Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u stóp klasztoru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u stóp klasztoru

ZbigniewG 15:54, 14 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8910
alinak napisał(a)
..Zbyszku witaj ...mamy teraz dubelek Zbyszków na Ogrodowisku

i obaj G tylko ten wcześniejszy ma rozsądniejsze podejście do życia -leżaczek i książka
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
alinak 15:59, 14 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Pszczelarnia napisał(a)
Alina, kamfora na szyję. Żaden pajac tylko dusza towarzystwa. I najlepsze to było "od razu widać, że jesteś z miasta..." przy opowiadaniu drobiarskim. Kolor włosów idealny i te paznokcie! Oj, ogrodniczki, ogrodniczki - do tańca i do różańca, na stoku i w ogrodzie.


temat drobiu trzeba rozwinąć i będziemy się doktoryzować . wszak sama mówiłaś że kury są nawet długowieczne , jeśli nie zrobić z nich wcześniej rosołu .

z mojego opisu to się jedynie zgadza ...do tańca i do różańca .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
alinak 16:02, 14 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
irena_milek napisał(a)
Alinko, jesteś niesamowita!! fajnie było znowu się spotkać!!!
kolor włosów...rewelacja, idealnie do ciebie pasują!


Irenko przykro mi zakomunikować , ale kolor się spiera i nie wiem jakiego koloru w końcu będę za miesiąc .
spotkania nasze mus wpisać w obowiązkowy grafik . wszak nigdzie nie mogę sobie tak bezkarnie pajacować ( czyt być sobą ) jak przy was .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Urszulla 16:06, 14 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21884
alinak napisał(a)

Alinko......całkiem nieźle reprezentowałaś "góralskie" dziewczyny.....widać ze zdjęć że zabawa była przednia. Nogi dochodzą do siebie......a głos impezowy też... to prawdziwy dowód na świetnie spędzony weekend.


Ulka robiłam co mogłam , ale chyba jak to u mnie wyszło jak zwykle ...pajac jestem i tyle

moje nieliczne fotki z górnej stacji Czarnej góry ...było bossko

Co Ty opowiadasz, fajnie się prezentowałaś....na wesoło...tak trzymaj! machałam do Was....ale jak pisałam u Irenki tylko jednostronnie było widać
Fotki boskie...pogodę miałyście wyśmienitą.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Milka 16:11, 14 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
alinak napisał(a)

Alinko, jesteś niesamowita!! fajnie było znowu się spotkać!!!
kolor włosów...rewelacja, idealnie do ciebie pasują!


Irenko przykro mi zakomunikować , ale kolor się spiera i nie wiem jakiego koloru w końcu będę za miesiąc .
spotkania nasze mus wpisać w obowiązkowy grafik . wszak nigdzie nie mogę sobie tak bezkarnie pajacować ( czyt być sobą ) jak przy was .


jakie tam pajacowanie, tyś dusza towarzystwa!!!
trudno było jeździć tam na górze?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
renatamama3 16:32, 14 sty 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Alinko jaki pajac? laska ,że ho ho .Widoki,aż dech zapiera.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
alinak 16:40, 14 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Irenko mnie to pierwszy dzień wszędzie było trudno , nawet się nie chwale już że się przygotowałam do sezonu ( chociaż się starałam) . za to niedziela była moja

Renata - buziaczki - ja też byłam pod wrażeniem widoków . takie bajkowe

Ulka ---machanie wasze czułyśmy - uwierz . inaczej byśmy tam tak nie pajacowały .....(pajacowała )
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Milka 16:42, 14 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ta niedziela super!! ja na nowo złapałam bakcyla, potrenuję i wrócę do jako takiej formy
mówią, że trening czyni mistrza, ha, ha
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pszczelarnia 16:46, 14 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ireno, więc powiem (tylko dlaczego u Aliny na wątku?), że to jest sport dla Ciebie.

Alino, problem w tym, że ja niewiele pamiętam z wywodu o drobiu. Ale było o rosole.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Milka 16:51, 14 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ha, ha...ten wątek o drobiu boski...nadal się śmieję, jak wspomnę!!

Pszczółko co do nart...kiedyś potrafiłam tłuc się codziennie żeby pojeździć
Alinka, grandzimy u ciebie, tak jakoś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies