Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa symfonia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa symfonia

Sabina76 19:27, 05 paź 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Tak na koniec sezonu (przynajmniej u mnie ) jeśli chodzi o sadzenie, pojechawszy po jarząba, przyjechałam z tym:



I mój piękny grujecznik z dalszej perpektywy



To dzięki Szefowej Ogrodowiska zwróciłam na niego uwagę. Wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego jak grujecznik wogóle istnieje. Pojechałam po jarząba pendulę, ale w trakcie okazało się, że chyba za ciasno dla niej na mojej "leśnej" rabacie. Za to jarząb fastigiata niczego sobie. Myślę sobie, że przemyślę to jeszcze, ale wychodząc tak tylko z ciekawości zapytałam, czy nie mają grujecznika. Mieli - jednego. No cóż, nie miałam wyboru - Mój ci on
Piękne drzewo. Można siedzieć i podziwiać. Szkoda tylko, że nie mieli więcej. Rabata leśna musi poczekać chyba na swoją fastigiatę
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 19:53, 05 paź 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
I z bliska


____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Ewa777 20:06, 05 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
No piękny zakup i jak ładnie się przebarwia
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
inag 20:33, 05 paź 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Pięny ten Twój grujecznik... Kusisz mnie mocno a ja już nie mam gdzie go posadzić;-( Życie jest jednak niesprawiedliwe...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Sabina76 20:38, 05 paź 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
Ewa777 napisał(a)
No piękny zakup i jak ładnie się przebarwia


Ewo, oby tylko przeżył zimę. Byłam u Ciebie i widziałam, że balowałaś w Barcelonie. Szczęśćiara
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Sabina76 20:43, 05 paź 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
inag napisał(a)
Pięny ten Twój grujecznik... Kusisz mnie mocno a ja już nie mam gdzie go posadzić;-( Życie jest jednak niesprawiedliwe...


Ilonko, na grujecznika zawsze musi po prostu MUSI znaleźć się miejsce w ogrodzie. Zdjęcia nie oddają piękna tego drzewa. Czytałam, że różnie się przebarwia w zależności gdzie rośnie, czy w słońcu czy w cieniu. Następne posadzę w cieniu, żeby fiolecić z niego wydobyć. Tego posadziłam ok. 1,60 od jodły kaukaskiej. Gdzieś czytałam, że 1,5 metra wystarczy. Zobaczymy. Najwyżej będę ciąć iglaka.
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
inag 20:46, 05 paź 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357

Masz rację Najpierw postaram się zdobyć brzozy a za rok gdzieś umieszczę grujecznika Nie masz litośći dziewczyno
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Sabina76 22:06, 05 paź 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
inag napisał(a)

Masz rację Najpierw postaram się zdobyć brzozy a za rok gdzieś umieszczę grujecznika Nie masz litośći dziewczyno


Nie mam Ale jak pięknie będziesz miała Nie mogę doczekać się twoich brzózek. Chociaż oczy nacieszę i będę mogła oglądać je u Ciebie
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
Viola 22:26, 05 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Sabinko, grujecznik piękny i jaki dorodny. Ja swojego grujecznika w zeszłym roku opatuliłam na zimę i w tym też zamierzam, ale widzę, że Twój jest dość duży więc chyba będzie trudno. To piękne drzewo, takie magiczne. I pachnie jak listki opadają. Zobaczysz - słodziutki zapach, nie można przejść obojętnie
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
inag 23:36, 05 paź 2014


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Sabina76 napisał(a)


Nie mam Ale jak pięknie będziesz miała Nie mogę doczekać się twoich brzózek. Chociaż oczy nacieszę i będę mogła oglądać je u Ciebie


Najpierw muszę je namierzyć jutro telefon bedzie goracy
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies