Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 12:39, 26 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bogdzia napisał(a)


Widziałam że wspominałas ale nic nie napisałam bo wolę żeby wszyscy zapomnieli. Nigdy więcej takich wygłupów.
Poidełka w Anglii pewnie bedą , oni mają też targi dla ptaków nie wiem jak dokładnie sie nazywaja ale bardzo znane wśród ptasiarzy i tam wszystko mozna dostac.
Dla nauczycielki zyskanie takiej sławy pod sama szkołą musiało byc krempujące a te baby pewnie dobrze to wiedziały.


Bogdziu .. Dla mnie Twój odcinek był naprawdę super .. Zresztą tak ja napisałam Małej Mi..tylko przy przekazie typu telewizyjny człowiek moźe sobie prawdziwy kształt ogrodu zobaczyć...bo zdjęcia to jednak nie to samo ..no i ja proszę wiecej takich , jak Ty to nazwałaś " wygłupów "

Te poidełko zobaczyłam na Cheslea Flower Show.... Byłam sporo rożnych cudeniek ..co by to było w takim razie na typowych targach dla " ptaszorzy "??.. Nie umie sobie tego wyobrazic.

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:44, 26 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)
Ewciu poidełkowo sie u .Ciebie zrobiło ale to w temacie Twoich slicznych widoków na spa tych małych urwisów.... Ze one takie bałaganiary i motyki hahah to ja nie wiedziałam
BUziolki

Noo widzisz Jolu ..takie to róźne tematy sie po drodze napotyka ...ale wiem jak to jest kiedy się czegoś szuka i znależć niczego pod swój gust nie można..niby pełno wszystkiego , ale jak coś konkretnego potzrebujesz to ni ma. ... No wiec wrzuciłam to co miałam , bo akurat może dla kogoś byc to tym czego poszukuje .. Wiesz...są gusta i guściki

A ptice .. Ajjj to są psotniki i rozrabiaki ale jeszcze lepszejszy był kot sąsiadki. .. EMuś zostawił nieopatrznie swoje nowe wypaśne lacie na basen z czerwonej gumy. .. Noo i kot se myślał ,że on mu dobrze chciał zrobic i se zrobił " zabawę. ".. Z nową czerwona zabawką ....Z klapek zostały tylko strzępy

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Margarete 12:50, 26 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
gierczusia napisał(a)

Gosiu ... To wszytsko najważniejsze ogarnęłaś

Fotki porównawcze robiłam chyba pierwszy raz ..ale jak robi sie chłodniej, to człek już nie ma ochoty na tą lodówę wyłazić i przez okńo tylko kuka .. A potemmm sie cisną roźne pomyśły do łba .. Tak jak jestem na powietrzu to jakoś mnie mniej te myśli rozkopująco - modernizujące nachodzą

Oczywiście też musisz taki cykl porównawczy zapodać .. To wszystkim wlewa nadzieje w serducha , bo u wszystkich było ładnie a jes jeszcze ładniej wiec wniosek i dla naszych ogrodow jest oczywisty

j tak tak, musze tyle że póki co w ciągłym niedoczasie zyję.....i gonię wciąz....niewiadomo dokąd..........może jak przyjdzie zima, długie, ciemne zimne wieczory to mpogrzebe w fotkach u siebie.
U nas dzis chłodno ale słonecznie, chociaz tyle
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
gierczusia 13:23, 26 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Margarete napisał(a)

Oj tak tak, musze tyle że póki co w ciągłym niedoczasie zyję.....i gonię wciąz....niewiadomo dokąd..........może jak przyjdzie zima, długie, ciemne zimne wieczory to pogrzebe w fotkach u siebie.
U nas dzis chłodno ale słonecznie, chociaz tyle
Buziaki!


Jakbyś mi to wyjęła z ust ..mam dokładnie to samo .. Poczucie ,że wciążrak mi czasu dosłownie na wszystko i ze z niczym nie wyrabiam .... No i też liczę na te zimowe wieczory ,źe se to na spokojnie ponadrabiam .. Ale tak prawd powiedziawszy to gdyby zima ograniczyła się do jednego zimowego miesiąca ze śniegiem to mnie by to w zupełności wystaczyło

U nas podobnie .. Zimno choć słonecznie..pławią się właśnie w resztkach słońca siedząc pod grubym kożuchem na tarasie w pidżamie

Ściskam mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ewa777 16:58, 26 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
gierczusia napisał(a)


Bogdziu .. Dla mnie Twój odcinek był naprawdę super .. Zresztą tak ja napisałam Małej Mi..tylko przy przekazie typu telewizyjny człowiek moźe sobie prawdziwy kształt ogrodu zobaczyć...bo zdjęcia to jednak nie to samo ..no i ja proszę wiecej takich , jak Ty to nazwałaś " wygłupów "

Te poidełko zobaczyłam na Cheslea Flower Show.... Byłam sporo rożnych cudeniek ..co by to było w takim razie na typowych targach dla " ptaszorzy "??.. Nie umie sobie tego wyobrazic.

Buziole


Chętnie obejrzałabym ten odcinek można go zobaczyć w internecie? Jaki tytuł?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Bea 17:00, 26 paź 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
gierczusia napisał(a)


Beatko


Zaokrągliłam w górę .. Po matematycznemu

Buziole


Ja też, tyle że po bankowemu
i .........
____________________
Beata W miniformacie
gierczusia 17:04, 26 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)


Chętnie obejrzałabym ten odcinek można go zobaczyć w internecie? Jaki tytuł?


mówisz - masz. Ewciu miłego oglądania

http://tvnmeteo.tvn24.pl/magazyny/maja-w-ogrodzie,13/odcinki-online,1,1,1,0/rododendronowe-krolestwo-odc-492,1276451.html

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:05, 26 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bea napisał(a)


Ja też, tyle że po bankowemu
i .........

III pewnie wyjszło tyle samo

Ściskam mocno Beatko
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Madzenka 17:10, 26 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Szpetna pogoda a ptice w SPA urzedują
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gierczusia 17:16, 26 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Marzena2007 napisał(a)
Szpetna pogoda a ptice w SPA urzedują

Noooo , tak myślę ,źe by trza z nich przykład wziąć

A teraz niech się jeszcze kąpią...niświadome ,że mam w planie likwidację kąpieliska , bo mnie ślag trafia na te glony , z którymi do ładu dojść nie umię ..nie wiem czy mi Bogdzinej lilii nie wykończyły
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies