Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

kosolka 19:34, 01 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Dalie piękne w każdym kolorze!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Jag_58 20:54, 01 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Martuś ładne zmiany dopiero zdjecia pokazują jak wiele się zmieniło i jak dużo pracy już sie wykonało ,no i ile przed nami
piękne masz dalie a tak rzadko sa pokazywane na O.
możesz spokojnie teraz dzielić żurawki ,pogoda wymarzona
pozdrówka i buziaki
____________________
Jagoda
marta_d 22:12, 01 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
kosolka napisał(a)
Ślicznie z ta nowa ścieżka! Też bym już chciała.. Żeby mi piach się już nie nosił z podjazdu..



chodnik to była moja zmora jak zrobiłam elewację, miał się nijak do nowej elewacji, jak zrobiłam nawierzchnię to ogród mi nie pasuje i wszystko zmieniam tylko z ogrodem idzie mi najtrudniej
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 09:21, 02 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Jag_58 napisał(a)
Martuś ładne zmiany dopiero zdjecia pokazują jak wiele się zmieniło i jak dużo pracy już sie wykonało ,no i ile przed nami
piękne masz dalie a tak rzadko sa pokazywane na O.
możesz spokojnie teraz dzielić żurawki ,pogoda wymarzona
pozdrówka i buziaki


będę dzielić - wzięłam w piątek urlopik i będę sadzić tulipki w ogrodzie nr 2 (nazwijmy tak ogród zakładowy ) ma się w końcu wypogodzić, bo u nas nieprzerwanie od niedzieli pada, raz słabiej raz mocniej, ale siąpi grzybki będą więcej grzybków zbieram głownie na święta Bożego Narodzenia Buziaczki :
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Gardener27 10:36, 04 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Pięknie robi się u Ciebie Niby inna nawierzchnia chodnika a taka róznica Ja w tym roku u siebie mam bardzo marne dalie, deszcze im utrudniają zycie i dlatego takie nijakie Pokazywałaś może rabatkę z buksami przy murku bo jakoś nie mogę jej znaleźć ?

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
marta_d 11:14, 04 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Gardener27 napisał(a)
Pięknie robi się u Ciebie Niby inna nawierzchnia chodnika a taka róznica Ja w tym roku u siebie mam bardzo marne dalie, deszcze im utrudniają zycie i dlatego takie nijakie Pokazywałaś może rabatkę z buksami przy murku bo jakoś nie mogę jej znaleźć ?

Pozdrawiam


tylko wersję roboczą roztrzepana nie pamięta na której stronie , ale chyba widziałeś. jedna odmiana Dalii u mnie już słabo wygląda przez deszcze
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 11:16, 04 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
na stronie 101 zaprezentowałam piękną żurawkę od razu wpadnie Ci w oko
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Gardener27 11:22, 04 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Pogoda w tym roku jest do bani a do tego jeszcze straszą wczesną zimą
Acha to już wiem przypomniałem sobie jak zobaczyłem zdjęcie Ja też będę sadził żurawki tylko czekam jak zrobi mi jesień na nie miejsce
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
marta_d 11:24, 04 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
też słyszałam takie prognozy ale ja na swój sposób lubię zimę, może dlatego, że ja styczniowa dziewczynka jestem jutro wykopuję lilie i będę sadzić w inne miejsce zrobię fotorelację z ogrodu nr 2
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Gardener27 11:28, 04 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Tez swoje lilie musze przesadzić bo rosna w półcieniu i strasznie mi się wyciągają a jak pada łamie je w pół

Czekamy na zdjęcia
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies