Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 19:54, 23 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11625
gobasia napisał(a)


piękne zdjęcia ...jak zawsze

kosmosy u Ciebie kwitną ....a ja dostalam na swoje dzis nerwa i połowę wyrwalam...nawet jednego kwiatka nie mają ,a rosną jak szalone


Basiu specjalnie dla Ciebie poszłam zrobić telefonem foty badyli kosmosowych, które dziś wyrwałam.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
lojalna_ 20:01, 23 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Twoje foty moga przedstawiać okruszki chleba a zawsze beda zachwycac . Kosmosy różowe miałam w zeszłym roku bardzo je lubie. Przekopałam rabate i siewki sie nie uchowały .
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
ryska 20:17, 23 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11625
lojalna_ napisał(a)
Twoje foty moga przedstawiać okruszki chleba a zawsze beda zachwycac . Kosmosy różowe miałam w zeszłym roku bardzo je lubie. Przekopałam rabate i siewki sie nie uchowały .

Jolu dziękuję, bo to miłe co piszesz ale wiesz, że tu na forum takie fotki to standard. Zresztą Twoje są równie piękne i nie zaprzeczaj, bo są.
Zamiast okruszków dla Ciebie dzieło stworzone przez pieczonego buraka w oliwie
Widzisz tam pieska? Ja widzę
Zebrać Ci nasionka kosmosów?
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
zoja 20:20, 23 sie 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
ja widze zolwika Sami
..ale piesek tez moze byc

____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
gobasia 21:06, 23 sie 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
ryska napisał(a)


Basiu specjalnie dla Ciebie poszłam zrobić telefonem foty badyli kosmosowych, które dziś wyrwałam.



u mnie takie same ...poszalały w tym roku
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
ryska 21:17, 23 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11625
zoja napisał(a)
ja widze zolwika Sami
..ale piesek tez moze byc


Genialne, ja myślałam o piesku Snoopy
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Gruszka_na_w... 21:41, 23 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Moje kosmosy tak wybujały, że musiałam je zredukować- choć kwitły pięknie. Zagłuszyły inne rośliny.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 23:27, 23 sie 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
A mnie od dwóch lat kosmosu nie wychodzą nasiona miałam i kupne i od koleżanki - i nic, a kiedyś miałam dużo przecież...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
ryska 08:50, 24 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11625
Jednym słowem kosmos z tymi kosmosami.
Cały przekrój możliwości.
Lucy zbieram nasionka więc chętnie Ci wyślę, daj tylko znać.
Moje rosną jak szalone Wysiewam je w kwietniu do doniczki a potem trochę na dworze weranduję i do gruntu.
Wczoraj byłam w biedrze kupiłam szafirki. Były też tulipany i narcyzy, trochę czosnków kameleonów i dwie sztuki białego dużego.
Wywaliłam też wczoraj wielki wór bodziszka korzeniastego.
Tak się rozrósł, że zagłuszył mi inne rośliny m. in. jasnotę.
Wysadziłam ją do doniczek i przeniosłam na balkon, może odżyje.
Mam miliony małych gołych ślimaków w ziemi, zjadają wszystko po kolei.
Przesadzałam wczoraj żurawki i musiałam płukać wodą każdą sadzonkę przed wsadzeniem. Zamawiam mączkę bazaltową i posypię wokół każdej roślinki.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
zoja 12:43, 24 sie 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
ryska napisał(a)

Mam miliony małych gołych ślimaków w ziemi, zjadają wszystko po kolei.
Przesadzałam wczoraj żurawki i musiałam płukać wodą każdą sadzonkę przed wsadzeniem. Zamawiam mączkę bazaltową i posypię wokół każdej roślinki.



wczoraj też odkryłam młodocianych przestępców w moim ogródku
moja bazaltowa już w drodze do mnie - będę sypać
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies