Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 23:20, 20 kwi 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
gobasia napisał(a)

Piękne fotki
Nie żałuj wiosny ,pokazuj jeszcze

Dziękuję
Może jutro uda mi się zrobić kilka fotek.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 05:59, 21 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Oj, to niedobrze. Mam nadzieję, że uraz szybko minie. Moja biedna Ewcia.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
hanka_andrus 06:33, 21 kwi 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dbaj o łapkę, bo bez niej jak "bez ręki". Pozdrawiam
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Napia 08:28, 21 kwi 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Chorej łapki współczuję, szczególnie, że wiosną tyle chciałoby się zrobić w ogrodzie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
ryska 09:12, 21 kwi 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Nallar napisał(a)

Nie wyrabiam Kasiu, wskazówki zegara przemieszczają zdecydowanie za szybko.
Z zaplanowanymi pracami musiałam zwolnić przez paskudny uraz ręki, robię tylko to co konieczne. Moje róże czekają w donicach i mam nadzieję że to im nie zaszkodzi. Jak na złość kupiłam ich tyle że aby znaleźć dla nich wszystkich miejsce muszę zrobić małą rewolucję a z tym moim bolącym nadal nie zdiagnozowanym kikutem nie jest to wcale takie proste.

No to Ci się porobiło, jak tu sadzić bez ręki?
Szybkiego wyzdrowienia życzę Buziaki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 21:08, 21 kwi 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasiu, Haniu, Agnieszko, Reniu, łapka mnie boli jakieś sześć miesięcy ale do niedawna dało się to znieść. Od stycznia biegam po lekarzach, stoję w kolejkach do specjalistów i nadal nic nie wiem.
Uwaga......mam postawionych 6 diagnoz, łącznie z pęknięciem nasady kości promieniowej i zero leków bo tak naprawdę żaden lekarz nie potwierdził diagnozy poprzedniego fachowca.
Za każdym razem słyszę słowa - lekarz u którego pani była nie ma pojęcia co to jest i postawił złą diagnozę, albo - to nie do mnie to do ortopedy a ortopeda- to nie do mnie to do neurologa, do chirurga a chirurg ponownie kieruje mnie do ortopedy. Zastanawiam się gdzie mnie jeszcze wyślą
Kupiłam sobie Fastum, smaruję, usztywniam łapkę opaską i boli mniej ale pracować się nie bardzo da
Zła jestem strasznie ale pocieszam się tym że boli mnie ręka lewa.
Dziękuję Wam za pozdrowionka i ciepłe słowa. Buziaki dla Was kobitki
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 21:12, 21 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)
Kasiu, Haniu, Agnieszko, Reniu, łapka mnie boli jakieś sześć miesięcy ale do niedawna dało się to znieść. Od stycznia biegam po lekarzach, stoję w kolejkach do specjalistów i nadal nic nie wiem.
Uwaga......mam postawionych 6 diagnoz, łącznie z pęknięciem nasady kości promieniowej i zero leków bo tak naprawdę żaden lekarz nie potwierdził diagnozy poprzedniego fachowca.
Za każdym razem słyszę słowa - lekarz u którego pani była nie ma pojęcia co to jest i postawił złą diagnozę, albo - to nie do mnie to do ortopedy a ortopeda- to nie do mnie to do neurologa, do chirurga a chirurg ponownie kieruje mnie do ortopedy. Zastanawiam się gdzie mnie jeszcze wyślą
Kupiłam sobie Fastum, smaruję, usztywniam łapkę opaską i boli mniej ale pracować się nie bardzo da
Zła jestem strasznie ale pocieszam się tym że boli mnie ręka lewa.
Dziękuję Wam za pozdrowionka i ciepłe słowa. Buziaki dla Was kobitki

Szlag mnie trafia jak to czytam. I żadnemu nie przyszło do głowy, żeby Cię na rezonans skierować niestety. Dopominaj się o to Ewcia, łaski nie robią.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 22:00, 21 kwi 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

Szlag mnie trafia jak to czytam. I żadnemu nie przyszło do głowy, żeby Cię na rezonans skierować niestety. Dopominaj się o to Ewcia, łaski nie robią.

Kasiu miałam robioną tomografię, tylko że wynik też został podważony. W przyszłym tygodniu mszę dotrzeć jeszcze raz do neurologa który ma mi zrobić EMG, czeka mnie stanie w kolejce od 6 rano aby się załapać w dziesiątce (tylko tyle przyjmują dziennie) Brakuje mi już nerwów i chce mi się wyć z bezradności.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
kosolka 22:06, 21 kwi 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Biedaczku.. Ewuniu.. Oby jak najszybciej w końcu ustalili co Ci jest i zaczęli leczyć.. Buziam mocno! Siły życzę!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Lukasz2013 22:11, 21 kwi 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Ewa znam to. Lekarze i szpitale przerabiałem temat intensywnie 3 lata temu. W moim przypadku to prawie 2 lata szpitali i chodzenia po lekarzach dodam że prywatnie i tak to nic nie przyspieszyło. Trzymam kciuki.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies