Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

Basilikum 06:28, 21 wrz 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a dzem tez robilam i nie za bardzo nam smakowal. Czyli calkiem zly nie byl ale nie nasz ulubiony.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
katel 18:44, 23 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Zakupy pokazuj , daj oczy i innym pocieszyć.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Marga 22:53, 23 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Wygadała ....zakupy w bagażniku siedzą.
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 22:58, 23 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
malgol napisał(a)
Witam się po urlopie Zaglądam a tu takie zmiany ! Piękny masz busz a Twoje stworzone hostowisko to moje marzenie Skąd tyle sadzonek nabrałaś? takie wielkie były mateczne egzemplarze ,że dały sie na tyle części podzielić ?
Zabieram się dzisiaj za swoje hosty

Gosiu, rok temu dostałam pół wielkiej hosty która została podzielona jak się najbardziej dało. Przez rok sadzoneczki sobie rosły i teraz zostały przetransportowane do mnie
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 23:00, 23 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Uwielbiamy zupki dyniowe, a moja mama robi przepyszny dżem
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 10:28, 24 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Siedzę w domu, na działkę nie pojechałam bo leje I po moich wielkich planach ogrodowych
____________________
Ogród dla moich synków
bozga 10:01, 25 wrz 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Marga napisał(a)
Proszę oto moje bure Silverki (albo i nie one, bo powinny chyba być jeszcze białe)



Tak mogą wyglądać młode Silverki ( zresztą pięknie utrzymane ),Ta odmiana jak najbardziej różowieje,chociaż oczywiście nie tak intensywnie jak np Vanilki ale jest to trochę brudny róż bo z odcieniem zieleni, zwłaszcza u podstawy kwiatostanu). Jeśli u kogoś są białe to po prostu później zakwitły Wszystkie bukietówki o pełnym kwiatostanie przebarwiają się na różowo, najbardziej dyskretnie i najpóźniej Magical Moonlight i Polar Bear, jeśli ktoś tego nie zauważył u swoich hortensji oznacza tylko jedno - kwiatostan nie przeszedł pełnego cyklu i zima go zastała na etapie bieli
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
anbu 09:15, 26 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Marga napisał(a)
Wygadała ....zakupy w bagażniku siedzą.


No ale chyba już wyszły z tego bagażnika
____________________
Ania Ogród Ani :)
malgol 09:17, 26 wrz 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Marga napisał(a)

Gosiu, rok temu dostałam pół wielkiej hosty która została podzielona jak się najbardziej dało. Przez rok sadzoneczki sobie rosły i teraz zostały przetransportowane do mnie


Ja tez już swoje podzieliłam
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Marga 17:27, 26 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
bozga napisał(a)


Tak mogą wyglądać młode Silverki ( zresztą pięknie utrzymane ),Ta odmiana jak najbardziej różowieje,chociaż oczywiście nie tak intensywnie jak np Vanilki ale jest to trochę brudny róż bo z odcieniem zieleni, zwłaszcza u podstawy kwiatostanu). Jeśli u kogoś są białe to po prostu później zakwitły Wszystkie bukietówki o pełnym kwiatostanie przebarwiają się na różowo, najbardziej dyskretnie i najpóźniej Magical Moonlight i Polar Bear, jeśli ktoś tego nie zauważył u swoich hortensji oznacza tylko jedno - kwiatostan nie przeszedł pełnego cyklu i zima go zastała na etapie bieli
Pozdrawiam serdecznie

Dzięki ci Królowo hortensji, że znalazłaś chwilkę i zechciałaś rozwiać moje wątpliwości. Wiedziałam, że Ty będziesz wiedziała co to za hortensja u mnie rośnie. Nie wiem czemu one takie różowe u mnie, a u innych białe lub biało-zielone. Dziękuję Bożenko
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies