Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek nad jeziorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek nad jeziorem

hanka_andrus 07:48, 01 lut 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A ja mam tylko kilka, i specjalnie w nich nie gustuję. Za bardzo mi pod nimi ślimaki się mnożą, a używać chemii nie lubię.
Miłego tygodnia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Margarete 16:31, 01 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Edyta10 napisał(a)


Małgosiu, róża zdrowa,nie ma plamistości, lekko pachnie, bardzo długo utrzymuje kwiaty tylko nie wiem dlaczego przy drugim kwitnieniu ma inny kolor kwiatów, wcześniej była kremowo-różowa... może to zależy od tej suszy nieszczęsnej tegorocznej i upałów....

I od temperatury powietrza w ogóle, mój chippendales jak zaczyna kwitnienie w czerwcu to rozwijając pąk od łososiowego przchodzi w blado kremowy a jak kwiatnie we wrzesniu czy w pażdizierniku nawet to jego kwiaty sa wyraźnie ciemniejsze przez całą fazę od pąka do rozwiniętego kwiatu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:34, 01 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Musisz zajrzeć do naszej Magdy - Nikity do Szmaragdowego zakatka - ona zrobiła wczoraj w nocy podsumowanie swoich host... a ma ich zidentyfikowanych ze 30 odmina albo wiecej
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Edyta10 23:07, 01 lut 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
hanka_andrus napisał(a)
A ja mam tylko kilka, i specjalnie w nich nie gustuję. Za bardzo mi pod nimi ślimaki się mnożą, a używać chemii nie lubię.
Miłego tygodnia.

Haniu u mnie akurat ślimaków nie zauważyłam i dobrze bo ich nie lubię, musiałabym zrezygnować z host....
____________________
Ogródek nad jeziorem
Edyta10 23:08, 01 lut 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Margarete napisał(a)
Musisz zajrzeć do naszej Magdy - Nikity do Szmaragdowego zakatka - ona zrobiła wczoraj w nocy podsumowanie swoich host... a ma ich zidentyfikowanych ze 30 odmina albo wiecej
Pozdrawiam


idę oglądać
____________________
Ogródek nad jeziorem
Nikita 22:50, 02 lut 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Przedrepciłam Edytko do ciebie. Ogromną metamorfozę przeszła twoja działka. Kawał porządnej roboty szarpnęłaś. Hosty śliczne jak się rozrosną będzie piękny zakątek. Fajny pomysł z tymi szyszkami na rabatce z hostami i bardzo mi się podobają te „kamieniaki” z oczkami. Róże i hortensje cudne.
Będę zaglądała do ciebie, bo coś czuję, że wiosną znowu będzie się u ciebie działo.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Edyta10 21:48, 03 lut 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Nikita napisał(a)
Przedrepciłam Edytko do ciebie. Ogromną metamorfozę przeszła twoja działka. Kawał porządnej roboty szarpnęłaś. Hosty śliczne jak się rozrosną będzie piękny zakątek. Fajny pomysł z tymi szyszkami na rabatce z hostami i bardzo mi się podobają te „kamieniaki” z oczkami. Róże i hortensje cudne.
Będę zaglądała do ciebie, bo coś czuję, że wiosną znowu będzie się u ciebie działo.


oj szykuję dużo zmian , nie mogę się już doczekać wiosny będę zmieniać najstarszą rabatę, bo jakiś bałagan tam się zrobił i przy okazji poszerzę ją
____________________
Ogródek nad jeziorem
MirellaB 22:26, 03 lut 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
O zmiany się szykują to super, będę podglądała co i jak zmieniasz
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Karol99 22:28, 03 lut 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
W takim razie kibicuje
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Bogdzia 18:47, 04 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piekne chosty i w wielkiej ilosci są w sadzwka.pl
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies