Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek nad jeziorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek nad jeziorem

Edyta10 07:40, 27 mar 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
zawitka napisał(a)
Cudna ta roślinka ostatnia co to jest witaj Działka ,jezioro łódka i roślinki to jest to co lubimy nie wyłączając zwierzaków psotników


niby żagwin, ale myślę że to gęsiówka
a zwierzak - ten jest wyjątkowy psotnik, ale młody jeszcze, może znudzi mu się pomaganie w ogródku
____________________
Ogródek nad jeziorem
Olili 08:43, 27 mar 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
zawitka 16:31, 27 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Edytko ---- ja moje buksy mam od malutkoch gałązek i hoduję je sama nigdy nie podlewam nawozami a jedynie wodą nawet jak mają mszycę to zlewam wodą pod ciśnieniem i już ,może dlatego nie chorują .Kupione też leję wodę bo one ją lubią W tej chwili jest bardzo sucho lej podnie dużo wody a zobzcaysz że będą żyły nie wyrzucaj daj wody poczekaj chyba że zasuszone są korzenie ale też czasami mogą odbić
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 16:36, 27 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Poleciałam je zobaczyć boję się że miały za sucho .Zrób dookoła każdego dołek taki spory żebyś np wlał wiadro wody i czekaj .czy one były przeadzane ???pokażę Ci moje przesadzane teraz w lutym to u mnie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Edyta10 19:49, 27 mar 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
zawitka napisał(a)
Poleciałam je zobaczyć boję się że miały za sucho .Zrób dookoła każdego dołek taki spory żebyś np wlał wiadro wody i czekaj .czy one były przeadzane ???pokażę Ci moje przesadzane teraz w lutym to u mnie


przesadzane nie były, ale może rzeczywiście mają za sucho, podlałam je, ale w niedzielę jak pojadę zrobię dołki i naleję dużo wody
____________________
Ogródek nad jeziorem
Ludwika 23:30, 27 mar 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Dobry wieczor ale jestem ciekawa mebli z palet... lubie taka kombinatoryke i recykling. Pozdrowki zostawiam i zyczenia dobrej nocy!
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
zbigniew_gazda 08:26, 28 mar 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Z rewizytą wpadam Edytko i pospacerowałem po ogrodzie. Jałowiec na pniu tak nie szaleje i dasz radę go utrzymać w ryzach. Ja bym zostawił gołą ziemię na rabatce. Zrobić kanciki i będzie super.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Edyta10 08:29, 28 mar 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Ludwika napisał(a)
Dobry wieczor ale jestem ciekawa mebli z palet... lubie taka kombinatoryke i recykling. Pozdrowki zostawiam i zyczenia dobrej nocy!


też jestem ciekawa jak to wyjdzie, wizję oczywiście mam
____________________
Ogródek nad jeziorem
Edyta10 08:35, 28 mar 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
zbigniew_gazda napisał(a)
Z rewizytą wpadam Edytko i pospacerowałem po ogrodzie. Jałowiec na pniu tak nie szaleje i dasz radę go utrzymać w ryzach. Ja bym zostawił gołą ziemię na rabatce. Zrobić kanciki i będzie super.


bardzo lubię jałowce i dzięki Ci Zbyszku za pokrzepienie, myślę dam radę
chyba przemyślałam tą ziemię i chyba tak zostawię ewentualnie w cieniu może dam coś zadarniającego- może barwinek, dobrze u mnie rośnie.
tylko obawiam się trochę chwastów, ta rabata będzie duża
____________________
Ogródek nad jeziorem
Olili 19:03, 28 mar 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Byłam dziś w ogrodzie i patrzę a mój bukszpan też zżółkł...spróbuję zrobić tak jak Tobie radzi zawitka.
Pozdrowionka
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies