Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 21:05, 17 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Joku napisał(a)


Szczegółów nie znam, podejrzewam że były robione metodą "na oko". Na pewno tarło się dynię na tarce. Tak myślę że było to raczej coś w rodzaju placków ziemniaczanych niż typowych naleśników. Nie mam już niestety kogo zapytać.

Dziękuję Ci Jolu za poświęcony czas, nie obiecuję, że upiekę i popróbuję
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:08, 17 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
gobasia napisał(a)
Za dynią też nie przepadam
w moich stronach to gotuje się dynię na mleku zarzucaną zacierkami


Nallar napisał(a)

Znam ten smak Dobra dla kobiet karmiących. Babcia mnie częstowała takim "rarytasem" chociaż nie karmiłam, a nawet w ciąży nie byłam.


Dziewczyny dzięki Wam wiem, czym karmili mnie w szpitalu jak miałam dwa lata. Jestem pewna, że musiało to być coś takiego, bo pozostawiło wspomnienia na dłuuugie lata. Coś bez smaku a jednak z charakterystycznym zapachem
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kasiek 21:25, 17 sie 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Uwielbiam zupe krem z dyni hokaido z dodatkami...I jutro bede ja robic, zapraszam na obiadek
Nie o tym chcialam
Musze pochwalic Twoje fotki, masz dobre oko i wyczucie, widzisz rzeczy ktore inni omijaja...Idz w tym kierunku
____________________
Bawarka
anabuko1 21:29, 17 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Reniu, twoja pysznogłówka taka liliowa jest zupełnie inna niż moje.
Gdyby ci jeszcze zostało nasionek.To ja chętna na nie jestem.A mogę ci zebrać z moich ??
Zupę - krem z dyni ( też z dodatkami ) i ja i moi domownicy uwielbiamy.
I chyba na niedzielę ją zrobię
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ryska 21:36, 17 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Kasiek napisał(a)
Uwielbiam zupe krem z dyni hokaido z dodatkami...I jutro bede ja robic, zapraszam na obiadek
Nie o tym chcialam
Musze pochwalic Twoje fotki, masz dobre oko i wyczucie, widzisz rzeczy ktore inni omijaja...Idz w tym kierunku

Szkoda, że tak daleko, chętnie skorzystałabym z zaproszenia.
Właśnie tak sobie pomyślałam, że hokkaido Uchiki Kuri może być smaczniejsza niż te, które dotąd miałam/dostałam.
A jakby tak dodał dużo sosu sojowego? Może to ulepszy smak?
A czy widziała Kasia na 668, że Montana kwitnie?
Dzięki za pochwały moich fotek. Tak to jest, że cieszy mnie każdy kwiat i owad ale Ty wiesz jak to jest, bo masz tak samo
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:41, 17 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
anabuko1 napisał(a)
Reniu, twoja pysznogłówka taka liliowa jest zupełnie inna niż moje.
Gdyby ci jeszcze zostało nasionek.To ja chętna na nie jestem.A mogę ci zebrać z moich ??
Zupę - krem z dyni ( też z dodatkami ) i ja i moi domownicy uwielbiamy.
I chyba na niedzielę ją zrobię

Zbiorę Ci Aniu
Z nasionek jedynie poszukuję białych jeżówek.
Trzeba przyznać, że te dynie pięknie wyglądają nawet jako ozdoba.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Katkak 21:56, 17 sie 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Reniu ustawiam się wkolejce po nasionka pysznoglwki . Bombowa jest
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Jana 21:59, 17 sie 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Cieszę się, że udał się wypad wakacyjny, tylko raz byłam w Łebie świetny pomysł na remont, to kiedy realizacja?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
ryska 22:00, 17 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Katkak napisał(a)
Reniu ustawiam się wkolejce po nasionka pysznoglwki . Bombowa jest

Oczywiście Kasiu zapisałam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 22:04, 17 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Jana napisał(a)
Cieszę się, że udał się wypad wakacyjny, tylko raz byłam w Łebie świetny pomysł na remont, to kiedy realizacja?

Udał się pomimo deszczu w kilka dni.
Realizacja na samym końcu wydatków, za parę lat pewnie.
Powoli, powoli
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies