Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

iwonaal 09:21, 04 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Super
____________________
Zakochana w ogrodach
madeline28 09:31, 04 kwi 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Lidka napisał(a)
Asiu przyszłam się przywitać i muszę napisać, że bardzo się cieszę, że właśnie w taki sposób pokazujesz swój cudowny ogród. Takie "przed" i "po" na przestrzeni długiego okresu czasu działa na wyobraźnię. Na Ogrodowisku jest dużo młodych ogrodów i naprawdę czasem potrzeba takiego spojrzenia - to tak jakby ktoś poklepał po ramieniu i powiedział "dasz radę, teraz tego nie widzisz ale za 15 lat będzie raj!".
Sama mam już ogród od 7 lat ale nie widzę dużych postępów. Teraz widzę, że trzeba było zacząć od szkieletu drzew, które byłyby już spore (ja zaczęłam od bylin). Dzięki forum można uczyć się na cudzych błędach i korzystać ze sprawdzonych rozwiązań - to duża wartość.
Podbudowałam się u Ciebie...
Gratuluję świetnych efektów Waszej ciężkiej pracy.


Sama bym tego lepiej nie ujęła... Ja często tu zaglądam, by napawać się pięknem tego Ogrodu
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
asiach 11:41, 04 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Lidka napisał(a)
Asiu przyszłam się przywitać i muszę napisać, że bardzo się cieszę, że właśnie w taki sposób pokazujesz swój cudowny ogród. Takie "przed" i "po" na przestrzeni długiego okresu czasu działa na wyobraźnię. Na Ogrodowisku jest dużo młodych ogrodów i naprawdę czasem potrzeba takiego spojrzenia - to tak jakby ktoś poklepał po ramieniu i powiedział "dasz radę, teraz tego nie widzisz ale za 15 lat będzie raj!".
Sama mam już ogród od 7 lat ale nie widzę dużych postępów. Teraz widzę, że trzeba było zacząć od szkieletu drzew, które byłyby już spore (ja zaczęłam od bylin). Dzięki forum można uczyć się na cudzych błędach i korzystać ze sprawdzonych rozwiązań - to duża wartość.
Podbudowałam się u Ciebie...
Gratuluję świetnych efektów Waszej ciężkiej pracy.

Witam serdecznie i dziekuję za miłe słowa. Właśnie o to mi chodziło. Żeby Ogrodniczki widziały oczami wyobraźni. Żeby oglądały i podglądały. A nie ukrywam, że przyszłam na to forum bo sama chcę się jeszcze uczyć. Też mam tam swoje bolączki. Nie ze wszystkim umiem sobie poradzić. Pytam, czytam i podglądam. Serdecznie pozdrawiam
asiach 12:28, 04 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Lidka napisał(a)
Asiu przyszłam się przywitać i muszę napisać, że bardzo się cieszę, że właśnie w taki sposób pokazujesz swój cudowny ogród. Takie "przed" i "po" na przestrzeni długiego okresu czasu działa na wyobraźnię. Na Ogrodowisku jest dużo młodych ogrodów i naprawdę czasem potrzeba takiego spojrzenia - to tak jakby ktoś poklepał po ramieniu i powiedział "dasz radę, teraz tego nie widzisz ale za 15 lat będzie raj!".
Sama mam już ogród od 7 lat ale nie widzę dużych postępów. Teraz widzę, że trzeba było zacząć od szkieletu drzew, które byłyby już spore (ja zaczęłam od bylin). Dzięki forum można uczyć się na cudzych błędach i korzystać ze sprawdzonych rozwiązań - to duża wartość.
Podbudowałam się u Ciebie...
Gratuluję świetnych efektów Waszej ciężkiej pracy.


Nie chciałam wklejać brzydkiego zdjęcia u Ciebie w Twoim wątku - to co mam jeszcze do ukrycia , to o czym pisałam - praca, praca i jeszcze raz praca

[img

W tym miejscu juz rosną krzaki i drzewa ale .....
asiach 17:21, 04 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Moje derenie - czerwone gałęzie zimą:
Ten akurat jest cięty i jeszcze młody


Tu rosną tylko dwa krzaki derenia i gdybym ich nie cięła z drabiny byłyby wyższe niż mur 2,5m
Na z
Pozdrawiam
iwonaal 20:25, 04 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
I znowu mnie zaskoczyłaś, dereń mój wygląda tak samo.
____________________
Zakochana w ogrodach
Mathildis 00:33, 05 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Piękne porównania. Patrząc na zdjęcia sprzed lat musisz być z siebie dumna - przynajmniej ja bym była. Naprawdę jestem pełna podziwu dla pracy jaką wykonałaś.

Na mrówki próbowałam już wiele rzeczy, najlepszy rezultat jednak po chemii ;(
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
asiach 02:52, 05 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
iwonaal napisał(a)
I znowu mnie zaskoczyłaś, dereń mój wygląda tak samo.

A czym Ciebie zaskoczyłam ? Czy chociaż pozytywnie?
Mam coś dla Ciebie!
Pozdrawiam i idę do Twego wątku pa pa
P.s. Derenie w odsłonie wiosennej - ogromneeeee! To te patyki za krzakiem forsycji
asiach 03:14, 05 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Mathildis napisał(a)
Piękne porównania. Patrząc na zdjęcia sprzed lat musisz być z siebie dumna - przynajmniej ja bym była. Naprawdę jestem pełna podziwu dla pracy jaką wykonałaś.

Na mrówki próbowałam już wiele rzeczy, najlepszy rezultat jednak po chemii ;(

Dziękuję za miłe słowa. Nie ukrywam jestem z niego dumna tym bardziej , że zaczynałam przygodę z ogrodem kiedy nie było tak dużej ilości szkółek, nie było takiego dostępu do internetu. Wiedzę czerpałam z książek i czasopism i jakoś to wyszło. I czujemy się w nim super. Pozdrawiam
asiach 03:28, 05 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Zawitała wiosna
Tu kiedyś był trawnik


Magnolia też budzi się do życia


Wrzośce jeszcze kwitną a wrzosy rozpoczęły wegetacje


Żonkile też kwitną


A i sasanki się znalazła


Pozdrawiam i życzę miłego weekendu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies