Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Magda babra się w ziemi...czyli prawie przyszły ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Magda babra się w ziemi...czyli prawie przyszły ogród

magda_sowinska 10:47, 24 lip 2014


Dołączył: 19 lip 2014
Posty: 19
Tak dokładnie,jak w tytule. Działka z trawnikiem i sadem jablkowym jest. Chęci pięknego ogrodu posiadania są. Umiejętności planowania i urządzania za cholerę nie ma.
Pielić,sadzić,siać -tyle co potrafię.
Szkodnika - prawiedwuletnią Córcię mam i dwa psy, kopac dołki everywere i sikać na każdy nowy krzaczor uwielbiające.... także taki jest stan rzeczy.... damy radę?
No ba! No proste,że tak, bo kto jak nie My

otóż i relacja foto, widok z okna, no powiedzmy,że z lotu kaczki

Północ:


południowy wschód:



południe:

, z lotu kaczki, bo tam za siatką w tym gąszczu jest staw. Kaczuchy tam mają swoją bazę wypadową




Niniejszym oświadczam pierwsze koty za płoty. 1-szy post jest, dalej powinno pójść łatwiej

Cieplutko pozdrawiam Magda
____________________
O tym jak M. z sadu ogród zmajstruje, zielonego pojecia o roslinkach nie mając
Nallar 10:59, 24 lip 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dom jest, działka też, jest też poczucie humoru musi się udać.
Witam nową ogrodniczkę. Zadbaj jescze o podpis.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
magda_sowinska 11:19, 24 lip 2014


Dołączył: 19 lip 2014
Posty: 19
kila zdjęć jeszcze będzie(część z sadem, przedogródek w całości też spróbuję), jak tylko zsynchronizuję Córkę, aparat i bezdeszczowy moment pogodowy.
No i teraz jest zagadka. Jak połączyć podpis z wątkiem, khę???

Pozdrawiamy Magda i Zuzia
____________________
O tym jak M. z sadu ogród zmajstruje, zielonego pojecia o roslinkach nie mając
magda_sowinska 11:22, 24 lip 2014


Dołączył: 19 lip 2014
Posty: 19
Nallar napisał(a)
Dom jest, działka też, jest też poczucie humoru musi się udać.
Witam nową ogrodniczkę. Zadbaj jescze o podpis.


o Matko! O Matko! Dziękuję za powitanie z tym, że się uda to bym nie szalała, bo pojęcia o roślinkach nie mam ni huhu! To tak troszkę na kredyt napisałam
bardzo mi miło i jestem w szoku że Ktoś mnie zauwaźył, Dziękuję Nallar
____________________
O tym jak M. z sadu ogród zmajstruje, zielonego pojecia o roslinkach nie mając
kosolka 11:27, 24 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Witam Magdo! Piękna działka! Ja też jestem tu nowa, z nadzieją ze doświadczeni bywalcy pomogą, doradzą.. Na razie ja mogę Ci pomóc Skopiuj poniższy link, ale najpierw usuń WSZYSTKIE SPACJE, oprócz nazwy wątku po zamkniętym kwadratowym nawiasie, i wklej go przy podpisie w ustawieniach
[url = http : // www. ogrodowisko .pl/ watek / 4788 -o-tym- jak-magda -ogrod-w-sadzie-zakladac-probuje-zielonego-pojecia-o-roslinkach-nie-mam ] O tym jak Magda ogród w sadzie zakładać próbuje [/url]


____________________
Ola Kosolkowa pasja
popcorn 11:52, 24 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Magdo!
Ale bym chciała mieć tak dużą działkę i do tego jeszcze niezagospodarowaną CUDO!! no to pierwsze koty za płoty!

nie kupuj nieczego bez planu; rośliny kupuj po 3-5-7 i więcej sztuk tego samego gatunku. Sadź plamami, nie pojedynczo. Rób po kolei rabaty, nie wszystko na raz. Napisz co chcesz miec, gdzie, zrob zdjecia - pomozemy!

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Nallar 12:10, 24 lip 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Odpowiem też u Ciebie w wątku.
Niedoczekanie co ty kobieto piszesz W ogrodzie potrzebna jest cierpliwość. Zacznij tylko a sama się przekonasz, że to jest możliwe. Widziałaś jak wyglądał mój ogródek na początku pokazałam na stronie 23, 25, 28 Wtedy też myślałam tak jak Ty. Więc nie rozpaczaj, rób plan, spisuj roślinki jakie chcesz mieć w ogrodzie i jak czegoś nie wiesz pytaj na ogrodowisku. Jest tu dużo osób, które bardzo chętnie pomagają. Wiara kobieto, więcej wiaryMadziu na ogrodowisku mówimy (piszemy) sobie po imieniu.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 13:42, 24 lip 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Magda odbierz wiadomość priv. Tam znajdziesz link do podpisu.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
magda_sowinska 14:54, 24 lip 2014


Dołączył: 19 lip 2014
Posty: 19
Kosolka, popcarol, Nallar ściskam Was Wszystkie Baby razem i kaźdą z osobna!!!
Dzięki, dzięki za podpowiedzi! Wielce ogromnie bardzo przydatne! Bede stosowac jak przykazania by heart.
Jak Kurduplasta się obudzi to pójdziemy zrobić zdjęcia i poproszę wtedy o porady bo mam jedną 'ścianę' niecierpiącą zwłoki...
Rany koguta, a myślałam,że będę pisać sobie a muzom.... a tu od razu takie wsparcie..... dodajecie wiary Dziewczyny , wiecie?

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję !!!!!!!!!!!!!!!
____________________
O tym jak M. z sadu ogród zmajstruje, zielonego pojecia o roslinkach nie mając
Gardenarium 19:39, 24 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Magdo, wymyśl krótszy tytuł, nie może być w dwóch linijkach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies