Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 22:30, 24 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Czy ktoś widział ładne tuje Danica w promieniu 30-40km od Katowic?

ładne = nie takie mikroskopijne = gęste

Będę bardzo wdzięczna za info!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:54, 24 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Co prawda już się kończy, ale nieustannie się z tego śmieję...



____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Juzia 23:01, 24 kwi 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38651
Dobre
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
leon60 23:01, 24 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Zielona 23:23, 24 kwi 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Z rozważań tygodniowych tez się uśmiałam.

A z rozważań o pragmatycznej czy romantycznej już nie. Pisałam kiedyś u Marzenki, że nie wyobrażam sobie Jej w innym ogrodzie. Ani np delikatnej Grembosi w geometrycznym. Ani Małej Mi w minimalistycznym. Chyba dzięki temu, że ogrody tworzymy spontanicznie, nadający im indywidualny charakter, są prawdziwe i... szczere? Dziwne określenie dla ogrodu, ale... pewnie wiesz, co mam na myśli. I nie wykluczam tu osiągnięcia takiego efektu z pomocą architekta krajobrazu/projektanta. Przecież on też tworzy projekt w odniesieniu do oczekiwań klienta.
Wniosek: proste linie do Ciebie pasują
(Ot, wypowiedziała się osoba, która nigdy w życiu Cię nie widziała, haha!)
Jagodaa 08:28, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Marta, myślę, że tak właśnie jest... i tylko w "szczerym ogrodzie" będziemy dobrze się czuć, bo tylko taki będzie w zgodzie z nami , w przeciwnym razie zawsze będzie nas coś uwierać (jak np. mnie łuk bukszpanowy, przerobiony w końcu w kąt prosty). Tworząc coś, nawet gdy podpieramy się inspiracjami, projektami specjalistów, to my wybieramy przecież kierunek, więc jest on zgodny z naszymi upodobaniami, temperamentem, charakterem.... przynajmniej tak wg mnie powinno być, aby miało to sens.

...chyba nie trzeba widzieć człowieka, aby go z grubsza poznać Gdy ma się do dyspozycji choćby jego posty na takim Forum, jak nasze Ogrodowisko, jest to przecież możliwe . Wiele osób pisze tu coś codziennie, więc w dniach lepszych i gorszych. Dobry obserwator potrafi na tej podstawie wychwycić główne cechy osobowości, a czasem nawet grę aktorską .

____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 09:11, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Wysłałam monity to dostawców traw, moja cierpliwość się kończy. Ileż można czekać!?

edit: przez lata zakupów przez internet jeszcze nigdy tak długo nie czekałam na przesyłki
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 09:19, 25 kwi 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Ile już czekasz? A nie było informacji że wysyłają po jakiejś tam dacie w kolejności zamówień?
____________________
Aga i Ogródek Agam
kaisog1 09:20, 25 kwi 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Jagoda bo to nie czas na trawy jeszcze Jakby nie patrzył mamy dopiero końcówkę kwietnia A z ciekawości gdzie trawy kupujesz? (jak możesz napisz na PW)
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Jagodaa 09:22, 25 kwi 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
agam napisał(a)
Ile już czekasz? A nie było informacji że wysyłają po jakiejś tam dacie w kolejności zamówień?


Aga, przy jednym zamówieniu, że wysyłka po 15 kwietnia, więc i tak już się przedłuża, a w drugim miejscu czekam już 16 dni, a max do 14 miało być zrealizowane, do tego facet mnie zapewniał, że zaraz po Świętach wyśle paczkę. No nic mam zablokowane 500zł i tyle .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies