Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Siedlisko na Podlasiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Siedlisko na Podlasiu

Jag_58 18:25, 14 maj 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Grażynko gratulacje na podwójna żonę dziadka ,u mnie tez tak się zapowiada ,ale w sierpniu ,wnuczuś śliczny niech sie pięknie rozwija na pociechę Rodzicom i Dziadkom ,Grażynko jak tam Twoje zdrówko ,???,przepraszam ze wcześniej nie wpadłam ,ale nie miałam Ciebie zaznaczonej nie wiem jak to sie stało ,ale już jesteś odhaczona i na pewno będę Cie odwiedzać szkoda tych limek ,ale pewnie przemarzły listki więc jest szansa że jeszcze wypuszczą pozdrawiam serdecznie i dzięki że do mnie wpadłaś
____________________
Jagoda
Ivvvona 18:33, 14 maj 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Gratulacje Babciu, śliczne maleństwo Starszy wnusio też jak malowany Mojej córce został jeszcze dobry miesiąc. Życzę zdrowia i pomyślności Wam wszystkim
____________________
W ogródku Iwony
grazyna_olsz... 08:41, 15 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Dzięki Iwonko

trzymam kciuki za Twoją córcię bo moja miała koszmarny poród

teraz też mamy sajgon bo sprzedali mieszkanie imusza się wyprowadzić do 5 czerwca a dom jeszcze

daleki do zamieszkania więc zamiast cieszyć sie maleństwem to sprzęzamy wszyscy siły jak

możemy więc i czasu brakuje na forum ;-D
grazyna_olsz... 08:49, 15 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Jag_58 napisał(a)
Grażynko gratulacje na podwójna żonę dziadka ,u mnie tez tak się zapowiada ,ale w sierpniu ,wnuczuś śliczny niech sie pięknie rozwija na pociechę Rodzicom i Dziadkom ,Grażynko jak tam Twoje zdrówko ,???,przepraszam ze wcześniej nie wpadłam ,ale nie miałam Ciebie zaznaczonej nie wiem jak to sie stało ,ale już jesteś odhaczona i na pewno będę Cie odwiedzać szkoda tych limek ,ale pewnie przemarzły listki więc jest szansa że jeszcze wypuszczą pozdrawiam serdecznie i dzięki że do mnie wpadłaś


Dzięki Jagódko za odwiedziny i cieple słowa do sierpnia też juz niedaleko byle szczęśliwie

Zdrówko jako tako nie mogę sie forsowac ale wnusia mogę nosić więc jest ok

Też mam taką nadzieję że limki odbiją bo posadziłam jeszcze 2 wanilki i tez tak samo wyglądają
Maria667 12:14, 15 maj 2014


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Grażynko!
Dołączam się do gratulacji i życzę dużo sił. Dzieciom trzeba pomóc. Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
boguslawa_ma... 13:32, 15 maj 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
grazyna_olszewska napisał(a)
Jak u mnie pusto koniecznie trzeba dosadzić coś kolorowego




Może coś czerwonego ,żurawki ja na klona czerwonego zachorowałam,a i tuwały są fajne
Gratulacje babciu
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
grazyna_olsz... 17:21, 15 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Dzięki Bogusiu

Tak klony też mi sie podobają ale na tej mojej syberi to przemarzają mialam jednego i po pierwszej zimie przemarzł ale żórawki to dobry pomysl ))
grazyna_olsz... 17:28, 15 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Maria667 napisał(a)
Grażynko!
Dołączam się do gratulacji i życzę dużo sił. Dzieciom trzeba pomóc. Pozdrawiam serdecznie!


Dzięki Marysiu zza gratulacje

Tak masz racje bo kto ma pomóc jak nie rodzice a pomoc przy wnukach to sama rozkosz
Mala_Mi 09:30, 16 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Brakuje roślin o czerwonych listkach i będzie pięknie..

Gratuluję kolejnego wnuczka..... są podobni do siebie Widać Wasze geny odziedziczyli.

I super, że młodzi mogą liczyć na Waszą pomoc
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
grazyna_olsz... 11:14, 16 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Dzięki Aniu

Kolejna podpowiedz na czerwonoznaczy coś w tym jest
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies