Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Siedlisko na Podlasiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Siedlisko na Podlasiu

monteverde 17:18, 04 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
grazyna_olszewska napisał(a)
Na razie tylko oszroniło za chwilę ściśnie mrozem i zasypie śniegiem i tylko sarenki zostana na straży naszego ogrodu




Grażka zdjęcia śliczne, zwlaszcza z sarnami ale mrozu jesz cze nie przywołuj muszę posadzić róże i tulipki. a jak u Was mróz to i na Warmii zaraz też pozdrówka aha nie boisz się, że sarny zimą pomogą wam w strzyżeniu bonzai?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ivvvona 19:23, 04 lis 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Śliczne ujęcia, ale zdecydowanie nie lubię zimy. Oby minęła jak najszybciej. Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
grazyna_olsz... 19:40, 04 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Ivvvona napisał(a)
Śliczne ujęcia, ale zdecydowanie nie lubię zimy. Oby minęła jak najszybciej. Pozdrawiam


Zima to tez nie moja pora roku ale jak jest tak ładnie biało i nie więcej jak -5 to spoko najbardziej nie cierpię takiej brei śnieżnej
Letnie zdjęcia ogrodów pomogą nam przejść prze mroźne szarugi
grazyna_olsz... 19:56, 04 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
monteverde napisał(a)

Grażka zdjęcia śliczne, zwlaszcza z sarnami ale mrozu jesz cze nie przywołuj muszę posadzić róże i tulipki. a jak u Was mróz to i na Warmii zaraz też pozdrówka aha nie boisz się, że sarny zimą pomogą wam w strzyżeniu bonzai?


Tak sarenki dobre są w robieniu bonzai


To jest sosna po obróbce przez sarny
Teraz eM smaruje drzewka na zimę taką maścią by nie obgryzały zwierzęta
bogumila 20:01, 04 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Oglądam śliczne fotki i pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
grazyna_olsz... 20:05, 04 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Ogrodeczek napisał(a)
Wow Grażynko jakie wspaniałe widoki saaaarenki i ogród jak zawsze piękny

, uporządkowany, czyściutki stopy superowe dodają uroku tak samo jak mebelki i płotek z liną bardzo podoba mi się u Ciebie Grażynko podziwiam wkład w pracy w taki efekt

Pozdrawiam serdecznie
Buziaki



Dzięki bardzo za tyle ciepłych słów to największa mobilizacja do dalszego działania szkoda ze trzeba czekać do wiosny

grazyna_olsz... 20:10, 04 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
bogumila_bienko napisał(a)
Oglądam śliczne fotki i pozdrawiam.[/quote


dzieki bardzo

Odpozdrawiam


boguslawa_ma... 19:17, 09 lis 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Grażynko pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
andziulka 11:19, 10 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Witaj Grażynko, sąsiadeczko z Podlasia no fajne jest to Wasze siedlisko. Przeczytałam i obejrzałam Twój wątek od A do Z. Jestem pełna podziwu ogromu pracy jaki włożyłaś razem z mężem. Masz pracowitego i zdolnego męża - możemy podać sobie ręce, mój też jest taki Masz śliczne wnuki dużym plusem waszego siedliska jest bliska obecność lasu. Ja widzę las tylko z daleka. Sarenki i zające oglądam przez lornetkę Mój ogród też zaczełam projektować w 2009 r. Tak szybko rośnie, że już zaczynam intensywnie wszystko ciąć. Podoba mi się cięcie Twojego meża, odważny jest. Formowanie roślin nie jest takie proste
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
grazyna_olsz... 15:05, 10 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
dzięki Aniu za ciepłe słowa i za wizytę w moich skromnych progach
Podlasie to taki specyficzny region jak sama wiesz na forum pokazują jeszcze kwitnące róże aksamitki czy inne kwiatki a u nas wszystko pościnane już od dłuższego czasu bo był przymrozek i wszystko padło i zostalo czekac do wiosny która tez przychodzi z dużym opóźnieniem. Ale piękno otoczenia rekompensuje wszystko
A co do męża to nasz ogród bez niego nie ma prawa bytu bo ja tam jestem tylko z doskoku a na niego spada cała praca
Pozdrawiam i biegnę z rewizytą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies