Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

MirellaB 13:17, 04 sie 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ogród jak zawsze piękny
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Makao_J 13:48, 04 sie 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Danusia czy masz u siebie jeszcze sporobolus?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Gardenarium 15:59, 04 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie mam. Piet Oudolf ma.

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/290-sporobolus-heterolepis
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
16:07, 04 sie 2016
Gardenarium napisał(a)
............ Skoro nawet ostatnio Monty Don w jakimś odcinku "Marzenia w małych przestrzeniach" - położył szmatę, naciął krzyżyki i sadził tęgosze...no to ja zwątpiłam.,... i to bardzo...w Monty'ego.



oczy mi sie otworzyły szeroko ...choc to niby leniwy upalny dzień ...ozywiłam się ...nie oglądam tych programów...jeden jakos w przelocie obejrzałam nie zaciekawił mnie specjalnie ...sztuczny mi sie wydał

a Don ? hmmm starzeje się?! na starość ludziom siłę i często rozum odbiera ...szkoda że i na jego tez te przypadłości dotknęły a nagrywacze i operatory chyba bali się strofować autorytetu i poszedł badziew w eter
Gardenarium 16:15, 04 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Poszedł badziew w eter, wstyd i hańba normalnie, żeby takie coś? W angielskim programie? W życiu bym się nie spodziewała. Od tej pory przestałam oglądać, program jakby na siłę zrobiony... za to z lubością oglądam prywatne przydomowe ogrody Alana Titchmarsha. W niektórych byłam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:19, 04 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przeżyłam chwile grozy, albowiem w samochodzie wypełnionym po sufit cisami i żurawką Citronelle, jechały ze mną chyba żaby...albo myszy, coś się miotało za moim fotelem i pod nogami pasażera (stały tam żurawki). Wydawałam okrzyki... i modliłam się żeby na mnie nic nie skoczyło.... dojechałam...uff, teraz samochód kto inny będzie rozpakowywał. ja w każdym razie nie wsiadam...
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
miskka 16:19, 04 sie 2016


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Dziękuję za odpowiedź ad trawnika!

Zdjęcia z nie tylko bukszpanowego przeniosły mnie do bajki! Na prawdę! Jest bajecznie! Cudnie! Nigdy przenigdy nie mogę jechać w tamte okolice bo zostanę na zawsze i nikt mnie nie polubi
____________________
16:21, 04 sie 2016
Ale te ogrody co ludziom zakłada? i pokazuje w telewizji realizacje?
miskka 16:23, 04 sie 2016


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Gardenarium napisał(a)
Przeżyłam chwile grozy, albowiem w samochodzie wypełnionym po sufit cisami i żurawką Citronelle, jechały ze mną chyba żaby...albo myszy, coś się miotało za moim fotelem i pod nogami pasażera (stały tam żurawki). Wydawałam okrzyki... i modliłam się żeby na mnie nic nie skoczyło.... dojechałam...uff, teraz samochód kto inny będzie rozpakowywał. ja w każdym razie nie wsiadam...



Nas tak wystraszyły swego czasu ślimaki, które szelestały z kwiatów hortensji postawionych na półpiętrze. Za nic nie mogliśmy namierzyć skąd te dźwięki! Po dwóch nocach dopiero odkryliśmy intruzów!
____________________
Gardenarium 16:30, 04 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
eee_taam napisał(a)
ale te ogrody co ludziom zakłada? i pokazuje w telewizji realizacje?


On nie zakłada tych ogrodów, ludzie zakładają sami, czuwa nad ich realizacją, podpowiada, pomaga. Prowadzi w BBC Gardeners' World, działa w swoim ogrodzie. Zawodowo on nie jest projektantem, nawet nie jest ogrodnikiem z wykształcenia, stał się nim jako pasjonat uprawiający swój ogród, zwolennik ekologicznego stylu, stąd tym bardziej byłam zszokowana że tak lekko robi z tą szmatą. Jest bardziej pisarzem niż ogrodnikiem, czego się nie wypiera, a przyznaje.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies