Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 23:22, 27 kwi 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Trzymajcie kciukasy mocno.
Nie dziękuję, nie chce zapeszyć.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 21:00, 28 kwi 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
A to kolejny dziki lokator mieszkający na moich dwóch świerkach.
Latem to zgrubienie było koloru zielonego (miałam nadzieję że będzie z tego szyszka)
Rozczarowałam się bardzo bo okazało się że to "mieszkanko" Ochojnika świerkowego.


Bardzo nie chciałam stosować chemii w swoim ogródku
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 21:04, 28 kwi 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Zdrowe roślinki też mam.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 19:16, 02 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dziś dzień flagi, więc jest biało czerwono.




Igiełkowo.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 20:48, 02 maj 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
I to mi się podoba tylko trochę mało fotek i stanowczo za mało Ewy ale pewnie masz powody. Buziaki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 22:10, 02 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)
I to mi się podoba tylko trochę mało fotek i stanowczo za mało Ewy ale pewnie masz powody. Buziaki

Zgadza się Reniu, troszkę mnie mniej
Ogródek zmienił się w plac budowy Część przed domem jest rozkopana że trudno się poruszać. Synuś się wykazał i postanowił popracować szpadlem całe szczęście bo planowałam zamówić koparkę która z pewnością narobiłaby dodatkowych strat. Fundament będzie wylewany za ok. 2 tygodnie więc do końca jeszcze baaardzo daleko mam tylko nadzieję że do tego czasu nie oszaleję.
Ratuje mnie tylko to że wracam do domu po godzinie 16 i nie muszę przez cały dzień patrzeć na ten rozpiździaj.
Pamiętasz moją długą wąską rabatę? ta wzdłuż prawej strony zaraz za bramą wjazdową? Na jej końcu składowane były kamienie i deski przywiezione z tartaku. To miejsce jest już moje mogę już tam sadzić nowe roślinki tylko zastanawiam się jak i co tam posadzić aby zgrało z resztą.
Mam jeszcze kilka roślin z którymi muszę uciekać z placu budowy i zastanawiam się ile z nich przeżyje przeprowadzkę.
Zachciało mi się budowy.....
Twoje tulipanki i ptaszki widziałam, piękne, mnie nawet fotek robić się nie chce.
Buziol wielki dla Ciebie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 15:07, 03 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Na wiaderka nie patrzeć.


Kalinajuż zaczęła "rozsiewać" zapach.


Nowe przyrosty świerka (Conica)

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Gardener27 18:54, 03 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Dzikich lokatorów nie zazdroszczę
Ta tawuła jest imponująca Ile ma lat Ja swoje bardzo regularnie tnę bo nie mam dla nich aż tyle miejsca
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Nallar 19:24, 03 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Gardener27 napisał(a)
Dzikich lokatorów nie zazdroszczę
Ta tawuła jest imponująca Ile ma lat Ja swoje bardzo regularnie tnę bo nie mam dla nich aż tyle miejsca


Przemku zaopatrzyłam się w środki i będę z nimi walczyć. To będzie pierwsza chemia wylana w moim ogródku, nigdy wcześniej nie opryskiwałam niczym swoich roślinek.
Tawuła rośnie u mnie od 2013 roku i wcale duża nie była kiedy ją wsadzałam.
Rośnie jak chce ma sporo miejsca więc jej pozwalam. Cięłam ją chyba tylko raz.

Dziś spacerowałam po Twoim ogrodzie, posiedziałam też na ławeczce i nawąchałam się przepięknych tulipanów. Poszalałeś z tymi cebulami ale warto było, super wyglądają w takiej masie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 22:54, 04 maj 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
No to zaczął się budowlany bandżaj. Ale podczytuję też, że nowe miejsca na nasadzenia zyskałaś Kochana . Nie dziwię Ci się, że trochę masz dość tego armagedonu, ale to ku dobremu idzie, więc musisz przetrzymać. Mam nadzieję, że łapka lepiej, co? Ściskam Cię moja kofana Ewuniu .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies