Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Odcienie zieleni

Pokaż wątki Pokaż posty

Odcienie zieleni

Iwk4 23:54, 17 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Efffa napisał(a)
Jolka ja nie pracuję z linijką, tylko mój M, w tamtym roku posadziłam te bukszpany i carex variegata, mąż przyszedł z pracy i wyrwał mi to z ziemi i sadził , zeby było równo, muszę dodać , ze ogród go w ogóle nie kręci, takze jak coś jest u mnie równe to mąż sadzi a nie równe to ja, w sumie to ja mam zakaz sadzenia, każe mi na siebie czekać, bo moje i tak by wysadził z powrotem

Ha, ha, dobre
Ja przy moim też czuję się, jak nic nie potrafiąca. Czuję się jak na egzaminie i nic mi wtedy nie wychodzi
Wolę robić sama.

Rabatki masz wymuskane. Coraz bardziej podobają mi się CW.
Tylko u mnie już miejsca nie ma na rh. Mam różowe. Białych M by nie przeżył, choć gusta się chyba zmieniają.
Kiedyś nie zgodziłby się na białą sypialnię, a teraz sam meble mi chce na biało malować
____________________
Ogródek Iwony II
kasja83 14:39, 18 maj 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Efffa napisał(a)

Cieszę sie bardzo , ze Ci sie podoba, gdy Ci sie coś nie będzie podobało to krzycz, w razie czego czekam na krytykę, nie obrażam się, mówcie szczerz, co by zmienić.
Wstydzę sie bo to tylko urywki ogrodu, inne są beee, nie dokończone, a le w tym roku mam nadzieję dojśc do ładu,
zaczne od podjazdu, pokaże Wam kostkę jaką kupiłam.

A jak myslisz dlaczego ja wrzuciłam do tej pory fotki jednego kawałka działki?U mnie to samo
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
ivo 14:50, 18 maj 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
EfFo to co pokazujesz to jest tak wymuskane wygrabione że mucha nie siada . A chaszcze pokazuj nie wstydź się przecież od czegoś trzeba zacząć wiadomo że nikt nie ma od razu cudnie tylko potrzeba pracy . Zobacz u mnie jakie mam bee chaszcze chwaściory
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Efffa 19:09, 18 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
nawigatorka napisał(a)

możesz je jeszcze posadzic w donicach bez dna by je ograniczyc.
a variegaty nie za żółte dla białych RH?

dlatego wymyśliłam variegaty , bo wydają sie mi najelegantszymi turzycami, ale może sie mylę, a TB są rozwydrzone za bardzo, chyba...
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 19:11, 18 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
lindsay80 napisał(a)


z tego miejsca co ja parkuję z widokiem na drzwi wejściowe i okno w kuchni.

racja ale z tego miejsca widać bardzoo chwaściory, poza tym teraz zaczęłam tam wysadzać szmaragdy, ale pokaże to miejsce niedługo
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 19:12, 18 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
lindsay80 napisał(a)


wiesz jakie ona ma piękne te Variegaty? kupowałam je i sobie i Ewelinie, u mnie rosną w słońcu u Eweliny w lekkim półcieniu i są o niebo ładniejsze niż te moje.
Wg mnie będą super pasowały do rodków, choć ja bym dała coś z białym albo ptasie łapki, albo Everesty.

miło , dziekować
no chyba zostanę przy tych variegatach jednak,
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 19:12, 18 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Pluszakowa napisał(a)
Pokaż te hosty może i ja się zapiszę na kawałeczek
ok, zaraz pokażę
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 19:13, 18 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
jolanka napisał(a)


To może mojemu by dal instrukcję . U nas sadzę ja.
Rabata szykuje się u Ciebie świetna

wiesz ,aż musiałm mojego zawołać by pokazać twojego posta, a niech se myśli trochę, no nie?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 19:14, 18 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
anna_t napisał(a)

o to podobne klimaty
tylko ja host nie chce bo ślimaków się boję
też nie cierpię ślizgaczy, w tamtym roku , one mi tak hosty obzarły, ze szok
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 19:15, 18 maj 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
anbu napisał(a)
No to czekamy na zdjęcia kostki Popkorn przyniosłam i już rozsiadłam się wygodnie

Anbuczku przykro mi, nie zdążyłam,
Ale dziewczynki Wy mnie źle zrozumiałyście, ja mam ją dopiero kupioną jeszcze nie położoną, zaraz wkleję
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies