Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Odcienie zieleni

Pokaż wątki Pokaż posty

Odcienie zieleni

anbu 07:35, 17 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
No nareszcie, doczekaliśmy się zdjęć ślicznych rabatek Bardzo mi się podoba wszytko.
Ewelino masz dopieszczone kąty, nie wiem czemu się wstydzasz majestatu
____________________
Ania Ogród Ani :)
Marta 09:56, 17 maj 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Efffa napisał(a)
Ja własnie zakupiłam na pdjazd gładki grafit, wszystko bedzie znać, ale kupowałam świadomie,
Jak reszta Twoich miskantów?


Grafitu na pewno już nie chcę. Zastanawiam się nad jasnym płukanym jak u Ciebie i kolorem marago, ale ta kostka jest już gładka. Im więcej myślę, tym mniej wiem. Miskanty jakoś kiepsko rosną, ten wskrzeszony (narazie 2 źdźbełka) stanął w miejscu, ale mam nadzieję, że jak się ociepli to wszystko ruszy.

Ślicznie, elegancko masz u siebie! Rh fajnie kwitną
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Efffa 17:19, 17 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
anna_t napisał(a)
wow Ewelina mega te rodki juz masz, który to ich sezon ze tak kwitną??
pytałaś u mnie o front, a ty co planujesz?

Ania to ich 3 sezon
to co pokazałam to mój pierwszy front, a drugi front od strony podjazdu, planuję 3 graby obsadzone cisem lub 3 graby obsadzone bukszpanem a pomiedzy kwadraty z variegatą, a w środku obwódki bukszpanowej chciałbym hosty, ale niewiem czy pasują do grabów.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 17:20, 17 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Pluszakowa napisał(a)
bardzo dziękuję. MUusimy się umówić gdzieś na kawę i spotkać, tylko ostatnio nie mam czasu nawet nic napisać na O. ale przeglądam na bieżąco
Zawsze i wszędzie.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 17:22, 17 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
nawigatorka napisał(a)
nawet dobrze obstawiałam. uwązaj tylko by the beatles ci do Rh nie doszły bo podobno strasznie ekspansywne są a rh grzebania w korzenich nie lubi
wiem właśnie, zauważyłam jak TB są ekspansywne, Twój post potwierdził tylko to , ze jednak muszę je przesadzić, myślałam aby tam dać variegaty, co myślisz?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 17:24, 17 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
lojalna_ napisał(a)
Jakie fajniste rodki a gdzie Ty masz chwasty ? Porządeczek .....
Jolanta wiesz ile chwastów jest, gdy robiłam zdjęcia mogłam chociarz wyrównać korę...mogłam sie przyłozyć do zdjęc,wiesz miło mi , że widać jakiś porządeczek, ale tak naprawde gdybyś spojrzała na cały mój plac , nie mówiłabyś tak
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 17:25, 17 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
AnnaCh napisał(a)
Piękne rododendrony i porządeczek na 6
Aniu dziekuję, miło mi.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
lindsay80 17:25, 17 maj 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
hej, odnalazłaś roślinki z boku za domem? Miałam zostawić przed drzwiami ale bałam się, że ktoś podprowadzi.
A i znowu się pogapiłam u Ciebie trochę, jeszcze kilka fajnych ujęć bym zrobiła Twojego frontu

I jeszcze jedno, będę Cię męczyć o kłącze tej hosty co masz w przechowalniku, śliczne są!
____________________
Tu ma być ogród :)
Efffa 17:27, 17 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
jolanka napisał(a)
Czy Ty pracujesz z linijką? Ale porządek. Chwasty uciekły? Może dasz przepis jak to się robi?
Jolka ja nie pracuję z linijką, tylko mój M, w tamtym roku posadziłam te bukszpany i carex variegata, mąż przyszedł z pracy i wyrwał mi to z ziemi i sadził , zeby było równo, muszę dodać , ze ogród go w ogóle nie kręci, takze jak coś jest u mnie równe to mąż sadzi a nie równe to ja, w sumie to ja mam zakaz sadzenia, każe mi na siebie czekać, bo moje i tak by wysadził z powrotem
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 17:30, 17 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
lindsay80 napisał(a)
hej, odnalazłaś roślinki z boku za domem? Miałam zostawić przed drzwiami ale bałam się, że ktoś podprowadzi.
A i znowu się pogapiłam u Ciebie trochę, jeszcze kilka fajnych ujęć bym zrobiła Twojego frontu

I jeszcze jedno, będę Cię męczyć o kłącze tej hosty co masz w przechowalniku, śliczne są!

A własnie se myslałam gdzie te trawy, szukałam ich dookoła, że też chciało Ci sie skakać przez ten kamień, hihih, dziekuję,
które ujęcia na froncie?
Prawda? te hosty są fajne, lubie ich za kolor.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies