Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

marta_d 21:06, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
wariacja na temat aksamitki
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Gardener27 21:24, 07 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
marta_d napisał(a)


Ale go pięknie uchwyciłaś na tle czerwonych cynii

Ja w tym roku cały warzywnik mam obsadzony aksamitkami Zdominowały wszystko ale za to jak jest kolorowo

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Jag_58 21:29, 07 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
marta_d napisał(a)
wariacja na temat aksamitki

Marta piekne fotki ,ale ta z motylkiem cudna na konkurs ,nagroda pewna
____________________
Jagoda
marta_d 21:44, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Gardener27 napisał(a)


Ale go pięknie uchwyciłaś na tle czerwonych cynii

Ja w tym roku cały warzywnik mam obsadzony aksamitkami Zdominowały wszystko ale za to jak jest kolorowo


Oo matko jak pięknie a te kwiatuszki fioletowe cóż to ? Lubię zdecydowane kolory w ogrodzie a ta żółć aksamitek świetnie wygląda o tej porze fantastycznie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 21:46, 07 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Jag_58 napisał(a)

Marta piekne fotki ,ale ta z motylkiem cudna na konkurs ,nagroda pewna


Fajnie trafi sie jedno na milion
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Gardener27 22:08, 07 wrz 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
marta_d napisał(a)

Oo matko jak pięknie a te kwiatuszki fioletowe cóż to ? Lubię zdecydowane kolory w ogrodzie a ta żółć aksamitek świetnie wygląda o tej porze fantastycznie


To werbena patagońska Mam ją poraz pierwszy i jestem z niej bardzo zadowolony

Na wystawie Zieleń to życie wpadła mi w oko bylina użyta przez szkółkę Szmit z Pęchcina rutewka delavaya Ma też piękne niebieskie zabarwienie kwiatów i kwitnie w drugiej połowie lata
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Napia 22:23, 07 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Własny zagajnik z drzwiami do lasu, w którym jeszcze rosną grzyby - poezja Marta, a czy łączy się z Waszym ogrodem, czy jest od niego oddalony?
Zdjęcia coraz ładniejsze i ogród pięknieje z każdym kolejnym miesiącem widać jak się zmienia. Hosty przy zielonym żywopłocie bardzo klimatyczne
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
marta_d 07:49, 08 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Gardener27 napisał(a)


To werbena patagońska Mam ją poraz pierwszy i jestem z niej bardzo zadowolony

Na wystawie Zieleń to życie wpadła mi w oko bylina użyta przez szkółkę Szmit z Pęchcina rutewka delavaya Ma też piękne niebieskie zabarwienie kwiatów i kwitnie w drugiej połowie lata


a ta werbenka to jednoroczna jest ? muszę kiedyś się wybrać na tą wystawę
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 08:01, 08 wrz 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Napia napisał(a)
Własny zagajnik z drzwiami do lasu, w którym jeszcze rosną grzyby - poezja Marta, a czy łączy się z Waszym ogrodem, czy jest od niego oddalony?
Zdjęcia coraz ładniejsze i ogród pięknieje z każdym kolejnym miesiącem widać jak się zmienia. Hosty przy zielonym żywopłocie bardzo klimatyczne


cała działka ma ponad hektar, ok.50 arów zajmuje las a reszta jest zagospodarowana, zakład, ogród, domek sporo miejsca wioseczka mała, z 3 stron jesteśmy otoczeni lasami i tak sobie snujemy z mężem plany, że fajnie byłoby w tym buszu leśnym postawić domek zostawić najstarsze drzewa,świerki, sosny, brzozy i zrobić ogródek w takim leśnym klimacie to jeszcze odległa przyszłość, ale może kiedyś...
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
kosolka 08:03, 08 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Dzień dobry poniedziałkowe Ta werbena jest jednoroczna. Po moim zapytaniu o nasionka dostałam kilka odp - dostane je i będe miała werbenki sporo w przyszłym roku
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies