Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 22:54, 16 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewkakonewka napisał(a)
Działasz niestrudzenie widzę Bardzo udane zakupy i piękne czosnki.
Pozdrawiam cieplutko Gosia


Dzięki Ewciu, staramy się. A zakupy robie z przyjemnością tak jak każda z nas zapewne. Pozdrawiam gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 22:57, 16 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Dorota123 napisał(a)
Ze zdjęciami jestem na bieżąco, czosnki piękne.
Do miłego zobaczenia wkrótce


Dorotko czosnki coraz bardziej mi się podobają i chcę dokupić jesienią bo nie zawiodły mnie tak jak tulipany. Mam nadzieje - do rychłego zobaczenia Dorotko
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Ewkakonewka 22:58, 16 maj 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Oj dajecie radę pięknie pracy ogrom przecież.
A powiedz mi czy czochy wykopujesz?
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Gocha 23:11, 16 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kindzia napisał(a)
Małgoś, ale piękne zakupy zrobiłaś!!! Masz co sadzić teraz
U mnie na jednym orliku też lichy oblazły, w porę zauważyłam i przy okazji oprysku na mszyce różane też im psikłam. Tylko nie wiem czy preparat nie przeterminowany miałam, ale to się szybko okaże

Pokaż swojego Palibina Tniesz go? Jeżeli tak, to jak często i kiedy?

Dziękuję za propozycję u mnie Buziaki Małgosiu


Kasiu dzisiaj nie miałam kiedy kupić preparatu i popryskać a kolejne orliki mi te gasiennice zeżarły

Swojego Palibina tnę po przekwitnięciu- tylko raz bo później tworza pąki kwiatowe na rok następny. Jeszcze się kwiaty nie rozwinęły - juz za chwileczkę




____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:14, 16 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewkakonewka napisał(a)
Oj dajecie radę pięknie pracy ogrom przecież.
A powiedz mi czy czochy wykopujesz?


Ewa nie wykopywałam ich w tamtym roku i podzieliły się prawie wszystkie i zamiast jednej sa teraz dwie cebule czyli 2 kwiaty tak samo duże- ja jestem zadowolona.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:18, 16 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
katel napisał(a)
Kindziu Gosi Palibin cały w pączkach - przepraszam że się tak wtrącam ale wczoraj widziałam i pod wrażeniem jestem, sama też go mam ale mój przy Gosinym to pikuś. Też czekam na zdjęcia jak się rozszaleje .
Gosiu zerknij do mnie na 72 wstawiłam zdjęcia derenia, po zakupie i teraz. Wstaw zdjęcia swojego - wyglądają zupełnie inaczej, mój się na czerwono przebarwił - liście oczywiście, bo kwiatuszka jednego miałyśmy. Wstaw od razu zdjęcia kwiatka.


Kasiu faktycznie Twój dereń jakoś inaczej wyglada. Wstawiłam u Ciebie fotki mojego. Palibin jak zakwitnie to wstawię zaraz zdjęcia bo faktycznie da czadu- tylko szkoda że nie można wstawic zapachu
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Ewkakonewka 23:22, 16 maj 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Oj też bym była zadowolnona niech się dzielą ile wlezie w takim razie
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Gocha 23:23, 16 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Marga napisał(a)
Gosinego Palibina to chętnie sama bym zobaczyła Moje jakby dawno zatrzymały się w miejscu i chyba już nie rozkwitną
Śliczne czosnki! One baaaardzo mi sie podobają, ale odradzono mi je jako problematyczne i nie mam obecnie żadnego, ale to się zmieni na jesieni
Dziękuję Gosiu za relację ze szkółki w Nałęczowie. Widzę, że warto tam pojechać
Buziaki


Moniko mnie do tej pory te czosnki nie zawiodły i te bardzo polecam. Wypadły mi za to inne czosnki - fioletowe, trochę ciemniejsze ale mniejsze sporo i takie malutkie około 20 cm.prawie białe całkiem wypadły. Może się któregoś dnia umówimy na wspólny wypad do tej szkółki w Nałęczowie- bardzo fajnie tam jest
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:26, 16 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewkakonewka napisał(a)
Oj też bym była zadowolnona niech się dzielą ile wlezie w takim razie


Dokupię koniecznie jeszcze sporo na jesieni pod warunkiem że nie bedą wykupione w Janinie
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Betka 23:28, 16 maj 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Gosiu czosnki i palibin są liczne . Czy palibin jest szczepiona na pniu czy sama wyprowadziłaś w ten sposób ?
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies