Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Eksperymentarium

Pokaż wątki Pokaż posty

Eksperymentarium

Karabela 13:33, 05 paź 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Puszczam oczko. Zapinajcie pasy. ..
____________________
Eksperymentarium
GabiK 13:40, 05 paź 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ofiara przemocy. dobrze w sumie, że tylko tak to się skończyło wszystkie trzy razy. Nos przejmuje wszystkie ciosy.

Ja miałam złamany kręgosłup w wypadku.

Zaintrygowały mnie te słupy. Ta lina będzie z jakąś siatką zabezpieczającą? Nie słyszałam o czymś takim jeszcze.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Gardenarium 13:45, 05 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Karabela napisał(a)


o tu lepiej widać... z tyłu po lewej Winhester Cathedral, Brother Cadafel i potrzebuję przody... te bladawce od Justi - boskie - zachwyca mnie i pashmina i hercogin. dodac jakieś trawki niskie albo bylinki??? już mnie rączki swędza ))

bardziej po prawej mam horit Silver Dolar, teraz już wybarwnione na różowawo


Mocny róż w jeżówkach daj, do tego bradoróżowe gaury i do tego Carex 'Phoenix Green' albo ostnicę cieniutką (futro)

Na tyle roślin to ta rabatka wydaje mi się trochę zbyt cienka
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Karabela 13:59, 05 paź 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Trawki jako obwodka? I juz bez dodatkowych róż
____________________
Eksperymentarium
nicol21 17:08, 05 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10371
Karabela napisał(a)
Puszczam oczko. Zapinajcie pasy. ..
[/img]


Uuuuuu nie dobrze! Pasy zawsze zapięte... ja to mam odruch taki, że nie ruszę bez zapiętych pasów. Odruch jest też do innych pasażerów, nie ruszę dopóki pasy nie są zapięte, i nie ważne czy dorosły czy dziecko, czy z przodu czy z tyłu siedzi.

a na tej rabatce też coś zimozielonego by się przydało, same byliny nie będą aż tak rewelacyjne.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
gardney 17:31, 05 paź 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Oj karabelo ja też przeszłam złamanie nosa na szczęście raz ale prostowanie tegoż organu było dla mnie gorsze od dwóch porodów jakie przeszłam, wyglądałam tak samo - ale szybko mija szop pracz Oczka masz śliczne zielone Zdrówka życze, też ciekawa jestem takiej konstrukcji dla dzieci
Ze swojej strony dopowiem - nie jeźdżcie bez pasów a również nie jeźdźcie na ramach rowerów z cchłopakami bo łatwo wkręcić nogi w szprychy ja przy takich okolicznościach poznałam bliżej mojego przyszłego męża - bliżej bo gdy spadał z rowera przygniótł moją czaszkę do ziemi i tak kilka metrów razem przejechaliśmy po ziemi - ja z twarzą w ziemi i łamiąc nos. Na szczęście nosa sobie nie zdrapałam na amen, bo głupio by było tak bez nosa
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Gardenarium 18:59, 05 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Karabela napisał(a)
Trawki jako obwodka? I juz bez dodatkowych róż


Ej tam, zaraz obwódka - a nie mogą być rozrzucone ? Obwódka nie, jeżówki, gaury i Carex - pomieszane. Lekko ma być a nie ciężka obwódka Obwódka z bukszpanu a tym bardziej z cisa - nieee.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Karabela 19:01, 05 paź 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Tak jesy Szefowo, obwodce mowimy nie dziękuję! !! Będę rozrzucala
____________________
Eksperymentarium
lojalna_ 19:04, 05 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Haha niezła dyskuta dziewczyno na takie since to jajko ugotowane troche sciaga kolor oj zdrówka a rabatka juz widze ustalona
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
noemi 19:06, 05 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Zdrówka życzę, bidulko … dobrze , że nowa rabatka powstaje , to pomoże Ci w rekonwalescencji
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies