Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

AgataP 15:35, 18 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gosia, ja pierdziu, ale zasuwasz... normalnie jak mały czołg, nic nie jest w stanie Cię zatrzymać.
Ale doskonale Cię rozumiem, wiosną jest lepsza pogoda, idealnie można wszystko sadzić, przesadzać... latem to już gorąco i najlepiej odpoczywać tylko i podlewać by pięknie rosło.

Rabaty robisz z rozmachem, myślisz nad doborem roślin, wszystko wygląda pięknie i na pewno jesteś dumna i zadowolona z efektów, bo są gigantyczne

Piękne cisy masz, ja też je planuję, ale może w przyszłym roku. Bo w tym marzą mi się jeszcze berberysy erecta na żywopłocik przy wejściu
Jak się uda to będą... buziaki idę jeszcze do Twojego ogrodu się przejść
____________________
Z Pszenicznej...
Marga 17:37, 18 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Cudne rośliny , piękne zdjęcia ...piszę to w kółko, bo to prawda Orlika żadnego jeszcze nie mam, ale powoli i na niego przyjdzie pora.
Gosiu, jak będziesz jechała do szkółki do Nałęczowa to chętnie z Tobą pojadę, najlepiej na tygodniu, chyba że pracujesz.
____________________
Ogród dla moich synków
Mala_Mi 22:48, 18 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dziś pospacerowałam po Twoim ogrodzie.. była inspekcja nowych rabat. I wiesz co.. robisz cudne fotki
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 14:00, 19 maj 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gocha napisał(a)
I jeszcze dosadzone hosty, trawy i trochę innych roślin i już prawie zakończona rabata


Kawał dobrej pracy, super teraz jest front też wycacany na maksa. Lilak jeden, ale pachnie i ładny; te jabłonki mnie zachwyciły, może kiedyś się skuszę
Gosiu, regulamin pozwala na 4 foty w poście
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gocha 09:29, 20 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Makusia napisał(a)
Gosiu wpadłam pozwiedzać Twój ogród
Noooo....szalone zmiany- tzn. mam na myśli, że ogromne
A orliki to roślinki, których zdecydowanie do tej pory nie doceniałam.


Marta dziękuję za dobre słowo. Masz rację że ogromne bo ogromnie czuję je w kościach ale nie przestajemy działać. Orliki sa ślicznie tylko szkoda że nie kwitną dłużej. Pozdrawiam i zapraszam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Makusia 09:31, 20 maj 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Gosiu jak pracę czuć w kościach, to znaczy, że wykonało się kawał dobrej roboty Boli, to znaczy, że żyjesz
Ja to nawet lubię ten ból- taki jest satysfakcjonujący.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Gocha 09:33, 20 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
AgataP napisał(a)
Gosia, ja pierdziu, ale zasuwasz... normalnie jak mały czołg, nic nie jest w stanie Cię zatrzymać.
Ale doskonale Cię rozumiem, wiosną jest lepsza pogoda, idealnie można wszystko sadzić, przesadzać... latem to już gorąco i najlepiej odpoczywać tylko i podlewać by pięknie rosło.

Rabaty robisz z rozmachem, myślisz nad doborem roślin, wszystko wygląda pięknie i na pewno jesteś dumna i zadowolona z efektów, bo są gigantyczne

Piękne cisy masz, ja też je planuję, ale może w przyszłym roku. Bo w tym marzą mi się jeszcze berberysy erecta na żywopłocik przy wejściu
Jak się uda to będą... buziaki idę jeszcze do Twojego ogrodu się przejść


Agatko jak byś mnie zobaczyła to napisała byś raczej jak duży czołg Działamy w ogrodzie dopóki mamy siły a później jak są upały to nic już nie zrobię bo wysiadam w skwarze. Wstępnie z efektów jestem w miarę zadowolona ale zobaczymy w pełni sezonu. Berberysów Erecta nakupiłam dużo tylko jeszcze trzeba je posadzić. Cisy bardzo lubię ale do tej pory nie mogłam ich znaleźć w przystępnej cenie.Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:35, 20 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Marga napisał(a)
Cudne rośliny , piękne zdjęcia ...piszę to w kółko, bo to prawda Orlika żadnego jeszcze nie mam, ale powoli i na niego przyjdzie pora.
Gosiu, jak będziesz jechała do szkółki do Nałęczowa to chętnie z Tobą pojadę, najlepiej na tygodniu, chyba że pracujesz.


Monika jak to nie masz orlika- to trzeba naprawić. Ja do tej pory usuwałam siewki a to znaczy że teraz muszę je sadzić do doniczek i powędrują do Ciebie. Niestety do szkółki w tygodniu to tylko po południu. Ale tam można nawet dosyć długo a ja pracę kończę o 15.15. Buziaczki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:37, 20 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Mala_Mi napisał(a)
Dziś pospacerowałam po Twoim ogrodzie.. była inspekcja nowych rabat. I wiesz co.. robisz cudne fotki


Dzięki za inspekcję. Dzięki że nie napisałaś - fotki ładne , rabaty brzydkie.To już coś. I to nie fotki ładne tylko natura piękna. Aniu gorąco pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:43, 20 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Milka napisał(a)

Kawał dobrej pracy, super teraz jest front też wycacany na maksa. Lilak jeden, ale pachnie i ładny; te jabłonki mnie zachwyciły, może kiedyś się skuszę
Gosiu, regulamin pozwala na 4 foty w poście


Dzięki Irenko. Co do wycacania to bym się nie zgodziła- chwastów mnóstwo ale nie robię im fotek. Jeżeli chodziło o lilaki to nadrabiam - kupiłam sobie wczoraj Krasawicę Moskwy- cudny kolor i zapach nieziemski. A jabłonki naprawdę piękne- ja będę chyba kolekcjonować rajskie jabłonie- takie mam wrażenie bo mnóstwo odmian mi się jeszcze podoba.
No i się doigrałam a myślałam że nikt się nie doliczy 5 fotek - bo trzeba patrzeć na rabatę a nie fotki liczyć. Irenka najpierw pochwaliła a później dała burę.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies