Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Odcienie zieleni

Pokaż wątki Pokaż posty

Odcienie zieleni

Efffa 14:10, 16 lut 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Iwk4 napisał(a)
No, teraz łapię. Popraw jeszcze odstęp między tytułem a imieniem i wszystko gra.
Ładny tytuł wątku
Masz dużo cisów, czy je planujesz dopiero?
Dziękuję, nie, nie mam cisów poza 2 chłabinami,ogród dopiero będą tworzyć, planuje mieć dużo cisów raczej w formie zywopłotowej, kulki bym raczej chciała pominąć, choć nie wykluczone podobałoby się np. rząd wisni umbraculfera a po obu stronach zywopołt z cisów, mam taki trawnik przed domem, z niczym nie mam pomysłu go połączyć i pomyślałam aby dookoła niego tez posadzić cisy w formie zywopłotu, także to by była rama tego trawnika zamkniętego, ale nie wiem, na razie cos mi tam kiełkuje w głowie, ale potrzebowałabym burzy mózgów, żeby to miało ręce i nogi.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 14:15, 16 lut 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Iwk4 napisał(a)
No, teraz łapię. Popraw jeszcze odstęp między tytułem a imieniem i wszystko gra.
Ładny tytuł wątku
Masz dużo cisów, czy je planujesz dopiero?
Sobie teraz tak myślę, ze tytuł chyba wprowadzający w błąd, żadnych na razie cisów a taki tytuł!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
jazzy 16:37, 16 lut 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Hej
Przyszłam przywitać fanke cisa
Koncepcje ogrodu mamy dość zbliżone, dlatego będę zagladac. Może coś zgapie Rzuciła mi się w oczy Twoja płyt(k)a chodnikowa. Szukam czegoś podobnego. Możesz zdradzić co to?
Pozdrawiam
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Efffa 16:44, 16 lut 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
jazzy napisał(a)
Hej
Przyszłam przywitać fanke cisa
Koncepcje ogrodu mamy dość zbliżone, dlatego będę zagladac. Może coś zgapie Rzuciła mi się w oczy Twoja płyt(k)a chodnikowa. Szukam czegoś podobnego. Możesz zdradzić co to?
Pozdrawiam
Witam Cię, bardzo mi miło, że do mnie zawitałaś, właśnie wpadłam na Twój ogród i chyba dziś przepadne, zaraz zaczynam czytanko, ha ha chyba ja od Ciebie będe zgapiac!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Tess 16:46, 16 lut 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Efffa napisał(a)
nie mam cisów poza 2 chłabinami


Co to są te chłabinie?

Czy plan pokazuje już tę planowaną zmiejszoną/zmienioną wielkość rabaty z kulkami?
Bo Madżen dobrze radzi - do tych kulek, co to będą kulkami, jak je wykulkujesz dodałabym trawki, jak u Malkul i pięknie będzie, psze Pani

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 16:48, 16 lut 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
jazzy napisał(a)

Rzuciła mi się w oczy Twoja płyt(k)a chodnikowa.

Musiałam wrócic, obejrzeć płytkę, bo jej nie zauważyłam Moje oczy widzą tylko zielone
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Efffa 16:52, 16 lut 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Tess napisał(a)


Co to są te chłabinie?

Czy plan pokazuje już tę planowaną zmiejszoną/zmienioną wielkość rabaty z kulkami?
Bo Madżen dobrze radzi - do tych kulek, co to będą kulkami, jak je wykulkujesz dodałabym trawki, jak u Malkul i pięknie będzie, psze Pani

Ha ha, ale się uśmiałam. Chłabiny w moim języku znaczą chude, ledwo wystające z ziemi, małe, do niczego niepodobne rosliny, w tym wypadku są to 2 cisy między rododendronami na korowej rabacie.Prze pani plan pokazuje juz rabatę zmienioną, w sumie to chyba nie będę kulkować tylko żywopłot z tego zrobię prze pani, także myślę, że tam nie będzie bukszpanów w ogóle, przeniosę je gdzie indziej,
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 16:53, 16 lut 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Tess napisał(a)

Musiałam wrócic, obejrzeć płytkę, bo jej nie zauważyłam Moje oczy widzą tylko zielone
Moje oczy znowu nic nie widza, nic ,żadnych wizji i wyobraźni niemam.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Tess 17:03, 16 lut 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Żywopłot z tych pięknych egzemplarzy prawie kulkowych???
Szkoda ich, to naprawdę piękne kulki będą lada moment.

Daj zdjęcia z większej perspektywy na tę frontową rabatę.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
dominika_ 17:04, 16 lut 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Witam i kibicuję w tworzeniu ogrodu, będę zaglądać
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies