Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Siedlisko na Podlasiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Siedlisko na Podlasiu

grazyna_olsz... 17:46, 19 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Juki w roli głównej







boguslawa_ma... 18:03, 19 lis 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Juki ładne ,u mnie miały po 6 kwiatów jedną wyrzuciłam bo miała już 10 lat i
robiła się brzydkaPozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
bogumila 13:54, 20 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Jak miło wspominać lato...już tęsknimy za takim widokiem,piękne fotki jukki,też mam,ale w tym roku nie zakwitła.Pozdrawiam serdecznie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
grazyna_olsz... 14:43, 20 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
bogumila_bienko napisał(a)
Jak miło wspominać lato...już tęsknimy za takim widokiem,piękne fotki jukki,też mam,ale w tym roku nie zakwitła.Pozdrawiam serdecznie.



Dzięki Bogusiu za pozdrowienia i odwiedziny
Ja bardzo lubię jukki ale one tak właśnie mają że jak jednego roku ma dużo kwiatów i sie powycina te przekwitniete rozety to za rok może nie zakwitnąć no i stanowczo za krótko cieszą oczy swoim kwiatem
grazyna_olsz... 14:47, 20 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
boguslawa_madejska napisał(a)
Juki ładne ,u mnie miały po 6 kwiatów jedną wyrzuciłam bo miała już 10 lat i
robiła się brzydkaPozdrawiam


O 6 kwiatów to juz b duzo musiała ładnie wyglądać w pełnym rozkwicie
Ja mam te młode bo z działki tej ze śląska to jeszcze az tyle nie mają rozet kwitnących ale juz się fajnie porozrastały
Nawet takie maleństwo mi zakwitło



Za rok na pewno nie zakwitnie ale po ścięciu puściła chyba ze 3 nowe rozety wie rozrosnie sie przynajmniej
Ivvvona 21:22, 05 gru 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Piękne juki, a to kwitnące maleństwo mnie zachwyciło. Moja ma już ze trzy lata i nie chce zakwitnąć, ale za to bardzo ładnie się rozrosła. Może w końcu doczekam się kwiatów. Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
grazyna_olsz... 17:24, 08 gru 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Ivvvona napisał(a)
Piękne juki, a to kwitnące maleństwo mnie zachwyciło. Moja ma już ze trzy lata i nie chce zakwitnąć, ale za to bardzo ładnie się rozrosła. Może w końcu doczekam się kwiatów. Pozdrawiam


WWitaj Iwonko dz za odwiedziny
Zapewne doczekasz sie kwiatów jukki
Te moje maleństwo bardzo mnie zaskoczyło
Szkoda ze tak krótko kwitną

yolka 17:33, 08 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Grazynko , kwiaty w Twoim wątku letnie, miło popatrzeć, u mnie szaro i buro, a u Ciebie pewnie juz biało jak to na biegunie (zimna)
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
grazyna_olsz... 17:41, 08 gru 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
yolka napisał(a)
Grazynko , kwiaty w Twoim wątku letnie, miło popatrzeć, u mnie szaro i buro, a u Ciebie pewnie juz biało jak to na biegunie (zimna)


Jolu ja jestem teraz na Śląsku a u mnie na siedlisku tez nie ma jeszcze śniegu chociaz temperatura minusowa
Na Święta wybieram sie tam
monteverde 21:04, 08 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Grażka no piękne masz te juki a co im podsypujesz, że one takie "tłuściutkie" mają kwiaty?Juka nie zakwitnie na starej łodydze kwitną na nowych przyrostach także te stare można wycinać jak zrobisz kartacze daj cynk przyjdę chociaż powąchaćpozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies