Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 10:21, 21 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
No super. Lepiej to teraz będzie wyglądać niż wcześniej. Kupiliście już nową kanapę? Ciekawe na jaki kolor przemalujesz resztę ścian w salonie? A u mnie też faza na zmiany. Chciałabym tę ścianę z klinkieru u nas przemalować na biało, bo mi obrzydła po 7 latach , ale W się nie chce zgodzić. Na razie zgodził się przemalować ściany na grafit, więc i tak jest duża zmiana. Małymi krokami....
Szybkiego zakończenia remontu.


Też wydaje mi się ,źe teraz będzie lepiej ..w końcu przecież o to chyba chodzi w remoncie .. Ale na cegły już patrzeć nie mogę serio..kanapa kupiona jeszcze w listopadzie , ale i tak do końca stycznia będziemy na nią czekać.. Reszta ścian zostaje w tym samym kolorze co jest

Grafit ???? Seriooooo ???? Ooo to bedzie prawdziwa rewolta kolorystyczna w Twoim domku.. Już doczekać sie nie mogę co też tam wymyśliłaś ... Trzymam kciuki za Was ,żeby też Wam sie remont w rozsądnym termińie zakończył , choć widze ,że my obie na cienkiej lińie balansujemy

Ściskamy Was mocno , dzieki za kartkę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Enya73 10:31, 21 gru 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Serio, trochę przez przypadek, bo kupiłam za dużo tej farby. Miało być na jedną ścianę, a jest na cały salon. Prawie, tylko kominkowa zostaje jasna.Jeszcze we wtorek Wacek wiedział o malowaniu jednej ściany, no i stanęło na całym salonie z sufitem włącznie. Mam bardzo jasną podłogę, duże okna, słoneczną wystawę, więc myślę, że będzie to super wyglądać. Jak szaleć to szaleć Buziole
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Urszulla 15:14, 21 gru 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
A tu widzę remontowo przed świętami się zrobiło dekoracje schodów optymalne
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
gierczusia 18:40, 21 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Urszulla napisał(a)
A tu widzę remontowo przed świętami się zrobiło dekoracje schodów optymalne


Muszę przyznać ,że dekoracja schodów wypadła naprawdę pięknie..nabiegałam się trochę ,żeby znależć fajną gotową girlandęa ne jakiegoś łysola za kolosalną kasę ,ale w sumie jestem z tego bardzo zadowolona.. Niestety 4,5 metraokazało sie zbyt małą ilościąi jeszcze musze dokupić drugą , ale to tak na spokojnie , bo widzą to tylko Ci którzy wchodzą na górę

Buziole Ulka...

Ps. remont juz mi sieci nocach śni , ale cegły są już położone i teraz tylko została mi a raczej mu fuga ...uffff
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:42, 21 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
Serio, trochę przez przypadek, bo kupiłam za dużo tej farby. Miało być na jedną ścianę, a jest na cały salon. Prawie, tylko kominkowa zostaje jasna.Jeszcze we wtorek Wacek wiedział o malowaniu jednej ściany, no i stanęło na całym salonie z sufitem włącznie. Mam bardzo jasną podłogę, duże okna, słoneczną wystawę, więc myślę, że będzie to super wyglądać. Jak szaleć to szaleć Buziole

Oooo ja Cię .. To grafit na całego.. Bardzo jestem ciekawa efektu,ale jestem pewna ,że wiesz co robisz ściskam mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:45, 21 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ela dla mnie to nic nowego Kiedyś w Wigilię rano kończyliśmy Wieczorem przy kolacji zauważyłam że mam frencz w kolorze orange jeszcze Buziam i trzymam kciuki cobyście zdążyli


Bożeszzz , jak dobrze Gośku ,że nie tylko ja mam takowe pomysły .. Od razu mi jakoś lźej na serduchu . Dziś chłop si sprężył i zrobił resztę ściany .. Jutro fugowanie .. Czyżby pozostał mi aże caaała dzień na sprzątanie przed wigilią ???

Buziaki ślemy dla Was
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:53, 21 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Margarete napisał(a)
U mnie remont po Nowym Roku zaraz...więc bałagan bedzie dopiero, także światecznego sprzątania zaosz\czędziłam sobie troche...bo po co
Pamietasz jak w ubiegłym roku Mała Mi miała świeta z remontrm poddasza w tle....ja pamietam.
A ten Sebek też dobry - białe Boże Narodzenie .....od pyłu i kurzu....

Dawno nie zaglądałam tu ale widze że dobry nastrój cie nie opuszcza i sexsowne tematy świateczne na tapecie....
Ubawiona po pachy wracam do moich sledzi które czekają w kuchni...
Pozdrawiam !


Jak miło ,że śledzie takie grzeczne i poczekały potulnie ...

Ale rozumię,źe zbytńio nie sprzątałaś no bo to była klasyczna syzyfowa praca..wiec po co , skoro można się poświęcić śledziom .. Sorry ,że ja wciąż o tych śledziach , ale w sumie to ja śledzie wręcz uwielbiam i na samą tylko Twoja wzmiankę , to mi normalnie ślinka leci

Pamietam oczywiście remont poddasza u Małej Mi.. U mnie jest o tyle gorzej ,źe cały dół stanowi jedna pomieszczenie ..noo dobra ..prawie całe oprócz toalety...wiec nie ma jak zamknąć drzwi , kiedy nie chce się juz oglądać bajzlu , po prostu..masz go wszędzie

Pozdrowionka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ewa777 18:53, 21 gru 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Remont? Nie wiem, czy zazdrościć, czy Ciebie żałować
Bardzo fajne dekoracje w szkole. Gdzie kupowałaś girlandę na schody? Możesz mi napisać na priv?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
gierczusia 19:15, 21 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Remont? Nie wiem, czy zazdrościć, czy Ciebie żałować
Bardzo fajne dekoracje w szkole. Gdzie kupowałaś girlandę na schody? Możesz mi napisać na priv?


Pewnie i jedno i drugie Ewciu

Na dekoracje klasowe jest u nas coroczny konkurs , wiec jest o co walczyć a poza tym..ja to uwielbiam .. Moje dziewczyny też chyba łyknęły bakcyla i robiły piękne wytłaczane bombki z masy podobnej do solnej

Na temat girlandy napisałam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Bogdzia 19:25, 21 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ozdóbki świateczne obejrzałam a remontu o tej porze roku to bym nie chciała a przed świętami to już całkiem nie.Pozdrówka , trzymaj sie dzielnie w tym bałaganie remontowym.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies