Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Nallar 00:09, 27 sie 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
To czyli moje Bobo są z Twoich patyczków dobrze że są niziutkie
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 00:16, 27 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Nallar napisał(a)
To czyli moje Bobo są z Twoich patyczków dobrze że są niziutkie

Ale super, że się udało.
Macham kwiotkiem i idę spać, dobranoc

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
11:01, 29 sie 2016
Różyczka śliczna niby biała ale z lekką dozą różu Pachnąca?

Jak fajnie,że jest ciepło.U nas wczoraj były dożynki,impreza na naszym osiedlu.Muzyka na całego,nogi rwały się do tańca ale stopowały mięśnie bo "troszku boleją"
Wczoraj było wielkie odpoczywanie,dobrze że są niedziele

Miłego dnia Reniu



ryska 12:45, 29 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Hej Aniu
Ta róża to silnie pachnąca Schneekoppe. Kwitnie non stop choć u mnie to wiosenny nabytek a rozrosła się znacznie.
Pisząc o mięśniach świetnie się wpasowałaś w mój aktualny stan, bo jestem po weselu, najlepszym chyba w moim życiu, coś tam potańczyłam, porobiłam mnóstwo zdjęć i uśmiałam się na zapas a za chwilę idę na pierwszą w moim życiorysie chorobowym rehabilitację na NFZ. Od lat chodzę prywatnie i ciekawa jestem tych państwowych metod usprawniania. Wszak czekałam na nie od marca, więc to muszą być rarytasy
Ty ostro działasz więc masz i rehabilitację i siłownię w jednym?
Dziękuję za miłe słowo i również życzę miłego dnia
Lovely Fairy dla Ciebie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Bogdzia 21:14, 29 sie 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ryska napisał(a)
Witaj Aniu, weekend szykuje mi się mocno rozrywkowy, bo idę na weselicho
Ostro działacie w ogrodzie, cieszę się, że realizujecie założenia.
Ptaki wolą trzymać się z daleka od srok, bo wykrada młode kosów czy drozdów.
Nie raz słyszałam, że porwały małego kurczaka z podwórka.
Śliczny gołąb, ciekawe ile jeszcze przed nim drogi?
Dziękuję w imieniu fotek i moich patrzałek +4 diopri ale dają radę

Widzę, że nie wstawiłam zdjęć rozplenicy a teraz najładniejsza.
Miłego






Cudne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ryska 22:04, 29 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Dziękuję Bogdziu, udała się ta kompozycja. Uspokaja oczy jak się siedzi na huśtawce i zerka na lewo, bo na prawo rozkrzyczane kosmosy
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Sebek 22:11, 29 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale cudaczne te papryczki, znowu coś nowego zobaczyłem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ryska 22:41, 29 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Sebek napisał(a)
Ale cudaczne te papryczki, znowu coś nowego zobaczyłem

Hej Sebastian, te okrągłe zamierzam nadziać serkiem i zamarynować a te drugie do suszenia
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
15:17, 30 sie 2016
To weselicho udane,mięśnie nie dają Wam zapomnieć U nas wesel malutko,wszystko młode czeka

Z rehabilitacją na NFZ u nas to samo,długie terminy i tak jak Ty przeważnie posiłkuję się prywatną.Najbliższe terminy pod koniec roku.Porównasz sobie taką i taką.

Rabata z agatasche,powojnikami,jeżówkami i rozplenicami bardzo udana,kolorystyka śliczna,taka stonowana.Bardzo mi się podoba.Kłosowiec fajny bo zwarty i rośnie kępiasto.Ciekawe jak z zimowaniem?
Ja w tym roku posiałam ostrogowca,ładnie kwitnie na bordowo ale pokłada się na wszystkie strony.Nie lubię takich bylin "co się nie słuchają" Ale wybaczam mu za te śliczne pęczki kwiatuszków,lubią go motyle

Czy ten śliczny powojnik z drobnymi kwiatkami to Krakowiak co wtedy kupowałaś?

Rozplenice ładnie Ci kwitną.Moje te starsze obrażone za tamten rok Poobcinałam im wtedy kłosy by uniknąć samosiewu i w tym roku zastrajkowały Przemarzły wiosną i długo się zbierały.Młode kwitną tak pięknie jak u Ciebie,starszaki bojkot na całego

Gołąbek miał do Warszawy czy w jej okolice jeszcze 200 km bo poznaliśmy po nr tel,był na pazurce.Potem jeszcze jednego gołębia mieliśmy,ten był krócej,miał więcej siły.

Miłego popołudnia Reniu

A tak wodnik prezentuje się na ścianie,miał być w części gospodarczej ale tu mu lepiej.Na razie "ożeniony" z bluszczem i chyba tak zostanie Posłuży jako donica.

ryska 21:05, 31 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Wodnik przepiękny- uwielbiam takie dzieła sztuki. Dodatkowo ciekawe ma towarzystwo.
Tak to Krakowiak tak ładnie zdobi i kwitnie od końca czerwca
Mam trochę zamieszania, na ogrodowisko czasu brak.
Miłego

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies