Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

Aneta1309 16:47, 10 maj 2015


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Marga napisał(a)
Ja to jestem udana... sadziłam dziś w skrzynkach na balkonie tulipany! Kupiłam je pod wpływem impulsu na targu kwiatowym w ostatni weekend. Myślałam, że posadzę je sobie jesienią na gotowe już rabaty, a tu Danusia mówi, że "teraz sadzić". No i posadziłam moje pierwsze w życiu tulipany.
O takie:


Zobaczymy co urośnie
Miał być najpierw plan, a potem zakupy.


Plan a potem zakupy...to się chyba nie udaje Tulipany sliczne ciekawa jestem efektu końcowego nigdy nie sadziłam o tej porze
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 16:52, 10 maj 2015


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Czytałam,że projekt już niebawem będzie dużo pracy przed Tobą ale zobaczysz,że warto ja wczoraj cały dzień ryłam w ogrodzie ledwo weszłam do domu dzisiaj się reanimuję ale jak zerknę ile udało mi się zrobić to już prawie dobrze się czuję
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Marga 23:13, 10 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Aneta1309 napisał(a)
Czytałam,że projekt już niebawem będzie dużo pracy przed Tobą ale zobaczysz,że warto ja wczoraj cały dzień ryłam w ogrodzie ledwo weszłam do domu dzisiaj się reanimuję ale jak zerknę ile udało mi się zrobić to już prawie dobrze się czuję


Anetko, wczoraj wieczorem właśnie taką satysfakcję czułam po skończonej pracy w ogrodzie, i nawet ból w nogach i plecach średnio mi przeszkadzał. M tylko mi się pochorował. Jakiś taki delikatny . Natomiast chłopcy uwielbiają jeździć na działkę! Projekt ma byc już w tym tygodniu

Z dobrych wiadomości:
1. Nie odbyło się żadne wesele wczoraj w pobliżu, więc może nie będzie tak źle
2. Dostałam (ktoś się pozbywał) dwie ogromniaste hortenscje bukietowe, różowe
3. ... i świerka conica? 15-stoletniego (taki metrowy zwarty stożek). Wszystko czeka w donicach na posadzenie.
4. Przedszkole hostowe na działce u teściowej ma się świetnie. Naliczyłam 3 różne gatunki. Wkrótce wkleję zdjęcia z prośbą o indentyfikację
Niestety malutkie bukszpany wyglądają nieciekawie :/
5. Sąsiadka widziała węża, tylko nie wie jak wyglądał, bo narobiła krzyku i uciekła
Wrażeń było wczoraj sporo.
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 10:40, 12 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Alikia napisał(a)
Margo namiarów nie mam na firmę od kamienia ale mogę podać Ci lokalizację W Konopnicy trasa Lublin- Kraśnik przy lesie zaraz za wiaduktem.


Znalazłam! Już wszystko pooglądałam i będę zamawiać. Dzięki wielkie
____________________
Ogród dla moich synków
Marzenaka 23:24, 12 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Marga wpadam z rewizytą. Tulipany zapowiadają się ciekawie. Trzymam kciuki, żeby piękne wyrosły!
____________________
Ogród Marzeny
Marga 10:51, 13 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witaj Marzenko!
Chucham i dmucham na moje pierwsze tulipany, ale jeszcze nic nie pokazuje się spod ziemi. Jak tylko zakwitną fotorelacja na pewno będzie
Pozdrawiam z wietrznego dzisiaj Lublina
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 23:27, 15 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Moje dzikie lilaki już zakwitły. Pachną na pół działki


____________________
Ogród dla moich synków
Marga 23:39, 15 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
I jeszcze widok znad rzeki w kierunku domu. Widać wszędzie góry gałęzi. Ta wykoszona łąka po lewej stronie to sąsiada. Odebrałam dziś kosę spalinową z naprawy. Jutro będziemy działać dalej.
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 17:16, 17 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witam. Pochwalę się jaką altankę dostałam (ma 10 lat). Wstrzymuję się jeszcze z jej konserwacją, bo chodzi mi po głowie, żeby pomalować ją na szaro lub szaro-miętowo Jak myślicie?
Staneła na gruzowisku i problem z kamieniami mam z głowy.
____________________
Ogród dla moich synków
Marga 17:20, 17 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Kiedyś w przyszłości, chciałabym na łące osiągnąć taki efekt. Piękne zdjęcie!

Pozdrawiam Wszystkich zaglądających
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies