Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 23:59, 15 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mirella napisał(a)


Cudna fotka, sunia mnie rozbroiła, brak słów.
Moc całusków i pieszczot dla suni.i kociaczka

Ona potrafi zaskakiwać, całuski zaliczone, a huski pieszczoty uwielbiają, dziękuję. Kotka już nie mamy musieliśmy go oddać właścicielowi, po tym jak go smoczyca ukradła. Muszę poszukać zdjęcia smoczycy i jej najlepszego przyjaciela z którym dorastała, może jutro mi się uda wstawić.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Mirella 00:03, 16 lis 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Nallar napisał(a)

Ona potrafi zaskakiwać, całuski zaliczone, a huski pieszczoty uwielbiają, dziękuję. Kotka już nie mamy musieliśmy go oddać właścicielowi, po tym jak go smoczyca ukradła. Muszę poszukać zdjęcia smoczycy i jej najlepszego przyjaciela z którym dorastała, może jutro mi się uda wstawić.


,zaglądnę jak zawsze i pocieszę duszę.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Nallar 00:09, 16 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Iwk4 napisał(a)
Ale fajnie
A jak nie chcecie wiecej małych, to jak sunię zabezpieczanie?

Teren, po którym biega jest ogrodzony, noce spędza w domu. Te kilka dni, dwa razy w roku jej pilnujemy, w płodne dni, które można wyliczyć nie jest wypuszczana sama na dwór. To wszystko. Ta metoda sprawdza się już dziewięć lat.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 00:16, 16 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Viola napisał(a)
Ojejku, jakie to rozczulające cudowna psina

Dziękuję w jej imieniu Violu. Cudowna i wiecznie rozbrykana. Mimo wieku nie straciła szczenięcego wigoru.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Gardener27 01:19, 16 lis 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Nallar napisał(a)



To zdjęcie najbardziej mi się podoba Jak jedzą to nie rozrabiają Hahahah więc cały czas trzeba karmić
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Nallar 13:42, 16 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
To zdjęcia dla Mirelli
Kiedy smoczyca trafiła do nas była taka malutka. Kotek, który był już gospodarzem na działce, zaakceptował ją jeż w pierwszym dniu.


Zostali kompanami na sześć lat.

Dalsze losy kota już znacie i mimo tego, że minęły już trzy lata, od kiedy kota nie ma, suka nadal radośnie reaguje, biega, węszy próbując go znaleźć, kiedy ktoś wypowiada jego imię.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Napia 14:40, 16 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Smoczyca i małe smoczki rozkoszne...
A przyjaźń kota z psem to piękne potwierdzenie wyjątku od reguły Moje także chowały się razem i wspólnie dokazywały albo odpoczywały, jak na Twoim zdjęciu
Miłego popołudnia życzę
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Katkak 15:34, 16 lis 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Fajne takie psiunie, ale wyzwanie wielkie. Kiedyś moi rodzice mieli suczkę berneńskiego psa pasterskiego i urodziło się 11 szczeniąt. No, było co robić, że tak powiem . Buziaki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 15:38, 16 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale cudowne te pyszczki Trudniej jest tylko jak podrosna i gryzą wszystko co popadnie
Pozdrawiam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Viola 16:21, 16 lis 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Uwielbiam takie zdjęcia ze zwierzętami
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies