Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 09:25, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
kaisog1 napisał(a)
Jagoda bo to nie czas na trawy jeszcze Jakby nie patrzył mamy dopiero końcówkę kwietnia A z ciekawości gdzie trawy kupujesz? (jak możesz napisz na PW)


Ja wiem Gosia, ale tak wcześnie wiosna się zrobiła, że straciłam zdrowy rozsądek, do tego tyle pomysłów... chęć do działania Napiszę Ci zaraz wiadomość o trawach.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 11:43, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Szkółka Kapusta zrobiła mnie w konia. Jeszcze kilka dni temu zapewniali, że po Świętach od razu zrealizują moje zamówienie, a tu dziś po moim mailu dowiaduję się, że Frosted Curls niedostępne, wyprzedane, że trzeba czekać kolejne tygodnie, konkretnie miesiąc.

Jednym słowem nieoprocentowana trawiasta lokata ulegnie likwidacji, mam nadzieję, że zwrot pieniędzy nie będzie trwał kolejne trzy tygodnie.

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Juzia 11:59, 25 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38713
Uuuu... Lipa!
Dobrze, że tam nie kupuję
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Jagodaa 12:00, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Juzia_G napisał(a)
Uuuu... Lipa!
Dobrze, że tam nie kupuję


Pechowo trafiłam, wcześniej Dziewczyny były zadowolone....
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
leon60 12:06, 25 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Lipa z tą Kapustą ...
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
agam 12:29, 25 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
No tak kasę łatwo i przyjemnie wziąć a potem niech się dzieje ... Nienawidzę takich ludzi. I reakcja dopiero po Twoim mailu. wrr....
____________________
Aga i Ogródek Agam
Jagodaa 12:36, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
leon60 napisał(a)
Lipa z tą Kapustą ...


Lipa gdyby mnie jeszcze tak nie zwodził ten facet! dawno miałabym już trawę u siebie od innego sprzedawcy....
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 12:37, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
agam napisał(a)
No tak kasę łatwo i przyjemnie wziąć a potem niech się dzieje ... Nienawidzę takich ludzi. I reakcja dopiero po Twoim mailu. wrr....


No właśnie, ciekawa jestem kiedy łaskawie poinformowaliby mnie, że nie mogą zrealizować zamówienia. Czarna lista .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 12:48, 25 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)


No właśnie, ciekawa jestem kiedy łaskawie poinformowaliby mnie, że nie mogą zrealizować zamówienia. Czarna lista .


Kiedyś był taki wątek na forum, tych dobrych i tych złych sprzedawców, ale Danusia chyba go usunęła. Szkoda.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Magda70 13:34, 25 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jagodaa napisał(a)
Szkółka Kapusta czytaj Bergenia zrobiła mnie w konia. Jeszcze kilka dni temu zapewniali, że po Świętak od razu zrealizują moje zamówienie, a tu dziś po moim mailu dowiaduję się, że Frosted Curls niedostępne, wyprzedane, że trzeba czekać kolejne tygodnie, konkretnie miesiąc.

Jednym słowem nieoprocentowana trawiasta lokata ulegnie likwidacji, mam nadzieję, że zwrot pieniędzy nie będzie trwał kolejne trzy tygodnie.

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Ups...wczoraj zrobiłam tam zamówienie....
A potem doczytałam, że oni je potwierdzą jak sprawdzą stan ilościowy roślin...ale wcześniej ja musze potwierdzić...i nie potwierdziłam. Wstrzymałam się.
I znalazłam gdzie indziej co szukalam i taniej nawet...więc już nie potwierdzę zamówienia w nosie ich mam....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies