe nie maja problem z trzymaniem pionu nawet pod wpływem ulewnych deszczów Gorzej jest z innymi wysokimi odmianami Leżą u mnie plackiem Jak mam czas robię im podpórki z patyków bamusowych
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 22:16, 29 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
GosiaJoanna napisał(a)
Bajecznie Przemo aż z tel. musiałam przenieść się na większy ekran aby dojrzeć każdy szczegół ...teraz bede miała kolorowe sny które wynagrodzą mi ciężki miniony tydzień. Dobrej nocki


To bardzo miłe co piszesz Zatem życzę kolorowych snów i oby ten tydzień był dla Ciebie dużo lepszy
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Warmia 22:20, 29 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
A widzisz to taki myk To moje z tych większych. Rozłożyły się jak bierki. Znowu trzeba popodpierać.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies