Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 20:53, 25 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
Dżurek jest po drodze do mnie


Czy mamy rozumieć ,źe to jest zaproszenie ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:57, 25 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
Cześć, a ja ostatni raz widziałam Twój ogród przykryty białą pierzynką i w tym roku zapowiada się tak samo.
Chyba będziesz musiała zrobić zimowe party na tarasie, bo będę niepocieszona. Zapewniam rozpałkę i coś rozgrzewającego od środka
Ale najpierw mam nadzieję, że spotkamy się u nas w połowie listopada tradycyjnie.
U mnie już teraz robi się nieciekawie, kolory wyblakły i jest lekko ponuro. Ale przynajmniej już wracam do domu o ludzkiej porze.
Buziaki.


Anitko .. Ale jak party na tarasieto tyyyylko w bikini ... Ii tego rozgrzewającego przywież duuuuużooooo

Ps . A tak na serio .. Listopad imprezkowy zbliża się wielkimi krokami z czego juz się cieszę ..może wreszcie zaległości towarzyskie uda nam sie ciutek nadrobić

Buziaki
Ps2 cieszę sie ,żeś juz mniej urobiona
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:00, 25 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
O, ptasie uzdrowisko założyłaś? Ptasie SPA

Noo widzisz Ewka .. Ja ich nawet nie zapraszam a one same sie cisną

A tak na poważnie...... to jest super doświadczenie tak je sobie podglądać .. Jeden z tych kąpiących się ptaków był kaleką i miał tylko jedną nogę .. Cieszyłam się źe i on dał radę się wykąpać .. Bo i kalika i brudny to tego by już było za wiele

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:05, 25 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Margarete napisał(a)
Ale dawno nie zagladałam do ciebie Geierczusiu a wątek popędził do przodu....ale fotkowe pismo "przyswoiłam", czytałam o odtynkowaniu rodka, widziałam porównawcze zdjecia oraz wspomnienia z Pryża....super to miasto...tez bym sie chetnie tam znów wybrała.....może wiosną sie uda - taki mam plan....

Twój ogród też zmienił sie niesamowicie, tak jakoś dorósł i dojrzał - jakos w kilku wątakach oststnio takie porównawcze foty zauważam, u Łukasza, u Cioci Gosi teraz u ciebie....czyżby to jesienna nostalgia nakłaniała wszystkich do wspomnien...być może.....ja tez musze u siebie taki cykl porównawczy zapodać..
Buziaki !

Gosiu ... To wszytsko najważniejsze ogarnęłaś

Fotki porównawcze robiłam chyba pierwszy raz ..ale jak robi sie chłodniej, to człek już nie ma ochoty na tą lodówę wyłazić i przez okńo tylko kuka .. A potemmm sie cisną roźne pomyśły do łba .. Tak jak jestem na powietrzu to jakoś mnie mniej te myśli rozkopująco - modernizujące nachodzą

Oczywiście też musisz taki cykl porównawczy zapodać .. To wszystkim wlewa nadzieje w serducha , bo u wszystkich było ładnie a jes jeszcze ładniej wiec wniosek i dla naszych ogrodow jest oczywisty
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:10, 25 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mala_Mi napisał(a)
Muszę Wamakoeś fotki zrobić typu bifor i after...
nio takie metamorfozy lubię zdecydowanie after lepsze

Kasya napisała
Matamorfoza u ciebie wcale nie taka drastyczna byla.
Owszem, jest lepiej, ale wczesniej tez jakos zle nie bylo



Ja się niebywale cieszę ,że Wam się ogrodowe rewolucje u mnie podobają ... Najgorsze jest to ,że człek zafffsze nabiera ochoty na więcej ..tylko ileż to można kopać w takim malusim ogródeczku ??... A już dla tych co areały mają to prawdziwy szacun
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Bogdzia 21:11, 25 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Poczytałam o wysyłce Maryśki i obejrzałam australijskie poidełka, nawet bym coś kupiła gdyby były blizej. Te z kaczkami to coś dla mnie. Pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
gierczusia 21:17, 25 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bogdzia napisał(a)
Poczytałam o wysyłce Maryśki i obejrzałam australijskie poidełka, nawet bym coś kupiła gdyby były blizej. Te z kaczkami to coś dla mnie. Pozdrówka zostawiam.


Bogdziu .. Taż ze mnie tam zrobili banditę .. I to fffcale jakoś śmieszne na tej poczcie nie było , bo mnie tam wszyscy znają ,bo to pod moją robotą .. Achh ja Ci powiem .. Człek chce bliżniemu przyjemnośc sprawić a tu z Noego przemytnika marychy zrobią .. Ajjjjjj....

Poidełka fajne , no nie ???? Tak se myślę ,źe może jak kto pojedzie do Anglii na Chelsea to moźe przywlec dla innego ogrodomaniaka jak tylko duźy bagaż bedzie mieć wykupiony .. Bo przesyłkę z tej niesczęsnej Australii to chyba jeszcze nasze prawnuki musiałyby spłacać

Buziole ..

Ps.właśnie przed chwila wspominałam odcinek Mai w Twoim ogrodzie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
lojalna_ 21:23, 25 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewciu poidełkowo sie u .Ciebie zrobiło ale to w temacie Twoich slicznych widoków na spa tych małych urwisów.... Ze one takie bałaganiary i motyki hahah to ja nie wiedziałam
BUziolki
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 21:24, 25 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
gierczusia napisał(a)

Noo widzisz Ewka .. Ja ich nawet nie zapraszam a one same sie cisną

A tak na poważnie...... to jest super doświadczenie tak je sobie podglądać .. Jeden z tych kąpiących się ptaków był kaleką i miał tylko jedną nogę .. Cieszyłam się źe i on dał radę się wykąpać .. Bo i kalika i brudny to tego by już było za wiele

Ściskam



No nie rozwaliłas mnie tym tekstem hihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Bogdzia 21:25, 25 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
gierczusia napisał(a)




Ps.właśnie przed chwila wspominałam odcinek Mai w Twoim ogrodzie


Widziałam że wspominałas ale nic nie napisałam bo wolę żeby wszyscy zapomnieli. Nigdy więcej takich wygłupów.
Poidełka w Anglii pewnie bedą , oni mają też targi dla ptaków nie wiem jak dokładnie sie nazywaja ale bardzo znane wśród ptasiarzy i tam wszystko mozna dostac.
Dla nauczycielki zyskanie takiej sławy pod sama szkołą musiało byc krempujące a te baby pewnie dobrze to wiedziały.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies