Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród pod Białymstokiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród pod Białymstokiem

mstrzes 19:51, 09 kwi 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
kris_bialystok napisał(a)
janina - mieszanka to graminex sport

mp-krk - nie pamiętam dokładnie - a siedze w pracy - tuję są około 50 cm od ogrodzenia i od siebie o około 70-75 cm

świerki serbskie są od siebie jakoś po 100-120 cm i od ogrodzenia chyba 70 cm - mam zamiar je mocno przycinać każdego roku, żeby ładnie uformować

choiny kanadyjskie - chyba sadziłem co 80-100 cm - raczej tak na oko - aby się delikatnie stykały - też będę je przycinał co roku - a finalnie chciałbym, żeby były jedną ścianą (akurat zasłaniającą mi taras sąsiada


wklejam też kilka dzisiejszych fotek
wrzosy które miały być białe są różowe (z 16 sztuk tylko 3 białe) - nie wiem jak oni je sprzedają

a tak to poza tym nuda - nic się nie dzieje












Łomakto jaka trawa!!!! Wow!!!. Moje marzenie. Gratuluję
Będę podgladać, bo z pochodzenia jestem podlasianka
____________________
Pozdrawiam Magda
kris_bialystok 08:21, 27 kwi 2015

Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 268
tyle roboty, ze aż brakuje czasu i sił coś napisać

ale mała aktualizacja musi być!

pamiętacie kółko pod basen?



teraz to wygląda trochę inaczej basenu jeszcze nie będzie bo dzieci za małe - więc postanowiłem zostawić im te miejsce na piaskownice, domek i cokolwiek zechcą - znikneły też kamienie i falka z tej rabaty



poza tym kilka mniej znaczących nasadzeń - no i zaczynamy przywracać trawnik do porządku













____________________
Mały ogród pod Białymstokiem
mstrzes 09:13, 27 kwi 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
Widoki super, bardzo mi się podoba
____________________
Pozdrawiam Magda
ana_art 09:50, 27 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Krzysiu miło Cię widzieć, a już szczególnie obrazki, które pokazujesz :0 Zmiana na duży plus
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
kris_bialystok 10:16, 04 maj 2015

Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 268
Ruszyliśmy z przedogródkiem!
Plan był od zawsze znany - jak tylko zobaczyłem jedną z realizacji Danusi od razu wiedziałem, że chce taki mieć - tzn namiastkę tego w mojej skali i możliwościach
brakuje jeszcze żurawek i czarnych trawek - trwają poszukiwania bonzai to cyprysik gruszkowy - jeszcze młody i niedawno cięty - nazwałem go brzydkie kaczątko - bo mam nadzieję, że ładny będzie dopiero za 2-3 lata








na rabatę obok doszło parę iglaków i przeniosłem w tle hortensje vanilia fraise

na dość słonecznej rabacie na której rosło wszystko i nic nastąpiła zmiana koncepcji - podniosłem nieco rabatę i po całości zasadziliśmy lawendę




w większości udało mi się już podocinać krawężniki i kamieni e w ścieżce - także trawnik zaczyna już fajnie wyglądać







z tyłu pod drzewkiem zasadziliśmy na próbę na kamieniach lawendę - na próbę bo chcę zobaczyć czy jest różnica jak będzie w kamieniach napodniesiemiu a w korze



i na koniec dosadziliśmy tawułkę - tak żeby w przyszłości stworzyć 2 dość niskie kolorowe kwadraty

____________________
Mały ogród pod Białymstokiem
omelka1 10:33, 10 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Witam.Dużo się dzieje w Twoim ogrodzie.Podglądam go od dłuższego czasu i postępy prac oszałamiające. Z miesiąca na miesiąc coraz piękniej.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
bacha2224 21:50, 17 maj 2015


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Jeden z piękniejszych ogrodów,lubię tutaj zaglądać.
____________________
Lawendowy kredens
kris_bialystok 09:01, 20 maj 2015

Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 268
dzięki za mile opinie - robię co mogę





____________________
Mały ogród pod Białymstokiem
ana_art 09:04, 20 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
miłe to widoki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
kitek81 23:01, 20 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
ładnie to wszystko wygląda takie spójne, poukładane
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies