Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

BusyBee 13:48, 10 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ja już w domku ale fajnie Rekonesans zrobiony...

Mój ogród nie ucierpiał za bardzo. Rośliny w donicach przetrwały, ale okropny trawnik. Teraz już nigdzie nie jadę i będę go reanimować magiczną siłą i wodą

Gosiu napisz jak zakładałaś swój nowy trawnik. Co tam wcześniej miałaś? Może ja powinnam kawałek u siebie zaorać- mam tam same brzydkie trawy - takie rozkładające się na boki, które wyparły zwykłą trawę. Dosiewanie nic nie dało
____________________
U BusyBee w ogródku...
bdan 17:54, 10 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Gocha napisał(a)
Danusiu moje borówki nie sa niczym zabezpieczone od ptaków. Ja dopiero tu na forum przeczytałam, że ptaki zjadaja ludziom borówki. U mnie nie obserwuję tego zjawiska. Owoce były na krzakach bardzo długo. Zerwane były jak były bsrdzo dojrzałe aż prawie spadały. U mnie ptaki nie zjadają tez czereśni, niczym jej nie osłaniam. A ptaki różne są i przychodzą do nas. Na pewno sroki,sójki, kosy, sikorki. Danusiu a jakie ptaki tak lubią borówki? Co u Ciebie je zjada ?. Pozdrawiam


No jakie Ty masz kulturalne te ptaki, u nasz jak szpaki przylecą, to jak z trawnik łąka wygląda, taka ilość
Karol99 17:04, 12 sie 2014


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Witam, wpadłem z wizytą ogródek bardzo ładny, będę zaglądać
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
malgorzata_s... 19:19, 12 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Gosiu piękne zmiany i trawniczek taki soczysty Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Gocha 23:25, 12 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
BusyBee napisał(a)
Ja już w domku ale fajnie Rekonesans zrobiony...

Mój ogród nie ucierpiał za bardzo. Rośliny w donicach przetrwały, ale okropny trawnik. Teraz już nigdzie nie jadę i będę go reanimować magiczną siłą i wodą

Gosiu napisz jak zakładałaś swój nowy trawnik. Co tam wcześniej miałaś? Może ja powinnam kawałek u siebie zaorać- mam tam same brzydkie trawy - takie rozkładające się na boki, które wyparły zwykłą trawę. Dosiewanie nic nie dało


Witaj Kasiu. Fajnie, że miałaś udany wyjazd. Dobrze, że ogród przeżył. W tamtym roku w miejscu trawnika były góry ziemi jeszcze spod układanej kostki i mnóstwo wielkich chwastów.Jesienią wyrównane odchwaszczone i przekopane ale nie posiana trawa, na wiosnę chwast urósł, zgracowane później glebogryzarka, zwałowane,wysiana trawa i zwałowane. Teraz już po 3 koszeniach, już są chwasty niestety i są już plamy wyschnięte od działania mojego psa. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:28, 12 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
bdan napisał(a)


No jakie Ty masz kulturalne te ptaki, u nasz jak szpaki przylecą, to jak z trawnik łąka wygląda, taka ilość


Danusiu u mnie nie ma zbyt dużo ptaków ale dla mnie wystarczająco. śopiewją ładnie. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:28, 12 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Karol99 napisał(a)
Witam, wpadłem z wizytą ogródek bardzo ładny, będę zaglądać


Miło mi i zapraszam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:32, 12 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Gosiu piękne zmiany i trawniczek taki soczysty Pozdrawiam


Witam Małgosiu. Już trawniczek niestety ma placki wypalone- efekt grasowania psa. I teraz znowu M. zrobił prowizoryczne ogrodzenie. Ja teraz nic nie robię w ogrodzie, nie bardzo mam siłę, chodzę na zabiegi rehabilitacyjne na kręgosłup, niestety wysiada mi trochę i musze co pewien czas pobrać troche zabiegów. Pozdrawiam gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
BusyBee 00:11, 13 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Gocha napisał(a)


Witam Małgosiu. Już trawniczek niestety ma placki wypalone- efekt grasowania psa. I teraz znowu M. zrobił prowizoryczne ogrodzenie. Ja teraz nic nie robię w ogrodzie, nie bardzo mam siłę, chodzę na zabiegi rehabilitacyjne na kręgosłup, niestety wysiada mi trochę i musze co pewien czas pobrać troche zabiegów. Pozdrawiam gorąco

Gosiu zdrowie najważniejsze!!! Ogródek zaopiekowany przez cały sezon, będzie czekał na Ciebie
Życzę zdrówka i pozdrawiam
____________________
U BusyBee w ogródku...
bdan 07:01, 13 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Gocha napisał(a)


Witam Małgosiu. Już trawniczek niestety ma placki wypalone- efekt grasowania psa. I teraz znowu M. zrobił prowizoryczne ogrodzenie. Ja teraz nic nie robię w ogrodzie, nie bardzo mam siłę, chodzę na zabiegi rehabilitacyjne na kręgosłup, niestety wysiada mi trochę i musze co pewien czas pobrać troche zabiegów. Pozdrawiam gorąco



Małgosiu dużo zdrówka życzę, niestety znam te problemy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies