Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 17:39, 24 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
anabuko1 napisał(a)
Wszystkie hortensje debolistne ładnie się przebarwiaja na jesieni. Oczywiście i liściach mówimy.
Mam jedną 3 rok.dopiero w tym roku pierwszy raz mi zakwitla.Ale pięknie się wybarwia na jesieni i bardzo wcześnie wypuszcza listki. Krzaczek też szybko duży zbudowała. Co raz ja pokazuje i siebie. Bo stała się jedną z moich ulubienic.
Masz piękne paprocie. I trawy.i hostowe zdjatko piękne

Dziękuję
Oj Aniu z tą dębolistną to z Ewą-Nallar od wczesnej wiosny kombinujemy.
Dostałam od Ewy patyczki ale przez śnieg od kolan wiosną padły. Zanim jednak trafiły do ziemi oderwałam jedną zieloną odnóżkę i ukorzeniłam. Teraz ma już 3 dorodne liście.
Wiem, że jest piękna nawet jak nie kwitnie a jej liście przyciągają wzrok z daleka. Widziałam ją u Ciebie parę razy
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 20:23, 24 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Kasiu tak wyglądają przebarwienia na liściach moich hortensji ogrodowych.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
tulucy 20:33, 24 sie 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
bardzo jestem ciekawa tej dębolistnej, zamówiłam sobie, ale dopiero jesienią dostanę, jak owocowe będą wysyłane, nie ma sensu dwóch przesyłek robić.

A u Ciebie jak zawsze pięknie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
ryska 20:53, 24 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Dzisiejsze zbiory: miska czarnuszki i 8 kg cukinii.
Pomimo takich dużych rozmiarów skórka jest mięciutka i można ją jeść na surowo.
Wszystko zamroziłam, ciekawe jak się przechowa.
Pomidorów też dziś trochę kg oberwałam ale bateria w telefonie padła.
Jutro będę je przerabiać.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:25, 24 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
tulucy napisał(a)
bardzo jestem ciekawa tej dębolistnej, zamówiłam sobie, ale dopiero jesienią dostanę, jak owocowe będą wysyłane, nie ma sensu dwóch przesyłek robić.

A u Ciebie jak zawsze pięknie

A u mnie jak zawsze zdjęcia, które pokazują ładniejsze fragmenty mojego podwórka
Dębolistna jest cudowna, rarytas.
Są o różnych kwiatach np. Snowflake ma dubeltowe.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 22:09, 24 sie 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Popieram Snowflake jest śliczna, może kiedyś i u mnie zamieszka bo na kwiaty tej mojej to się chyba nie doczekam.
Przy takich zbiorach to możesz warzywniak otworzyć.

A gdzie Ty taki taborecik nabyłaś?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Makusia 09:31, 25 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Reniu przed mrożeniem jakoś przetwarzałaś cukinie, czy zupełnie na surowo?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
tulucy 10:05, 25 sie 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
mnie ten taborecik podejrzanie szwedzko pachnie mam takie dwa, różowy i niebieski - dla dzieci płci wiadomej przy tej kolorystyce

Reniu oj tam oj tam i tak pięknie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
ryska 19:27, 25 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Nallar napisał(a)
Popieram Snowflake jest śliczna, może kiedyś i u mnie zamieszka bo na kwiaty tej mojej to się chyba nie doczekam.
Przy takich zbiorach to możesz warzywniak otworzyć.

A gdzie Ty taki taborecik nabyłaś?

Może i u mnie gdzieś się zmieści
Jeszcze parę metrów do zagospodarowania mi dojdzie przy oczku i wzdłuż wjazdu, myślę, że w przyszłym roku.
Ostatnio znajoma, której podarowałam kilkanaście sadzonek pomidorów powiedziała, że chciałaby za rok kupić kilkadziesiąt ode mnie i jej znajome też. A ja jej na to, że może sobie nasionka pozbierać i sama wyhodować Przecież to takie proste.
Taborecik z Ikea
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:28, 25 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Makusia napisał(a)
Reniu przed mrożeniem jakoś przetwarzałaś cukinie, czy zupełnie na surowo?

Tylko umyłam i wysuszyłam. Potem pokroiłam i do woreczków
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies