Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

marta_d 11:31, 28 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
lojalna_ napisał(a)
Roze Ci sie udały usmiechaja sie do Ciebie

Roboty nie zazdroszcze .... Ale jak skonczysz to efekt przed i po bedzie spektakularny .

Ciesze sie ze nastrój lepszy buziolki


no ostatkiem sił jeszcze próbują nie poddać się jesieni chociaż dziś piękny dzień - pełen słońca od razu optymistycznie nastawia do wszystkiego mam nadzieję, że zima będzie równie słoneczna i śnieżna
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Juzia 12:28, 28 paź 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
Gardener27 napisał(a)
Hejka Witam Cię serdecznie w imieniu Marty


Widzę, że czujesz się tu jak u siebie
hehe

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 12:30, 28 paź 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
marta_d napisał(a)


Zielona Góra i okolice witają czule bardzo mi miło życzę cierpliwości w oglądaniu tych miernot


"czule"
Fajnie

Jak znajdę jakieś miernoty to Ci napiszę hehe
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
marta_d 12:33, 28 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Juzia_G napisał(a)


"czule"
Fajnie

Jak znajdę jakieś miernoty to Ci napiszę hehe


liczę na to znowu siedzę i planuję i chyba muszę sobie odpuścić na parę dni, bo im intensywniej myślę, tym bardziej nie wiem czego chcę.. wszystkie baby tak mają ?
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Juzia 12:46, 28 paź 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
marta_d napisał(a)


liczę na to znowu siedzę i planuję i chyba muszę sobie odpuścić na parę dni, bo im intensywniej myślę, tym bardziej nie wiem czego chcę.. wszystkie baby tak mają ?



A o czym dokładnie myślisz?
Może sobie pomożemy nawzajem...hehe

Ja mam jeszcze pół ogrodu do zrobienia....więc myślenia mam na całą zimę
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
marta_d 12:54, 28 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Juzia_G napisał(a)



A o czym dokładnie myślisz?
Może sobie pomożemy nawzajem...hehe

Ja mam jeszcze pół ogrodu do zrobienia....więc myślenia mam na całą zimę


co z czym zestawić, jakie rośliny dobrać do już rosnących.. koszmar - kupiłam wiosną 3 rh, teraz już bym się ich pozbyła bo nie wiem w jakim towarzystwie będą dobrze się prezentowały, miejsca mało, rabaty mają byle jakie kształty.. dobrze, że to dopiero początek jesieni - może mnie olśni
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Juzia 13:14, 28 paź 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
Też miałam problem z Rh....i dopkupiłam sobie jeszcze 4 szt....hehehe
Taka jestem mądra

Ja mam Rh w towarzystwie host i dosadziłam jeszcze tawułki...ale efektów jeszcze nie widziałam, bo sadziłam tej jesieni.

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
marta_d 13:45, 28 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
hehe ja jestem też do takich rzeczy zdolna mam jedną tawułkę, którą dostałam od mamy, u niej rosła w cieniu i nie za bardzo wyglądała, teraz ją przezimuję, ale na pewno przesadzę, Przemek zaproponował rabatę z trawami o różnej wysokości - lubię rozplenice - może będą pasowały.. chyba powinnam w Garden Puzzle pokombinować i zobaczyć jak to wszystko będzie wyglądało. Może jakiś klon palmowy - już marzę o nim od zeszłego sezonu i na razie na marzeniach się kończy... a może azalie ?! sama widzisz - dylematów od cholery
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Juzia 13:51, 28 paź 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
No coś Ty! Źle w cienu rosła? Toć ona kocha cień!
Trawy to raczej słońce lubią i do Rh średnio pasują....no chyba, że turzyce albo hakonechloa.
Klon palmowy też do Rh nie bardzo
Musisz przemyśleć


Łażę i łażę po tym Twoim wątku i się pogubiłam! Nie czytam za bardzo i pewnie dlatego
Masz dwa ogrody?

A zrobiłaś już coś z przedogródkiem? Bo nie wiem
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
marta_d 17:29, 28 paź 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
No właśnie taka niemrawa była, teraz u mnie w pełnym słońcu i wyglądała znacznie lepiej , sama sie dziwię bo ona właśnie w cieniu i połcieniu najlepiej sie ma dziś przegladalam właśnie Hakone bardzo mi sie podoba nie mam żadnych doświadczeń w jej uprawie , ona zimozielona jest ? Podobno wolno rośnie, ale to nie problem. Tylko rh na tej rabacie obejmuje cień od cisow, cały przedogródek to wystawa wschodnio-południowa. Zmartwilas mnie tym klonem generalnie nie sadzilabym go w bliskim sąsiedztwie rh , ale muszę przemyśleć . Ogród w którym zachodzą najpoważniejsze zmiany to przydomowy, oprócz niego mamy ogród przy firmie , działka hektarowa, z czego ok 50 arów to nasz prywatny las, ten przy firmie traktuje jako taki hmm.. wiejski ogród w nim sądzę rośliny jednoroczne , takie które muszę wykopywac na zimę, rosną róże w ilości ok 20 szt. Hortensje, no i trochę bylinek czasem ciężko ogarnąć to wszystko chyba będę bardzo garbata na starość
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies