Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 19:45, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
hahaha Coś wolno zdjęcia się dodają
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 19:49, 14 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)
hahaha Coś wolno zdjęcia się dodają


Jak to? Rozumiem, że nam, ale TOBIE??? No skandal! Mus Michała zmobilizować, być miała łącze szybkie jak Zorro
Gardenarium 19:56, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nawet chciałam aby się dodawało kilka naraz, ale to nieosiągalne. Chyba komputer mam zapchany na maksa. Czerwone się świeci, stanie niebawem jak nic
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 20:03, 14 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Uuuuu... tylko rób kopie zapasowe, bo Twoje archiwum to skarb!
Gardenarium 20:10, 14 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie o to chodzi, kopii to ja mam 3. Chodzi o kompa, zapchany zdjęć nie mam na kompie, taka głupia to ja nie jestem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 20:15, 14 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
W takim razie trzeba Ci nowy sprzęt sprawić Bo jak ten padnie i łączność stracimy, to wiesz... forumowe owieczki bez pasterza zostaną
Olili 20:55, 14 kwi 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Danusiu,a czy Ty przypadkiem tak specjalnie nam tego napięcia nie budujesz ??
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Magdah 23:00, 14 kwi 2015


Dołączył: 20 wrz 2013
Posty: 128
Danusiu,

Znam Ogrodowisko od dawna, ale kilka dni temu założyłam swój wątek i intensywnie przeglądam forum. Niezwykle się ono rozrosło i ilość pięknych ogrodów i cennych porad jest ogromna. Pomyślałam, że może mogłabyś stworzyć wątki regionalne, np. dla poszczególnych województw. Mogłoby to pomóc użytkownikom znaleźć osoby z sąsiedztwa. Ułatwiłoby organizację spotkań, wymianę roślin a także wymianę informacji np. gdzie w okolicy można kupić jakie rośliny itp. Nie wiem czy powinnam wjeżdżać z taką propozycją do Twojego ogrodu, ale nie miałam innego pomysłu, gdzie napisać.

I oczywiście ja też czekam na donice

Pozdrawiam
____________________
Magda Za karę na koniec ogrodu:)
Hortensja 00:24, 15 kwi 2015


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
ale jest przecież MAPA OGRODÓW to prawie jak wątki regionalne tylko w formie mapy
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
Gardenarium 19:40, 15 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Magdah napisał(a)
Danusiu,

Pomyślałam, że może mogłabyś stworzyć wątki regionalne, np. dla poszczególnych województw. Mogłoby to pomóc użytkownikom znaleźć osoby z sąsiedztwa. Ułatwiłoby organizację spotkań, wymianę roślin a także wymianę informacji np. gdzie w okolicy można kupić jakie rośliny itp.

Pozdrawiam


Problem tkwi w tym, że jak ktoś chce się spotykać i chce się ujawniac skąd jest, to ma to napisane w profilu i bez problemu dziewczyny i chłopaki się znajdują. Druga strona medalu jest taka, że występuje się anonimowo pod nickiem i nikt nikomu się nie zwierza skąd pochodzi.. i to trzeba uszanować.

Jest mapa. Jak ktoś szuka znajomych to znajduje. To takie moje obserwacje.
Ja mam okolice Warszawy, inni tez mają, albo nic nie mają napisane. Jedni chcą się spotykać, inni wręcz odwrotnie - nikogo obcego do domu nie wpuszczą Jawnie i oficjalnie spotykamy się na zlotach Ogrodowiska, ogłoszonych w dziale "Spotkania". Najważniejsze w tym roku - 5 lecie Ogrodowiska u Szmitów w Pęchcinie w dniu 11 lipca
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies