Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Siedlisko na Podlasiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Siedlisko na Podlasiu

grazyna_olsz... 20:05, 22 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
hejka

dzieki za ciepłe słowa

no tak teraz muszą być dwie w jednej
Jag_58 20:32, 22 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Grażynko jestem z rewizytą u Ciebie ,podziwiam piękne miejsce ale i ogrom pracy jaki wnieśliście z M .Bliskość lasu i odległość od sąsiadów -super sprawa chociaż zimą trudne warunki ale liczy się lato i wtedy miejsce takie do pozazdroszczeniaWrzucaj zdjęcia bo wszyscy tego spragnieni .Życzę zdrówka i macham poświątecznie
____________________
Jagoda
grazyna_olsz... 23:00, 22 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Jaga fajnie że zajrzałaś
No tak moje kochane sosenki
Jest tylko jeden zasadniczy problem .....odległość.
Jutro idę do lekarza i jak pozwoli to jedziemy ojjjjjjjjj nie mogę się doczekać
Ivvvona 18:54, 23 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Hej, Grażynko, czytam o operacji, dobrze że masz to za sobą. Wracaj szybko do zdrowia Pozwolił lekarz na wyjazd?
____________________
W ogródku Iwony
grazyna_olsz... 19:20, 23 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Tak pozolił jjjjjjjjjjjjjjjaaaaadę naładować akumulatory zobacze jak tam wiosna daleko nacykam zdjęć.

Nie wiem jak długo będziemy bo córka ma za chwile rodzić więc jak by co to wracamy ale chociaz na

chwilę tak bardzo mi tego potrzeba
mazurka 21:28, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 127
Wiosna na Mazurach piękna---ostatnie 2-a dni były bardzo ciepłe i wszystko pieknie zielone.Dziękuje że wpadłaś do mnie wirtualnie ale doczytałam w Twoim wątku że jedziesz wkrótce na Suwalszczyznę to jest szansa na real.Jesli Ci po drodze wpadnij do Ełku.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Ivvvona 22:00, 23 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
To świetna wiadomość A za córkę trzymam kciuki, moja ma w czerwcu termin, też czekam na wnuka
____________________
W ogródku Iwony
grazyna_olsz... 11:07, 24 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
mazurka napisał(a)
Wiosna na Mazurach piękna---ostatnie 2-a dni były bardzo ciepłe i wszystko pieknie zielone.Dziękuje że wpadłaś do mnie wirtualnie ale doczytałam w Twoim wątku że jedziesz wkrótce na Suwalszczyznę to jest szansa na real.Jesli Ci po drodze wpadnij do Ełku.

dzięki za zaproszenie chetnie ale niestety teraz jade tylko na kilka dni ale jak bedę dłuzej to moze coś z tego wyniknie pozdrawiam

grazyna_olsz... 11:10, 24 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Ivvvona napisał(a)
To świetna wiadomość A za córkę trzymam kciuki, moja ma w czerwcu termin, też czekam na wnuka


iwonko to ja też kibicuję Twojej córci to już też niedługo u mnie to juz będzie drugi wnuk straszy w lipcu konczy 2 latka ...kochany brzdąć Pozdrawiam
Jag_58 22:11, 24 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
grazyna_olszewska napisał(a)


iwonko to ja też kibicuję Twojej córci to już też niedługo u mnie to juz będzie drugi wnuk straszy w lipcu konczy 2 latka ...kochany brzdąć Pozdrawiam

To ja też dołączam do grona szczęśliwych babć moja córka też będzie rodzić drugi raz ,termin ma na sierpnia a pierwszy wnuczek skończy 2 latka w grudniu .Trzymam kciuki za córkę Grażynko u Ciebie i Iwonki ,pozdrawiam cieplutko.Grażynko uważaj na siebie ,nic na hura ,jeszcze lato przed Tobą ,żebyś się nie przepracowała bo skutki mogą być nie fajne
____________________
Jagoda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies