Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

BusyBee 20:16, 22 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
gierczusia napisał(a)

Myślisz ,źe się zapętlił Biedoczek ??.. Serio ??? Może masz rację bo teraz zdaje sie ma wyjść jakieś rozbudowane drzewo genealogiczne czy cuś podobnego.

Mnie też ten brak kolejnych tomów rozwala i to że on se filmidła kręci a za pisanie brać się nie kwapi

Zaginionej dziewczyny jeszcze nie czytałam ..może się skuszę ? tylko skończę dary anioła .. Moje nastolatki mnie tak prozą karmią

A na trupa to w książce czekasz czy jakowejś roślinki Ci trza i mom pakować ??

Ściskam moooocno



Nieeee trup to tylko w książce...i to jeszcze nie wiem na pewno, czy będzie ten trup...na razie to pewnemu mężowi zaginęła fajna żona...... czytam i już ich lubię...może jednak żyje...
...książka napisana nieźle...zassało mnie....

A ty Elu widzę, że trochę SF...nie czytałam tego...ale recenzje dobre.... niczym Zmierzch

Buziole
____________________
U BusyBee w ogródku...
Mala_Mi 21:24, 22 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Muszę Wamakoeś fotki zrobić typu bifor i after...
nio takie metamorfozy lubię zdecydowanie after lepsze
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasya 21:29, 22 paź 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41926
Matamorfoza u ciebie wcale nie taka drastyczna byla.
Owszem, jest lepiej, ale wczesniej tez jakos zle nie bylo
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Margarete 14:36, 23 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale dawno nie zagladałam do ciebie Geierczusiu a wątek popędził do przodu....ale fotkowe pismo "przyswoiłam", czytałam o odtynkowaniu rodka, widziałam porównawcze zdjecia oraz wspomnienia z Pryża....super to miasto...tez bym sie chetnie tam znów wybrała.....może wiosną sie uda - taki mam plan....

Twój ogród też zmienił sie niesamowicie, tak jakoś dorósł i dojrzał - jakos w kilku wątakach oststnio takie porównawcze foty zauważam, u Łukasza, u Cioci Gosi teraz u ciebie....czyżby to jesienna nostalgia nakłaniała wszystkich do wspomnien...być może.....ja tez musze u siebie taki cykl porównawczy zapodać..
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
gierczusia 17:22, 23 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A w mikro ogródeczku w tzw międzyczasie odbywa się regularna impreza pod nieobecność właścicielki .. Ciekawe czy one wiedzą ile kosztuje cena biletu do akłaparku ??..i to takiego z biczami na plecki ..








Słaba jakość , ale z przyczajenia i przez szybę no i w taką szpetną pogodę .. Że też te ptice nie kcom się kąpać przy słoneczku .. Eee.....może błotem się ubrudziły
Ps.kamienie mi w oczku zjęchały ale proszę udawać ,ze tego nie widzicie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ewa777 17:37, 23 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
O, ptasie uzdrowisko założyłaś? Ptasie SPA
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
lojalna_ 17:41, 23 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jakie sliczne


Szukam poidełka tez tak chce ogladac ptaszki
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Enya73 18:15, 23 paź 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Cześć, a ja ostatni raz widziałam Twój ogród przykryty białą pierzynką i w tym roku zapowiada się tak samo.
Chyba będziesz musiała zrobić zimowe party na tarasie, bo będę niepocieszona. Zapewniam rozpałkę i coś rozgrzewającego od środka
Ale najpierw mam nadzieję, że spotkamy się u nas w połowie listopada tradycyjnie.
U mnie już teraz robi się nieciekawie, kolory wyblakły i jest lekko ponuro. Ale przynajmniej już wracam do domu o ludzkiej porze.
Buziaki.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
GosiaJoanna 18:35, 23 paź 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
lojalna_ napisał(a)
Jakie sliczne


Szukam poidełka tez tak chce ogladac ptaszki


Jola ja również szukam, jak coś fajnego wypatrzysz daj cynk
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Sebek 18:53, 23 paź 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
gierczusia napisał(a)


Noo patrz .. Czyli to tak jakoś leci ,że jesienią wszyscy mamy tendencję do porównań i wspominek .. Wiec jak już Seba pisze ,źe tyszzz to ma , to jednak mogiem mieć nadzieję ,źe to nie starość

Seba.. Ty się tym studiów wyssać nie daj ... To Ty je masz wysysać a nie one Ciebie ... Możemy się kiedyś jakąś grupką wybrać na przykład do Żurka ..na ploteczki i pooglądać ogród pokazowy .. Hmmmmm ????

W piątek śnieg ??.. Noo Ty mnie tu nie sztresuj.. Przeca ja dopiero te moje kopane cisy posadziłam ....echhhh..te moje tempo .. Starej omy dwa dni przed śmiercią


Do Żurka? Jestem za a nawet przeciw
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies