Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Enya73 19:00, 23 paź 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Dżurek jest po drodze do mnie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
gierczusia 19:44, 23 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bea napisał(a)
Przesyłka dotarła tylko zastanawiam się czemu tak duża, chyba powinna być mniejsza ta przesyłka.

Dziękuję i buziaki.



Beatko


Zaokrągliłam w górę .. Po matematycznemu

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:52, 23 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
Eluś dzieciaczki od Ciebie dotarły, mają się dobrze jak Żon z pracy wróci to je posadzę...Jesteś super psiapsiółka, dziękuję Ci bardzo szykuj buty na Mikołaja bo paczka z końca świata będzie


Dla mnie wysyłka roślin to też jest przyjemność .. Cieszy mnie ,że gdzieś tam rosną sobie " moje " roślinki .) i kogoś cieszą Nie ma potrzeby się rewanżować naprawdę .. Grunt źe zdrowo dotarły

A tak przy okazji to wyszłam na poczcie na dilera maryśki

Oddaję babie paczkę na poczcie ..ona do mnie : proszę wypisać karteczkę..ja do niej : a tam wszytsko to trzeba wypisać ?? Nawet co jest w tej paczce ?? A ona do mnie : taaakkkk ..no to ja piszę i mówię co wpisuje w rubrykę pt : co zawiera paczka..." Rośliny " ..a baba poszturchuje koleżankę przy sąsiednim stanowisku i ryczy : patrz ..rosliny...że niby maryśka ??

Ja jej mówię : pani żadna maryśka...żurawka . A ona na to .. eeeee... Tammmm.....zurawka ....

Wszyscy siem gapili

Tak wiec jak mnie zamkną za przemyt maryśki to mi będziesz paczki do ciupy wysyłać , oki ?? z kiełbachą , bo lubiem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:54, 23 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Skoro o robalach...przypomnij mi Gierczuś o tym specyfiku na Crimsona Nie pamiętam nazwy zupełnie Muszę na przyszły sezon zapisać...


Falcon Kasiu , Falcon..... .. Ale ja prysnęłam po prostu Topsinem i widziałaś jak wygląda...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_studio 19:55, 23 paź 2014


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Ptoki zawsze ściepnom te kamyki z folii...
Trza sie tym nieprzejmować...
U mie to samo robią...A jak maraszom ta woda...?!
Pogoniłambym motyki...ale im pszaja...

To tyle z naszego ojczystego...
teraz w obcym...

U mnie zmartwienia ostatnio się zaokrąglają po matematycznemu...
Mam nadzieję, że nie zmierzają do nieskończoności...
Podziało się... od naszego ostatniego spotkania u Kapiasów.
Eluś...Pozdrawiam jesiennie...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
gierczusia 19:55, 23 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Elu, doszła do mnie przesyłka, ale czytam instrukcję i nie bardzo wiem, jak przygotować preparat. Chodzi mi o Larvanem. W instrukcji jest:

Przygotowanie roztworu do oprysku: Glebę podlać przed zabiegiem, aby była wilgotna ale nie zalana wodą. Preparat rozcieńczyć w 5 litrach wody o temperaturze 15-20ºC. Dokładnie wymieszać i odstawić na 20-30 sekund. Ponownie wymieszać i wlać do zbiornika opryskiwacza. Uzupełnić odpowiednią ilością wody potrzebną do opryskania danej powierzchni. Zabieg należy wykonać natychmiast po przygotowaniu roztworu.

Nie wiem, ile mam wlać do opryskiwacza i jaką ilością wody uzupełnić?

Nie mogę tego nigdzie znaleźć


Ewciu .. Priva wysłałam..mam nadzieje ,źe pomogłam

Buziole i trzymam kciuki ,żeby przymrozków nie było
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:04, 23 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)
Te zmiany z pieknego na jeszcze piekniej to tylko na O , bo nigdxie takich metamorfoz nie ma jak tu . Oj musze ja Ci blizej przygladac jakies trumny, trupy i jaszczurki a wczesniej sex .... To chyba sie pod jakOMS kotrole prosi


Buziolki fajnie sie tak cieszyc jak sie cxzlowiek po pachy urobi


Ja tam zupełnie nie rozumię czemu Ci sex , trup i trumna nie pasuje .... Taki dobrany zestawik

Wcześniej jeszcze było rozpuszczanie zwłok

Pomyślimy o kontroli ,może uda nam sie wreszcie tą kawę wypić

Ps..uwielbiam się urobić .)

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:15, 23 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)
Fotki przed i po jak zwykle banana na pychola przywodzą, a jak jeszcze piszesz, że nóg na tarasie nie rozprostujesz to już sobie wyobrażam, jaki szał będzie...lepiej niż w ogrodzie botanicznym...
...propozycje czytelnicze zakonotowałam, bo mnie już ciągnie do czytania.... wprawdzie nadal czasu brak, ale zima tuż, tuż..przynajmniej tak straszą...tzn Sebek straszy

Buziole zostawiam

...uciekam pranie powiesić, bo w kominku napaliłam, więc jakiś pożytek też z niego musi być...oprócz nastroju oczywiście


Właśnie z powodu tego banana uwielbiam fotki przed i po..zawsze jest lepiej i człek jeszcze zobaczy co tez by jeszcze tam poprawić .. Mnie już też szumią w głowie kolejne rewolty

Mam nadzieje ,że się Sebek z tym śniegiem jutro troszku pomylił...troszku..noooo..o jakiś miesiąc czy coś koło tego .. Wsadzałam niedawno cisy..bo to była poważna operacja związana z demontażem płotu ...i jakoś ten mróz tak wcześnie nie bardzo byłby po mojej myśli

Ja juz sezon czytelńiczy rozpoczęłam .. Moje dziewczyny z klasy non stop mnie czym kuszą .. Potem będziemy sie wymieniać opiniami

Ściskam mooocnooooo
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:22, 23 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
BusyBee napisał(a)



Nieeee trup to tylko w książce...i to jeszcze nie wiem na pewno, czy będzie ten trup...na razie to pewnemu mężowi zaginęła fajna żona...... czytam i już ich lubię...może jednak żyje...
...książka napisana nieźle...zassało mnie....

A ty Elu widzę, że trochę SF...nie czytałam tego...ale recenzje dobre.... niczym Zmierzch

Buziole


Lubię dobrze napisane książki , to znaczy te " zasysające ".. Potem mam wprawdzie dylemat czy sprzątać , prasować , gotować , sprawdzać klasówki , ząglądnąc na Ogrodo czy czytać .. Ale i tak uwielbiam .)


Rozmumię ,ze chodzi o day anioła ??? zmierzchu nie czytałam....ale moje dziewczyny z klasy dbają o moja "nastolatkową "edukację czytelniczą stad te dary anioła .. Bardzo odstresowujące.. Akcja , miłość , wampiry , mordobicie , intryga

W sam raz na zimowy wieczór

Polecam , jest film , można se kuknąć ,żeby zobaczyć czy wpadnie w oko i wciągnie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:25, 23 paź 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mala_Mi napisał(a)
Muszę Wamakoeś fotki zrobić typu bifor i after...
nio takie metamorfozy lubię zdecydowanie after lepsze

Anek .. Ale u Ciebie durś przecieź jest after i after po aferze

Ale kcemy fotki , kcemy
Ja tylko czekam kiedy Ciem bedem mogła w tewelizyji obejrzeć .. Noo nie mam , fieszzz , ale może w necie uda mi sie nie przegapić ...

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies