Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

Jag_58 13:51, 06 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Martuś pozdrawiam weekendowo też kupiłam cebulki tulipanów ,narcyzy i czosnków ,chociaż obiecywałam sobie ,ze nie bedę kupować bo nie ma ich potem kto wykopać ,ale O robi swoje buziaki
____________________
Jagoda
marta_d 18:17, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Jag_58 napisał(a)
Martuś pozdrawiam weekendowo też kupiłam cebulki tulipanów ,narcyzy i czosnków ,chociaż obiecywałam sobie ,ze nie bedę kupować bo nie ma ich potem kto wykopać ,ale O robi swoje buziaki


Pozdrawiam również jeszcze weekendowo
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 18:21, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
na prośbę Przemka - nasz lasek

____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 18:37, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
wykopałam jedną Calle, żeby zobaczyć jak się mają jej bulwy mają się dobrze dobrze mieć zdjęcie, bo czasem głupieje i nie wiem jak je sadzić wąsami do dołu
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Jag_58 18:50, 07 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
marta_d napisał(a)
na prośbę Przemka - nasz lasek


Martuś masz własny osobisty lasek ,z własnymi grzybkami ???? zazdraszczam !!!! pieknie
____________________
Jagoda
marta_d 19:49, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
rodzinny podgrzybków w nim mniej, ale za to w kurki bogaty
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Gardener27 20:43, 07 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Bardzo klimatyczny zagajnik Brzozy i sosny już wysokie dające cień, w upalny dzień z prawdziwą przyjemnością musi się tam spacerować w poszukiwaniu grzybów Widzę że za ogrodzeniem kontynuacja leśnych obsadzeni... czego nie znajdziesz u siebie można iść dalej ...no chyba że prywatne i zakaz wejścia

marta_d napisał(a)
wykopałam jedną Calle, żeby zobaczyć jak się mają jej bulwy mają się dobrze dobrze mieć zdjęcie, bo czasem głupieje i nie wiem jak je sadzić wąsami do dołu



Hahaaa Martuś wąsami do dołu

U mnie dzisiaj już nie pamiętam kiedy tak grzało Ponad 20 kresek na termometrze ale wieczorkiem przeszła burza Na szczęście spokojnie i bez ekscesów

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
kosolka 20:49, 07 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Pozdrawiam Martus! Własnych prywatnych kurek nie wydlubywanych z grzybnią przez pożal-się-Boże-zbieraczy zazdroszczę moocno!!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
marta_d 20:52, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Gardener27 napisał(a)
Bardzo klimatyczny zagajnik Brzozy i sosny już wysokie dające cień, w upalny dzień z prawdziwą przyjemnością musi się tam spacerować w poszukiwaniu grzybów Widzę że za ogrodzeniem kontynuacja leśnych obsadzeni... czego nie znajdziesz u siebie można iść dalej ...no chyba że prywatne i zakaz wejścia



Hahaaa Martuś wąsami do dołu

U mnie dzisiaj już nie pamiętam kiedy tak grzało Ponad 20 kresek na termometrze ale wieczorkiem przeszła burza Na szczęście spokojnie i bez ekscesów

Pozdrawiam


za płotem Lasy Państwowe nawet mamy drzwi do lasu heheh
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 20:57, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
kosolka napisał(a)
Pozdrawiam Martus! Własnych prywatnych kurek nie wydlubywanych z grzybnią przez pożal-się-Boże-zbieraczy zazdroszczę moocno!!


bywały takie lata, że nie było prawie wcale grzybów, teraz nawet sporo troszkę kurek pomroziłam czytałam, że można je przechowywać przez ok. 6 m-cy Pozdrówka
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies