Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Agania 21:03, 26 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Datury wymagają podejścia, pięknie kwitną, bo mają wspaniałą opiekę
Lubię twoje pastele w ogrodzie i Twoje cudowne foty, nawet gołąb w tonacji Twojego ogrodu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:04, 26 sie 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ryska napisał(a)


Czajniczek aż kipi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ryska 23:03, 26 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11626
Agania napisał(a)
Datury wymagają podejścia, pięknie kwitną, bo mają wspaniałą opiekę
Lubię twoje pastele w ogrodzie i Twoje cudowne foty, nawet gołąb w tonacji Twojego ogrodu

Dziękuję Aganiu
Z daturami to prawda, potrzebują w upalne dni dwa razy dziennie wody, oprócz tego nawóz, dużo nawozu, przycinania, odpowiedniego przechowywania...
Gołąbek jest Ani ale i u mnie ich nie brakuje. Codziennie kąpią się w strumyku.
Gdybym miała więcej miejsca z pewnością posadziłabym mnóstwo drzew i zrobiłabym wrzosowisko, tak jak to jest u Ciebie buziaki
edit. Fotki Ci nie wstawiłam
Szkarłatka,ciekawa jestem jak się ma u Ciebie ta co Ci wysłałam? Przyjęła się?

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 23:20, 26 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11626
renatamama3 napisał(a)
Reniu ,płotkowi we wszystkim ładnie czy to róże czy to rozchodniki po prostu miodzio.
Zauroczyło mnie to zestawienie rozplenicy z Agastache .Trzymam kciuki za Twoją florystykę ,za mną chodziła od dawna ,ale kasy było mi szkoda .

Płotek cieszy i chroni roślinki przed psem. Agastache jest moim tegorocznym odkryciem, zdobi każdy kątek podwórka. Mam ją dzięki uprzejmości Ewy. Moja z limonkowymi listkami nie jest tak spektakularna. Dziś zbierałam nasionka.
Gdyby ktoś potrzebował, to się podzielę
Florystyka i mnie kusi od pewnego czasu, Ty pierwsza zaczniesz, więc kciukasy trzymam ja
Papryczki tuż przed zbiorami.




____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 23:34, 26 sie 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)

Agastache jest moim tegorocznym odkryciem, zdobi każdy kątek podwórka. Mam ją dzięki uprzejmości Ewy.

A za rok będziesz na mnie psioczyć że Agastache opanowała cały ogród.
Z góry przepraszam.

Szykuje się weselisko, więc bawcie się dobrze.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
tulucy 23:35, 26 sie 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Papryczka rulez genialnie wygląda
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
ryska 23:45, 26 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11626
Nallar napisał(a)

A za rok będziesz na mnie psioczyć że Agastache opanowała cały ogród.
Z góry przepraszam.

Szykuje się weselisko, więc bawcie się dobrze.

E tam, ja się pracy nie boję, byleby tylko zdrowie było
Jadę trochę w Twoją stronę na to weselicho
Dziękuję
Bobo dla Ciebie.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 23:48, 26 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11626
tulucy napisał(a)
Papryczka rulez genialnie wygląda

Mam jeszcze takie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 23:49, 26 sie 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Bobo....dziękuję za fotkę, właśnie wsadziłam 5 młodziutkich sadzonek na jedną z rabat, mam nadzieję że na drugi rok zakwitną.
Dawno ja masz? jaka jest wysoką? na jakim stanowisku rośnie u Ciebie?

Gdzie to wesele?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 00:03, 27 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11626
Nallar napisał(a)
Bobo....dziękuję za fotkę, właśnie wsadziłam 5 młodziutkich sadzonek na jedną z rabat, mam nadzieję że na drugi rok zakwitną.
Dawno ja masz? jaka jest wysoką? na jakim stanowisku rośnie u Ciebie?

Gdzie to wesele?

Mam ją od września zeszłego roku ale kupowałam wypasione sadzonki ( dawałam Ci patyczki od niej wiosną) Rośnie w donicy w kąciku wypoczynkowym, więc słoneczne stanowisko. Jest niska możesz porównać do agastache, bo rosną razem. Bobo ma z 60 cm agastache dużo wyższa.
Wesele w okolicach Kłomnic.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies