Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Siedlisko na Podlasiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Siedlisko na Podlasiu

grazyna_olsz... 22:40, 13 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Jag_58 napisał(a)

Grażynko widzę ze z zakupami się juz uporałaś , wyszło fajnie ,jak podrośnie będzie super kosisz pewnie kosiarką ręczną ,ze mozesz pozwolić sobie na takie kawałki trawnika między rabatami ja niestety nie mogę ,bo M kosi traktorkiem i nie ma takiej opcji ,a fajnie to wygląda pozdrawiam



Tak Jagódko kosimy ręczną ale M tez nie lubi takich napstrzonych nasadzeń no i docelowo ma być wybrana trawa między roślinkami i zasypane trawa ale na razie brak mocy przerobowych

Dobrej nocki wszystkim
Ivvvona 22:45, 14 cze 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Bardzo ładne te hosty, jak wszystko sie rozrośnie i zakwitnie będzie pięknieJa ostatnio też narzekam na brak czasu, ogród leży odłogiem, ale za to wnuka widzę codziennie i to mnie cieszy
____________________
W ogródku Iwony
grazyna_olsz... 15:22, 15 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
lwonko rozumiem Cię wnusio najwazniejszy
Ja jestem rozdarta jak jestem na wsi to mam kwiatki rabatki ale wnuki daleko jak cieszę sie wnukami to zaś siedzę w bloku i tak zawsze za czymś tęsknię
Jag_58 15:26, 15 cze 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Grażynko pozdrawiam niedzielnie ,ja tez tęsknię za wnukiem , a niedługo będzie i drugi podwójna tęsknota
____________________
Jagoda
grazyna_olsz... 15:37, 15 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Jag_58 napisał(a)
Grażynko pozdrawiam niedzielnie ,ja tez tęsknię za wnukiem , a niedługo będzie i drugi podwójna tęsknota


Ale tez podwójna radość

Ja mam nadzieję że w sierpniu będę gościć mego maluszka na wsi to zaspokoję obie tęsknoty razem

A za chwilę wpada rodzinka na grila bedzie wesoło
Jag_58 15:55, 15 cze 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
grazyna_olszewska napisał(a)


Ale tez podwójna radość

Ja mam nadzieję że w sierpniu będę gościć mego maluszka na wsi to zaspokoję obie tęsknoty razem

A za chwilę wpada rodzinka na grila bedzie wesoło

Grażynko miłego grillowania
____________________
Jagoda
grazyna_olsz... 22:55, 17 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Dzięki Jagódko było fajnie Takie wspólne ogrodowanie jest super

Moje NN mają swoje 5 minut


I żółte liliowce


A te smoli noski czekają na swój czas



Jag_58 23:22, 17 cze 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
grazyna_olszewska napisał(a)
Dzięki Jagódko było fajnie Takie wspólne ogrodowanie jest super

Moje NN mają swoje 5 minut


I żółte liliowce


A te smoli noski czekają na swój czas




Grażynka piękne zdjęcia tez mam tego wiesiołka ,ale Twój łan robi wrażenie Pozdróaka
____________________
Jagoda
grazyna_olsz... 23:26, 17 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Jag_58 napisał(a)

Grażynka piękne zdjęcia tez mam tego wiesiołka ,ale Twój łan robi wrażenie Pozdróaka


Dzięki Jaga dobrej nocki
Gocha 08:38, 18 cze 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witaj Grażynko. Ogród już super , okolica przepiękna. Kiedyś trochę podróżowałam po Suwalszczyźnie na rowerachi wiem jak tam pięknie.A jakie powietrze , a w lasach jagody i grzyby- cudo. Zazdroszczę takiej okolicy. To chyba dobrze tak wyjechać z zanieczyszczonego Śląska i powdychać tak czyste powietrze. Serdecznie pozdrawiam i miłego dnia życzę .
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies