Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

bleebla 13:34, 16 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Jak nie opuchlaki to pierniki, jak nie pierniki to owoce i warzywa
____________________
Aga - Mała eLeczka
Mirella 14:16, 16 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Ciastek z klejnotami uśmiałam się z pomidora i cytryny.
Pozdrawiam właścicielkę wesołego wątku
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Magda70 14:38, 16 gru 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
No ta....cała Ela tu nie może być inaczej jak wesoło
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ewa777 17:34, 16 gru 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Tak, u Eli nawet warzywa i owoce doprowadzają ludzi do płaczu ze śmiechu

Eluś, wiesz, że w domu znalazłam już 2 opuchlaki!!! Jeden wcinał moją szeflerę!
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
gierczusia 20:40, 16 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Nooo fiecie coooo ........ Was to tylko na chwilkę z oczu spuścić .. Mała chwilka nieuwagi ,a tu wątek erotyczny siem robi..

uppss..przepraszam ..warzywny nooo nnieładnie , nieładnie

Wczoraj w robocie byłam do wieczora , bo zebrania z rodzicami i konferencja mała , dziś spotkanie z chłopem od remontu..to teraz wieczorkiem wchodzę na własny wątek i oczoooom nie wierze

To w moim wątku te cudeńka ??.. Hurrrra

Juz sobie wyobrażam jak Gośka Joanna kupowała TĄ CYTRYNĘ ... Jak to było w markecie ..hmmm wzięła do ręki czy też dumnie paradowała przez cały sklep mając TO w ręce..a jak w zwykłym warzywniaku ????.. Pokazała palcem : tąąąaa...poproszę

Ekran mam opluty , zwijam się ze śmiechu

Dziękuję Wam za to szaleństwo
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:54, 16 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewka777.. Przyznane ,że są to nie byle jakie warzywami liczę że i Tobie się podobały niestety opuchlaki żrą wszytsko co popadnie i trza miec oczy dookoła głowy..w donicy łatwiej je wytępić , bo tylko całą ziemię wywalić, korzenie wymoczyć i wymyć najlepiej w jakimś specyfikiem z wrotyczem..jeszcze czymś tam podlać i bedzie git


Madziu 70.. Na przeca trzeba se humorek poprawiać , kiedy takie szare dni za oknami..zresztą w Waszym towarzystwie nie raz się mnie kawały trzymają


Mirello witaj u mnie .. Wydaje mi się ,że to Twój pierwszy raz cieszę się ,źe piernik oraz warzywa się podobają i informuję , tytułem zachęty,że tu często jest wesoło .. Tak więc zapraszam



Aga Bleeebla.. No przeca jakieś " atrakcje " muszom byćcc .. Widzę ,źe Ci ten seks opuchlaków zapadł w pamięć głęboko
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:01, 16 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)
Oj Ela, Ela Weszlam po miesiącach nieobecności tak na chwilunię do Cię I cieszę się że nic się nie zmieniło Dobry humorek i banan na gębie od razu się pojawia w tym Twoim wątku... Buziaki Twórz dalej te swoje manufakturki - za mnie też... bo ja zupełnie nic w tym roku...


Aniu .. Jak ja się cieszę ,że udało mi się Cię wyciągnąć z wagarów ogrodowiskowych.. Tak więc seks receptą na sukces a banan na gębusi zawsze się przyda .. Stwórz też coś fajnego, przecieź wiesz jaka to radocha do tworzenia kartek były ładnie skomponowane zestawy w lidelku .. Polecam
Ściskam Cię baaardzo mocno bardzo za Tobą tęskniłam ..
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GosiaJoanna 21:01, 16 gru 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Cupłam go jak Jagienka z okrzykiem MÓJ CI ON a tak na poważnie to te fotkę wysłam mi kiedyś Wujek, tak więc Kochane takie cuda to w Elblągu w warzywniaku są
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gierczusia 21:03, 16 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bogdzia napisał(a)
Pozdrówka dla uprawiajacych i tworzących sexi warzywka i pierniki.


Czeeekajjjjj Bogdziu ..uprawiających....hmmmm....???warzywa .
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:06, 16 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
Cupłam go jak Jagienka z okrzykiem MÓJ CI ON a tak na poważnie to te fotkę wysłam mi kiedyś Wujek, tak więc Kochane takie cuda to w Elblągu w warzywniaku są

Aaaaa ... A ja już se całą teorię spiskową stworzyłam .. Wystarczyło oczęta zamknąć by zobaczyć ten Twój dumny pochód po sklepie z tym w ręce..a to wujek z Elbląga..aaaa..no to pani z warzywńiaka radochę miała ... Czas chyba do Elbląga wycieczkę zrobić
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies