Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

siakowa 09:46, 29 lip 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
MAD napisał(a)

Tempo teraz podupadło bo albo urlop albo praca + bawienie dzieciaczków po. Co i rusz jakies atrakcje. Albo place zabaw albo basen albo wyprawa weekendowa. A ja poryć troche bym chciała. Ale sprzedamy dzieciaki na tydzień to sobie odbiję.


widze że niektórzy jeszcze przed urlopem
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
siakowa 09:47, 29 lip 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
MAD napisał(a)

Masz z Ambrowcami:

a no lubie szerokie perspektywy
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
MAD 09:47, 29 lip 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Malgosik napisał(a)
Oczy nacieszylam.
Jezowki śliczne.
Zurawki podobne do berberysow i można je dać gdzie indziej.
Tylko że zima berberysy nie dadzą koloru a zurawki tak.

Tylko zimą będzie stipa dawała kolor i lekkość - mam nadzieję. Zgodnie z projektem przed berberysami miał być pas żurawki caramel tylko akurat nigdzie nie mogłam dostać...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 09:50, 29 lip 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kuba napisał(a)
Kalafiory nawet bez koloru ładne
oj pięknie już masz Madzia
Powiedz tylko tak z ręką na sercu- trzymasz się jeszcze projektu?

Zależy gdzie. Ambrowcowa jest zgodnie z projektem. Ta z choinami i berberysami prawie - poza odmianą żurawki. Ale pewne zmiany muszę wprowadzac bo nie do końca wszystko w realu mi pasuje. Zresztą mi się cały czas wizja ogrodu zmienia. Na projekcie nie ma róż bo nie chciałam. A teraz zastanawiam się jak i gdzie je wkomponowac. Zresztą projekt to jest szkielet, ogólny koncept, a nie sztywne ramy.
A Ty się trzymasz?
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 09:57, 29 lip 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
ren133 napisał(a)


A ja się wahałam między berberysem (ja ma bagatelle) i stipą a berbrysem i hostami ... i wybrałam to drugie ... choć jest to średnio rozsądne z tym, że ja mam rozmieszczone je nieregularnie w falę
Ślicznie to u Ciebie wygląda

Będziesz miała ogród pokazowy

Dlaczego średnio rozsądne? Do ogrodu pokazowego to daleka droga. Zresztą nie wcale do tego nie dążę. Mam się w nim po prostu dobrze czuć.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 09:59, 29 lip 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
siakowa napisał(a)


widze że niektórzy jeszcze przed urlopem

I po i przed. Jeden prawdziwy urlop (bez dzieci) już był. Jeszcze drugi mnie w sierpniu czeka. Rozpusta istna! Tylko znając moje szczęście to bedzie wtedy albo lało albo niemiłosiernie grzało.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
siakowa 10:04, 29 lip 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
MAD napisał(a)

I po i przed. Jeden prawdziwy urlop (bez dzieci) już był. Jeszcze drugi mnie w sierpniu czeka. Rozpusta istna! Tylko znając moje szczęście to bedzie wtedy albo lało albo niemiłosiernie grzało.

rozpusta! ja jak dzieci brak to sie rozleniwiam niestety
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Kuba 10:15, 29 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
MAD napisał(a)
Zastanawiam się czy nie posadzić tych nowych jeżówek pomiędzy rododendronami. Po ich kwitnieniu ten zakątek wygląda ponuro... Tylko czy one nie będą się gryzły?


może daj przed rh biało-zielone hosty dla koloru, jeżówki dadzą kolor przez chwilę a i tak nie wiadomo jak w cieniu sobie poradzą
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kasya 10:19, 29 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41927
kwiaty raczej wola słonce niz cien

wiec lepiej pomyslec o jakis jasnych lub pstrych roslinach do cienia, bedą lepiej rosły
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
agam 10:37, 29 lip 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jeżówki do rh jakoś mi się nie widzą, już lepiej tawułki i hosty.
Jeżówki w trawy daj .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies