Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

ewa004 14:42, 12 lip 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
U mnie tez zimno ,ale na taki jeden dzień w tygodniu się zgadzam bez wyrzutów odgruzuje trochę chatę
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
aga_szsz 22:55, 12 lip 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Jadzia

dzięki za zdjęcia, tu jest zielona, tylko przyrosty są żółtawe, a moja cała zrobiła się żółta!!!
jak kupowałam, była zielona z trochę większymi żółtymi przyrostami niż te tutaj.
Teraz wygląda, jak te paskudne, żółte odnminy
Może mi pada??? kilka suchych gałązek mają...
A może to od nawozu do iglaków,, biedronkowego, którym trochę je podsypałam, albo kiepska ziemia...? nie mam pojęcia
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
aga_szsz 22:57, 12 lip 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
a jeszcze zastanawiam się jak oni tną ją od Twojej strony???? Teraz wyłazi już przez siatkę.
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Zielona 23:53, 12 lip 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Hej, Jagoo. Wszystko nadrobiłam. Na łubinami westchnęłam, bo piękne. Przejeżdżając przez centrum mojej wsi jak zwykle pomyślałam o Tobie. Erecty na skwerze przycięte - może mam zrobić dla Ciebie fotkę? Jakoś tak zawsze kojarzą mi się z Twoją rabatąwięc często o Tobie myślę. Ot, wyznanie...
Jagodaa 10:13, 14 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
ewa004 napisał(a)
U mnie tez zimno ,ale na taki jeden dzień w tygodniu się zgadzam bez wyrzutów odgruzuje trochę chatę


Ewa od sobotniego popołudnia na Śląsku znów upały. Pogoda piękna, nawet byłam na plaży, woda ciepła! Przyznam, że aktualnie zupełnie zmieniło się moje spojrzenie na deszcz i niepogodę . Czasem bardzo się przydaje .

....a dziś znów w pracy, a tak byłoby miło zostać w domu...
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 10:21, 14 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
aga_szsz napisał(a)
a jeszcze zastanawiam się jak oni tną ją od Twojej strony???? Teraz wyłazi już przez siatkę.


Nie wydaje mi się, że tuje mogą u Ciebie padać i przez to robić się bardziej żółte, moim zdaniem w takim wypadku brązowiałyby. Nawóz to chyba raczej też nie jest, jednak ja sadząć rośliny kopane w pierwszym roku ich nie nawożę, za to pilnuję, żeby miały non stop wilgotne podłoże.

Po mojej stronie o żywopłot dbam ja, mam zamiar go w końcu przyciąć w tym tygodniu.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 10:24, 14 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zielona napisał(a)
Hej, Jagoo. Wszystko nadrobiłam. Na łubinami westchnęłam, bo piękne. Przejeżdżając przez centrum mojej wsi jak zwykle pomyślałam o Tobie. Erecty na skwerze przycięte - może mam zrobić dla Ciebie fotkę? Jakoś tak zawsze kojarzą mi się z Twoją rabatąwięc często o Tobie myślę. Ot, wyznanie...


o jak miło

Pewnie, jak tylko będziesz miała okazję, chętnie obejrzę Erecty z Twojego skweru, tym bardziej, że przywodzą Ci na myśl mnie .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
malkul 20:06, 14 lip 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
masz juz kłosownicę?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Jagodaa 22:26, 14 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
malkul napisał(a)
masz juz kłosownicę?


a gdzie tam nawet odp. kiedy mogę się spodziewać nie mam...
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Juzia 22:53, 14 lip 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38841
Jagodaa napisał(a)


a gdzie tam nawet odp. kiedy mogę się spodziewać nie mam...


Ups
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies