Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 15:55, 20 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Małgosiu moja w tamtym roku była piękna, kolor trudny do określenia, fioletowo- różowo-???? Bardzo ją lubię. W tym roku temperatury na sporym minusie wcześnie zmroziły liście. Jeszcze zanim zaczęła zmieniać kolor.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
ag_zie 21:01, 20 lis 2015


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Tęczowe zdjęcia super a takiej pogody nie zazdroszczę.
Jarzębina fajnie na zdjęciach wyszła - jak czerwone kwiatki (na telefonie i dlatego )
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Milka 06:28, 21 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Cudne fotki Aniu i chyba moja tęczę skradlas
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
an_tre 17:52, 21 lis 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
anka_ napisał(a)


Piękne, moje klimaty
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
anka_ 11:09, 23 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
ag_zie napisał(a)
Tęczowe zdjęcia super a takiej pogody nie zazdroszczę.
Jarzębina fajnie na zdjęciach wyszła - jak czerwone kwiatki (na telefonie i dlatego )

Wiesz Agnieszko, ta jarzębina oblepiona tak owocami dawno nie była. Bardzo mi się podoba w tym wydaniu i ptakom też.


Milka napisał(a)
Cudne fotki Aniu i chyba moja tęczę skradlas

Irenko ona poprostu taaaaka wielka, jeden koniec u mnie, drugi u ciebie. Tylko na którym końcu ten garnuszek zakopany...?


an_tre napisał(a)

Piękne, moje klimaty

Dziękuję Aniu.

Wielosił wiosnę poczuł.


Jeden z moich ciemierników. W przyszłym roku musi zmienić miejscówkę, choć po jodełką widać mu pasuje.


Marmalade dostała obwódkę ze szronu. To jedna z dwóch żurawek, która chce u mnie rosnąć.


Ptaszki zaczynają upominać się o stołówkę.



____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 11:19, 23 lis 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kocham iglaki, w każdym wydaniu.
Pinus mugo Jalubi już złapała zimowy kolorek.


Pinus sylvestris Aurea nie chce być w tyle. Muszę ją zacząć uszczykiwać od wiosny.


Ale i liściaki muszą być w ogrodzie. To one w głównej mierze wprowadzają zmienność. Jesień należy do nich, ale i zimą je widać.








____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Milka 14:28, 23 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457



Irenko ona poprostu taaaaka wielka, jeden koniec u mnie, drugi u ciebie. Tylko na którym końcu ten garnuszek zakopany...?


Na obu naszych, co myślę, że nam dobrze wróży tak sobie życzymy, no nie, a co?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:29, 23 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale cudne ujęcia, takie detale i faktury
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasya 14:34, 23 lis 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42189
anka_ napisał(a)




Jeden z moich ciemierników. W przyszłym roku musi zmienić miejscówkę, choć po jodełką widać mu pasuje.




To jest ciemiernik ? jaki ? moje inaczej wygladaja

Pozostale fotki sliczne, mozna dostrzec uroki ktorych normalnie sie nie zauwaza

Ja juz stolowke dzisiaj otworzylam...a co bede sobie żałowac
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
lojalna_ 15:16, 23 lis 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Piękne zdjęcia skocznie potrafisz uchwycić subtelne piekno
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies