Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

zawitka 07:47, 13 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Pozdrawiam chłodniej ha ha zaraz inaczej się pracuje w ogrodzie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
BusyBee 13:47, 13 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Gosiu może podpowiesz gdzie kulki bukszpanowe da się kupić koło Lublina. Możliwe, że się trafią na Zemborzyckej, ale może jakaś szkółka prowadzi taką sprzedaż. Czy któraś z zaglądających lublinianek jest zorientowana? Pliiiis
Pozdrówki
____________________
U BusyBee w ogródku...
Gocha 19:36, 13 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu, Danusiu dzięki. Ja chodzę na takie zaplanowane już wcześniej zabiegi. Musze jakoś reperować kręgosłup i staram się co około 2 miesiące chodzić na rehabilitację. Dzisiaj chciałam coś popracować razem z M. w ogrodzie, mieliśmy duże plany i niestety na planach się skończyło bo deszcz nam nie dał robić- mały ale wszystko juz mokre.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 19:38, 13 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
zawitka napisał(a)
Pozdrawiam chłodniej ha ha zaraz inaczej się pracuje w ogrodzie


Niestety nie napracowałam się w ogrodzie bo jak mieliśmy wyjść to oczywiście zaczęło padać. Trochę to denerwujące. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 19:47, 13 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
BusyBee napisał(a)
Gosiu może podpowiesz gdzie kulki bukszpanowe da się kupić koło Lublina. Możliwe, że się trafią na Zemborzyckej, ale może jakaś szkółka prowadzi taką sprzedaż. Czy któraś z zaglądających lublinianek jest zorientowana? Pliiiis
Pozdrówki


Kasiu ja wiem tylko o tym , że można kulki kupić u Kurowskich w Końskowoli. Na Zemborzyckiej chyba nie widziałam. Możliwe , że są koło mnie niedaleko w Konopnicy ale też nie jestem pewna. Chyba Ci nie bardzo pomogę bo ja kupowałam swoje duże bukszpany na wiosnę takie wykopywane z gruntu. A kiedy i jak długo będziesz w Lublinie? Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
dorciabe 10:00, 14 sie 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
macham
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
BusyBee 10:12, 14 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Gocha napisał(a)


Kasiu ja wiem tylko o tym , że można kulki kupić u Kurowskich w Końskowoli. Na Zemborzyckiej chyba nie widziałam. Możliwe , że są koło mnie niedaleko w Konopnicy ale też nie jestem pewna. Chyba Ci nie bardzo pomogę bo ja kupowałam swoje duże bukszpany na wiosnę takie wykopywane z gruntu. A kiedy i jak długo będziesz w Lublinie? Buziaki


Dziękuję za podpowiedź Gosiu jeszcze nie jestem pewna kiedy przyjadę, ale wygląda na to, że w następnym tygodniu.

Ja jestem po okropnych burzach w nocy plusem jest deszcz, który w końcu podlał mi ogród, ale było strasznie
Życzę spokojnego dnia
____________________
U BusyBee w ogródku...
Aneta1309 10:16, 17 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Cofnełam się troszkę żeby nowy trawniczek zobaczyć i powiem szczerze że super te zmiany wyszły. Tawkę w lawendzie też dosadziłaśTrawnik na zdjęciu wygląda dobrze ale wierzę, że może ucierpieć przez psa sama pogodziłam się z faktem,że angielskiego trawnika mieć nie będę. Mam dużego, aktywnego psa i armię pracowitych kretów
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
BusyBee 11:04, 17 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Gosiu co tam słychać? pozdrawiam niedzielnie
____________________
U BusyBee w ogródku...
dorciabe 11:07, 17 sie 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gośka macham
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies