Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gabrysia_ 08:10, 14 kwi 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Też jestem bardzo ciekawa tej najmodniejszej donicy,zatem czekam niecierpliwie na odsłonę
____________________
Zielona 08:41, 14 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Wisienkami cieszę się razem z Tobą, zapracowana Szefowo Może łagodna zima i brak konieczności sypania soli na drogę przed Twoim domem przyczynił się do ich wyzdrowienia? Miłego dnia!
Gardenarium 08:48, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Martuś, tak właśnie myślę i mam nadzieję, że utrzymają listki długo A niebawem na dniach zakwitną, tylko zimnooo jest. A tymczasem jadę sadzić kolorowe sałaty do naszego pięknego warzywnika
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 08:58, 14 kwi 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Czekamy na zdjęcia moje też się zbierają do kwitnienia No tak, one w przedpłociu Wam rosną, droga blisko... a hidcotowa daje radę? Prędzej bym podejrzewała angielki że nie przetrzymają tych warunków...

pozdrawiam serdecznie!
____________________
Mój nowy ogródek
deszczowymaj 09:11, 14 kwi 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Gardenarium napisał(a)
Na razie donicy nie będzie, bo nie mam donicy



Donica się robi ?

Danuś o wisienki się nie martw,listki napewno utrzymają się baarrdzo długo...już w tej sprawie odmówiłam specjalne modły i wykonałam taniec rytualny
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Borbetka 10:05, 14 kwi 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Jak to dobrze, że wiśnie żyją. Bardzo mi było ich szkoda. To taka niesamowita ozdoba.
____________________
borówcowy wizytowka
Milka 10:20, 14 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Pełna radości oznajmiam, że moje wiśnie na ulicy żyją i mają pąki Pytanie brzmi do jakiego miesiąca utrzymają liście. A może nie będą opadać?


One już dojrzałe, to powinny sobie poradzić kolorowe sałaty brzmią ciekawie, a ja też mam sałatę tylko czy dojrzeje, zanim ślimaki ją zjedzą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margo 10:35, 14 kwi 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Danusiu, czy można jeszcze ciąć jaśminowca, czy już za późno i zrobić to po kwitnieniu ?
Fajnie że umbrelki żyją, szkoda by ich było.
Ciekawa też jestem jakie odmiany sałat sadzisz ? Na pewno będzie to pięknie wyglądało
____________________
Gosia
Pszczelarnia 10:42, 14 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Twoje wspomnienie Great Dixter i G. Hamiltona (a ja bym dodała jeszcze East Ruston Old Vicarage) i słowa o donicach ("więcej donic") motywują mnie do obstawienia się donicami letnimi. Zimne wiatry i niskie temperatury niweczą moje wiosenne plany donicowe.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Olili 10:52, 14 kwi 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Gardenarium napisał(a)
Pełna radości oznajmiam, że moje wiśnie na ulicy żyją i mają pąki Pytanie brzmi do jakiego miesiąca utrzymają liście. A może nie będą opadać?

Bardzo czekałam na informację o tych wiśniach,tylko nie śmiałam pytaniem ..zawracać głowy
Super!
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies