Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 22:37, 06 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mira104 napisał(a)
Eeeee cała zima przed nią na przemyślenie da radę, a patrząc na twój ogród to bajka


Miro ja w niedzielę miałam serby odebrać i tulipanowca sadzić...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 22:40, 06 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Agania napisał(a)
Oj gnębię Cię...ale wysiłek się opłaca, teraz widać, że znowu bym to inaczej widziała, miłorząb zostaje...ale na miejsce tulipanowców, nawiązując do lasku brzozowego i trzymając się tematu nawiązującego do lasku brzozowego, dałabym brzozy purpurowe..dla kontrastu, z drugiej strony brzozy to straszne śmieciuchy wiesz...mam za płotem 15 metrówki, lubię brzozy, ale nie liście, z którymi już nie walczę,front mam zawsze w liściach, tak sobie piszę, ty dążysz do celu

Ale dwie po rogach trójkąta czy pas wzdłuż drogi? Wiem że śmieciuch, bo przy samym domu mam brzozy sąsiada- pas kilkadziesiąt metrów. Ale i tak je kocham.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Agania 22:53, 06 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)

Ale dwie po rogach trójkąta czy pas wzdłuż drogi? Wiem że śmieciuch, bo przy samym domu mam brzozy sąsiada- pas kilkadziesiąt metrów. Ale i tak je kocham.


Teraz to Ty pojechałaś z tym pasem i przestrzenią...proszę mi tu napisać ile Ty masz tej powierzchni do obsadzenia?

Trzeba Cię zmusić do pokazywania fotek, bo plan planem, a co obraz to obraz

widzę pas wzdłuż drogi...a Ty co myślisz Aniu?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mira104 23:05, 06 lis 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
zrób zdjęcia, napisz co tam chcesz posadzić i wrzucę to na gardenpuzzle.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
anka_ 10:12, 07 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Agania napisał(a)
...proszę mi tu napisać ile Ty masz tej powierzchni do obsadzenia?

Ten kawałek za droga techniczną (to na szaro) to jakieś 36ar, całość razem z częścią przydomową, sadem i warzywnikiem to ok 56ar. Wymiary z geopertalu, bo całościowo to nigdy nie mierzyłam.

Agania napisał(a)
widzę pas wzdłuż drogi...a Ty co myślisz Aniu?

No przyznam szczerze, że ja jeszcze nie widzę. Ale ja wzrok słaby mam, jak wymienię szkła to może zobaczę. Ale pomysł z pendulami bardzo mi się spodobał.


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 10:17, 07 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mira104 napisał(a)
zrób zdjęcia, napisz co tam chcesz posadzić i wrzucę to na gardenpuzzle.


Nie wiem czy takie zdjęcie coś pomoże, ale mój aparat nie jest w stanie uchwycić całości i musiałam kleić. Żółta kropka to miłorząb, czerwona dąb, tam gdzie zielona miał rosnąć tulipanowiec.

Co chcę posadzić?- Napewno miłorząb zostaje, pośrodku dojdą trzy serby pendule, resztę możesz improwizować według różnych opcji.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mira104 11:08, 07 lis 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Aniu, a możesz mi zdjęcie posłać na e-maila?
Na priv wysyłam.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
anka_ 11:50, 07 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Miro poszło.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mira104 12:11, 07 lis 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Ok Aniu, ale mnie zamroczyło, przecież można przekonwertować plik z pdf na jpg i tak też zrobiłam.
1 opcja miłorząb dwuklapowy, dąb czerwony

2 opcja miłorząb pendula, dąb szypułkowy

pozdrawiam, jak coś to pisz zmienimy
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Agania 17:02, 07 lis 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Masz olbrzymi obszar
Po lwej to tulipanowiec?
Na wizualizacji, nie miejsca dla 3 Serbów Penduli, ale to foto myli...zrób inne ujęcia z innej perspektywy, i nie widzę już pasa z brzóz purpurowych...Mira, ale jesteś pomocna
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies